EDEN World Tour DI Box/Preamp


Podlahový předzesilovač / DI box
kód zboží: HN114987
Vaše cena s 20 % DPH: 2 990 Kč
Běžná cena 4 268 Kč
  ks 
EDEN World Tour DI Box/Preamp
EDEN World Tour DI Box/PreampEDEN World Tour DI Box/PreampEDEN World Tour DI Box/PreampEDEN World Tour DI Box/PreampEDEN World Tour DI Box/PreampEDEN World Tour DI Box/Preamp

TOTO ZBOŽÍ BYLO VYSTAVENO NA PRODEJNĚ, 100% FUNKČNÍ PRODUKT.

EDEN SÉRIE WT
Hledáte aparát s tím nejlepším zvukem a hlavně nejvyšší spolehlivostí a životností? Pak je modelová řada Eden World Tour přesně pro Vás! Jde o aparáty, které jsou navrženy pro ty nejnáročnější hudebníky, kteří potřebují vytáhnout ze své výbavy úplné maximum.

Jak už z názvu vyplývá, tyto zesilovače jsou stavěny tak, aby zvládly každodenní práci na koncertě a své kvality si udržely i při té největší zátěži. Vysoce kvalitní elektronika je schována ve velmi pevném kovovém šasi. Nevěřili byste, co tyto aparáty zvládnou – je dokonce znám případ, že jeden přežil požár ve zkušebně!

Samozřejmě nespočívá síla Eden WT jen v konstrukci, jde přece hlavně o zvuk. A o něj se rozhodně bát nemusíte. Tyto modely přesně splní díky svým možnostem Vaše představy o tom nejlepším zvuku, a je jedno, jestli hrajete jazz nebo metal.

Tyto hlavy jsou designovány tak, aby byly co nejmenší, nejlehčí, nejodolnější, nejspolehlivější a disponovaly opravdu velkým zvukem. V kombinaci s reproboxy Eden získáte skvělé vybavení, pro které nebude problém vůbec nic. Pokud ozkoušíte Eden World Tour, už nebudete chtít nic jiného!

EDEN WTDI
WTDI je podlahový předzesilovač a DI box v jednom, který je postaven tak, aby nabídl baskytaristům esenci zesilovačů Eden World Tour v malém, kompaktním a praktickém balení. Jeho elektronika je schována v masivním kovovém šasi, o spínání se stará spolehlivý přepínač a k nastavení zvuku slouží 7 potenciometrů.

Výhodou WTDI je, že kromě standardních ovladačů typu Gain, Volume nebo 3 pásmového ekvalizéru obsahuje i potenciometry Enhance pro zostření zvuku a Compression pro ovládání zabudovaného kompresoru. Basy a středy lze navíc zesílit pomocí spínačů Boost.

Pro propojení se zbytkem Vaší výbavy slouží vstupní konektor typu 6,3 mm Jack na pravé straně, nalevo se nachází výstupy v provedení 6,3 mm Jack a XLR. WTDI je samozřejmě true-bypass, takže ve vypnutém stavu nikterak neovlivňuje Váš signál. Pro napájení je třeba použít 12 až 18 Voltový adaptér.


Technické údaje
• baskytarový předzesilovač / DI box
• ovládání: Gain, Enhance, Compression, 3 pásmový EQ, Volume
• Bass Boost a Mid Boost
• vstup: 6,3 mm Jack
• výstupy: 6,3 mm Jack, XLR (Ground-Lift)
• true-bypass
• napájení: 12 – 18 V, adaptér (SOUČÁSTÍ BALENÍ)

Protože je tento kus klasifikován jako použitý nebo poškozený (viz. popis), je nabízen za výše uvedenou mimořádnou cenu. Na toto zboží se vztahuje záruka 6 měsíců a možnost vrácení bez udání důvodu do 5 dnů.
O značce Eden:

Společnost EDEN byla založena Davidem Edenem již roku 1976 a hned od počátku se zaměřila na jedinou věc – výrobu basových aparátů té nejvyšší kategorie. Zpočátku šlo jen o zakázkovou výrobu, ale brzy v rámci Eden Electronics začala i výroba sériová. Dnes je Eden Electronics divizí společnosti U.S. Music Corporation, pod kterou spadají například i kytary Washburn či Parker, struny Vinci, audio technika SoundTech nebo aparatury Randall.

Vzhledem k tomu, že od začátku přišla tato společnost s filosofií, že každá součást jejich výrobků musí být zcela prvotřídní a nesmí zde docházet k žádným kompromisům, rozhodl se David Eden neponechat nic náhodě. Všechny důležité součásti výrobků EDEN jsou vyrobeny ručně přímo v dílnách firmy Eden a několikrát pečlivě zkoušet, aby splnil ty nejpřísnější požadavky.

Každý zesilovač, kabinet či reproduktor je nejdříve prověřen počítačovou simulací a poté i ušima zkušených odborníků. Velká pozornost je věnována i těm nejmenším detailům. Díky tomu patří aparáty EDEN mezi ty nejkvalitnější na trhu.

V současnosti pod EDEN spadá i společnost Nemesis by Eden. Zde se produkují neméně kvalitní modely, avšak celková koncepce je postavena tak, aby si tyto výrobky našly cestu k hudebníkům, kterým se nechce do své výbavy dávat zbytečně moc peněz. Avšak nenechte se zmást – David Eden by své jméno s těmito aparáty nespojil, kdyby nebyly skutečně kvalitní.

A pro jistotu – zde je několik jmen baskytaristů, kteří svůj hudební projev spojili s aparáty Eden: Alex Katunich (Incubus), Aston Barrett (Bob Marley, The Wailers), Benny Rietveld (Santana), Daryl Stuermer (Genesis), Dave Meros (Spock’s Beard), David Taylor (Bryan Adams), Jeff Andrews (Mike Stern Trio), Magnus Rosen (Hammerfall), Mike Rutherford (Genesis), Mike Watt (Iggy Pop and The Stooges), Paul Thomas (Good Charlotte), Pawel Maciwoda (Scorpions), Traa (POD), Uriah Duffy (Whitesnake) a mnozí další hráči.


Dostupnost:
použitý/poškozený kus

Pro osobní odběr je nyní zboží k dispozici na výše uvedených pobočkách. Pokud zvolíte dodání na adresu, předáme zboží přepravci 28.5.
Vždy nízká cena
Našli jste lepší cenu? Pokusíme se Vám nabídnout ještě lepší! Chci lepší cenu
Na splátky výhodně

Varianta splátek "1/10":
299 Kč + 10 měsíců x 299 Kč

Varianta splátek "1 % měsíčně":
0 Kč + 20 měsíců x 179 Kč

Další varianty splátek jsou možné.
Doprava zboží
Po ČR a SR je při objednávce nad 1 500 Kč doprava ZDARMA, jinak 89 Kč.
Prodloužená záruka a možnost vrácení
Na použité / poškozené zboží se vztahuje záruka 6 měsíců a možnost vrácení bez udání důvodu do 5 dnů.
Máte hudební web? Propagujte nás!
Máte navštěvované stránky kapely nebo stránky s hudební tématikou? Pokud ano, získejte výhody. Více na 800 100 029.
Sdílejte na Facebooku
Jedním kliknutím si přidejte tento produkt na svou zeď. Sdílet s přáteli
Odeslat známému mailem
Doporučte tento produkt svému známému odesláním emailu zde.
Kvalitní foto a popis zboží
Našli jste chybu či nejste spokojeni s popiskem? Prosíme, informujte nás.
Nechte se inspirovat našimi zákazníky. K EDEN World Tour DI Box/Preamp si často objednávají i tyto položky...
SAMSON C-QUE 8
C•QUE 8 - Sluchátkový zesilovač
SAMSON C-QUE 8

Kód: HN100052

k odeslání: v pondělí
k dispozici 1-2 ks

ks

Vaše cena:
2 490 Kč

DUNLOP Trsátka NYLON Standard 12 ks 0,88 mm
Trsátko pro strunné nástroje
DUNLOP Trsátka NYLON Standard 12 ks

Kód: HN103129

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
90 Kč

BESPECO SLYMSJ300 3 m
1x Jack Stereo 3,5 mm/2x Jack Mono 6,3 mm
BESPECO SLYMSJ300

Kód: HN104836

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
190 Kč

BESPECO SLAD210 SILOS
Jack 6,3 mm Stereo (M)/ Jack 3,5 mm Stereo (F)
BESPECO SLAD210

Kód: HN105164

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
110 Kč

BESPECO Neucab Pro 45 4,5 m, rovné jacky
Nástrojový kabel
BESPECO Neucab Pro 45

Kód: HN105350

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
490 Kč

BESPECO TT450 4,5 m
Nástrojový kabel
BESPECO TT450

Kód: HN111497

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
350 Kč

BESPECO TT450P 4,5 m, 1 lomený jack
Nástrojový kabel
BESPECO TT450P

Kód: HN111507

k odeslání: v pondělí
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
320 Kč

Martin Vajgl
VOLEJTE NÁM
ZDARMA!

ZASÍLAT NOVINKY

Máte-li návrh, připomínku nebo stížnost, napište nám. Vaše názory jsou důležité!

Kytary.cz ověřeno zákazníky Podporujeme The Tap Tap
 
KDE NÁS NAJDETE?

Prodejna Děkanka
Děkanská vinice I. 1644
Praha 4 - Nusle | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Kardaška
Kardašovská 669
Praha | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Velkosklad Modřany
Mezi vodami 23
Praha 4 - Modřany | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Brno
Lidická 28
Brno | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Ostrava
28. října 299/1422
Ostrava - Mariánské Hory | Mapka
Mon-Fri 9-18 | Sat 9-15

Prodejna Ústí nad Labem
Mírové náměstí 109/33
Ústí nad Labem | Mapka
Mon-Fri 10-12, 13-17:30 | Sat 10-12

Více informací »

Kytary.cz
již 6x v ČR!
PRAHA (3x)
BRNO
OSTRAVA
ÚSTÍ N. LABEM

 
© 2000-2012 AUDIO PARTNER s.r.o. | verze: 1.52
TOPlist