PRS SE Zach Myers Signature


Barva: Silver Sparkleburst , Typ: Les Paul, Hmatník: Palisandr
Elektrická kytara
kód zboží: HN120078
Vaše cena s 20 % DPH: 16 890 Kč
  ks 
PRS SE Zach Myers Signature
Vlastnosti
  • Barva: Silver Sparkleburst
  • Typ: Les Paul
  • Hmatník: Palisandr

Nástroj z dílen PRS, navržený podle přesných specifikací Zacha Myerse, kytaristy Hard Rockové kapely Shinedown.

• Tělo: mahagon, svrchní část javor
• Krk: mahagon
• Hmatník: eben
• Počet pražců: 22
• Menzura: 635 mm
• Kobylka: pevná, Tone Pros
• Mechaniky: PRS Designed Tuners
• Přepínač: 3-plohový
• Snímače: 1x PRS Designed SE Treble Humbucker, 2x PRS Designed SE Bass Humbucker
• Ovládání: 2x volume, 2x tone
• Hardware: nickel
• součástí Gig-Bag

O značce PRS:

Na světě existuje jen málo výrobců kytar, kteří by měli takové postavení a takovou pověst jako společnost Paul Reed Smith Guitars, jež vznikla roku 1985. Nástroje této značky dnes patří do absolutní světové špičky, o čemž jistě svědčí i seznam hráčů, kteří kytary PRS používají, jenž je přeplněn světoznámými jmény.

Zakladatelem PRS je americký kytarář Paul Reed Smith (narozen 1956). Ten svou první kytaru postavil již na univerzitě, avšak pokračoval i po dokončení studia. Tyto nástroje se brzo získaly oblibu místních hráčů, ale Smith chtěl víc. Se svými nástroji cestoval po koncertech a nabízel je hráčům k ozkoušení. Zlom nastal po té, co své kytary vnutil Carlosu Santanovi. Ten jimi byl zcela nadšen a spojení Santana – PRS odevřelo Smithovi cesty někam mnohem dál.

Brzy se seznámil s Tedem McCartym, bývalým prezidentem Gibson, který stál za zrodem takových legend jako Explorer, Flying V nebo ES-355. Stejně jako Santana, i McCarty poznal Smithův talent a potenciál. Výsledkem jejich spolupráce se stala v dnešní modelový nabídka PRS, jež je kromě řady SE kompletně vyráběna v USA.

Kytary PRS získaly brzy celosvětovou pověst „top“ nástrojů nejvyšší třídy, jejichž obliba rostla čím dál tím více. Dnešní postavení PRS na poli výrobců kytar je více než pevné. V nabídce se nachází kytary s masivním tělem i pololubové, samozřejmě Signature a Special Edition řady, od konce 90. let i sérii SE nabízející levnější modely vyráběné v Korei. Pro ty největší fajnšmekry funguje Private Stock oddělení vyrábějící na zakázku. Nejnověji se PRS pustili také do výroby kytar akustických, kytarových lampových aparátů a reproboxů a vysoce kvalitních kabelů.

Jen pro doplnění několik hráčů z nekonečného seznamu „PRS Players“: Carlos Santana, Al Die Meola, David Grissom, Dave Navarro, Paul Allender, Mark Tremonti, Mike Mushok, Alex Lifeson, Angelo Bruchini, Axl Rose, Brad Delson, Chad Kroeger, Chris Henderson, Larry Lalonde, Mikael Akerfeldt, Mike Shinoda, Steven Wilson, Trent Reznor a stovky dalších.






Dostupnost:
k odeslání: zítra
k dispozici 1-2 ks


Pro osobní odběr je nyní zboží k dispozici na výše uvedených pobočkách. Pokud zvolíte dodání na adresu, předáme zboží přepravci zítra 28.5.
Vždy nízká cena
Našli jste lepší cenu? Pokusíme se Vám nabídnout ještě lepší! Chci lepší cenu
Na splátky výhodně

Varianta splátek "1/10":
1 689 Kč + 10 měsíců x 1 689 Kč

Varianta splátek "1 % měsíčně":
0 Kč + 20 měsíců x 1 013 Kč

Další varianty splátek jsou možné.
Doprava zboží
Po ČR a SR je při objednávce nad 1 500 Kč doprava ZDARMA, jinak 89 Kč.
Prodloužená záruka a možnost vrácení
Na PRS SE Zach Myers Signature je záruka 3 ROKY a 30 DNŮ na vrácení bez udání důvodu.
Máte hudební web? Propagujte nás!
Máte navštěvované stránky kapely nebo stránky s hudební tématikou? Pokud ano, získejte výhody. Více na 800 100 029.
Sdílejte na Facebooku
Jedním kliknutím si přidejte tento produkt na svou zeď. Sdílet s přáteli
Odeslat známému mailem
Doporučte tento produkt svému známému odesláním emailu zde.
Kvalitní foto a popis zboží
Našli jste chybu či nejste spokojeni s popiskem? Prosíme, informujte nás.
Nechte se inspirovat našimi zákazníky. K PRS SE Zach Myers Signature Silver Sparkleburst , Les Paul, Palisandr si často objednávají i tyto položky...
DUNLOP Čistič strun 6582
Kytarová kosmetika
DUNLOP Čistič strun 6582

Kód: HN021333

k odeslání: zítra
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
107 Kč

EPIPHONE DR 100 NA Natural, Dreadnought
Akustická kytara
EPIPHONE DR 100 NA

Kód: HN073539

k odeslání: zítra
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
2 090 Kč

ORX Ručně vyrobený kožený kytarový řemen černý
Kytarový řemen
ORX Ručně vyrobený kožený kytarový řemen

Kód: HN089439

k odeslání: zítra
k dispozici 3-5 ks

ks

Vaše cena:
690 Kč

ERNIE BALL Beefy Slinky Nickel 011/ 015/ 022/ 030/ 042/ 054
Struny pro elektrické kytary
ERNIE BALL Beefy Slinky Nickel

Kód: HN104552

k odeslání: zítra
k dispozici > 5 ks

ks

Vaše cena:
139 Kč

Richard Krajčo - Kryštof
VOLEJTE NÁM
ZDARMA!

ZASÍLAT NOVINKY

Máte-li návrh, připomínku nebo stížnost, napište nám. Vaše názory jsou důležité!

Kytary.cz ověřeno zákazníky Podporujeme The Tap Tap
 
KDE NÁS NAJDETE?

Prodejna Děkanka
Děkanská vinice I. 1644
Praha 4 - Nusle | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Kardaška
Kardašovská 669
Praha | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Velkosklad Modřany
Mezi vodami 23
Praha 4 - Modřany | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Brno
Lidická 28
Brno | Mapka
Mon-Fri 10-19 | Sat 10-17

Prodejna Ostrava
28. října 299/1422
Ostrava - Mariánské Hory | Mapka
Mon-Fri 9-18 | Sat 9-15

Prodejna Ústí nad Labem
Mírové náměstí 109/33
Ústí nad Labem | Mapka
Mon-Fri 10-12, 13-17:30 | Sat 10-12

Více informací »

Kytary.cz
již 6x v ČR!
PRAHA (3x)
BRNO
OSTRAVA
ÚSTÍ N. LABEM

 
© 2000-2012 AUDIO PARTNER s.r.o. | verze: 1.52
TOPlist