Vypalování CD kdekoliv
Nastavíte, nahrajete, přehrajete a vypálíte – nový CD-2i činí nahrávání a produkci CD nejjednodušším, jaké kdy bylo. Vše funguje samostatně, zcela bez počítače nebo jiného externího zařízení. A to super jednoduché použití! Přehledný LCD displej, podsvícená tlačítka a funkce Easy Guide činí použití CD-2i snadným. Vysoce kvalitní stereo mikrofon, vestavěný do CD-2i, umožňuje ?zaměření a záznam?, díky XLR, 1/4" a RCA vstupům můžete zapojit také jiné mikrofony a zařízení.
Přístroj je vybaven funkcemi pro nahrávání, dolaďování, přehrávání, cvičení a další, takže tento univerzální box je nezbytnou součástí výbavy každého, kdo potřebuje kvalitní, přenosný rekordér CD.
• Jednoduše nahráváte přímo na CD-R/RW nebo SD paměťovou kartu
• Přenosný design Vše v jednom, robustní a stylový
• Zvuk vynikající kvality přes vlastní stereo mikrofon a reproduktory
• Snadné použití díky funkci EASY GUIDE
• Funkce REHEARSAL určí nejlepší vstupní úroveň pro automatické nahrávání
• Funkce tóniny, rychlosti a Center cancel pro přehrávání jsou určeny pro cvičení
• XLR s phantomovým napájením, phono ekvalizér
• Bezdrátové dálkové ovládání
• Napájení bateriemi nebo adaptérem (6 AA baterií, adaptér přibalen)*
Specifikace
Stopy
2 (stereo)
Sampling Rate
44.1 kHz
Proces signálu
AD/DA převod: 24 bits
Nahrávací režim
SD Memory Card: WAV (44.1 kHz, 16 bits)
CD-R, CD-RW: Audio CD
Nahrávací media
SD Memory Card (podporuje 64 MB až 16 GB, kompatibilní s SDHC formátem)
* 32 GB Card není podporována
CD-R, CD-RW
Nahrávací kapacita
(CD-R/CD-RW)
650 MB disk: 74 min
700 MB disk: 80 min
Nahrávací kapacity
(SD Memory Card)
64 MB, 5 min
128 MB, 11 min
256 MB, 23 min
512 MB, 47 min
1 GB, 94 min
2 GB, 189 min
8 GB, 755 min
16 GB, 1,511 min
Vstup/výstup
Audio vstup
Interní stereo mikrofony
EXT MIC Input L/MONO, R Jack: 1/4 inch phone typ
EXT MIC MONO Input Jack: XLR typ (s phantomovým napájením)
LINE/PHONO Input Jacks (L, R): RCA phono typ
Audio výstup
Interní stereo reproduktory
Line Out jacky: RCA phono typ
Sluchátka: Stereo miniature phone typ
Frekvenční rozsah
20 Hz to 20 kHz (+0dB/-2dB)
Nominál vstupní úroveň (nastavitelná)
EXT MIC Input L/MONO, R Jack: -51 to -14 dBu
EXT MIC MONO Input Jack: -51 to -14 dBu
LINE/PHONO Input Jacks (L, R): -24 to 0 dBu (LINE) / -55 to -30 dBu (PHONO)
Nominální výstupní úroveň
Line Output Jack: -10 dBu
Vstupní Impedance
EXT MIC Input L/MONO, R Jack: 20 k ohmů
EXT MIC MONO Input Jack: 10 k ohmů
LINE/PHONO Input Jacks (L, R): 9 k ohmů (LINE) / 50 k ohmů (PHONO)
Výstupní impedance
Line Output Jack: 1 k ohm
Sluchátkový jack: 32 ohms
Display
16 znaků, 2 řádky (podsvětlený LCD)
Síťový zdroj
AC adaptér (PSB-1U)
Alkalické baterie LR6 (AA) typ x 6 nebo Nickel-metal hydride accu x 6
O značce
Roland:
Roland Corporation je celosvětově jeden z nejznámějších a nejdůležitějších výrobců zejména elektronických, ale i jiných hudebních nástrojů, jejich příslušenství a software. Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk.
Roland byl založen Ikutaro Kakehashiem18. dubna 1972 v japonském městě Osaka, kde Roland také sídlil až do roku 2005 - tehdy se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.
Roland dal již z počátku své existence vědět, že bude na trhu opravdu agresivním hráčem. Již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus. Krátce na to vyvinul své první kytarové efekty nebo automatické bubeníky. I v 80. a 90. letech uváděl na trh nástroje, které nabízely to nejlepší, co v dané době mohl muzikant získat.
O úspěšné historii Rolandu svědčí i to, že vlastně nikdy během svého fungování nebyl ve finančních problémech a naopak pořád rozšiřoval svou nabídku, zakládal nové divize a skupoval konkurenční podniky. Jako jedna z mála firem, které v 60. a 70. letech začaly působit v oblasti elektronických hudebních nástrojů, dokázal Roland udržet krok s dobou a vývojem nových technologií. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.