Ve státní svátek 28.9. máme OTEVŘENO jako v běžný pracovní den.
 • Před 6 dny koupil zákazník

 • Před 7 dny koupil zákazník

 • Zákazník také koupil

 • Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • ROLAND FR 18D-RD

  ROLAND FR 18D-RD

ROLAND FR 18D-RD

Digitální akordeon, V-Accordion | HN117553

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • ROLAND FR 3X BK

  ROLAND FR 3X BK

 • ROLAND FR 3XB BK

  ROLAND FR 3XB BK

 • ROLAND FR 3X White

  ROLAND FR 3X White

HUDEBNÍ ŽÁNRY CELÉHO SVĚTA V JEDINÉM NÁSTROJI
Uvádíme první diatonický, digitální akordeon na světě!
Na stejné úrovni zvukové kvality a přirozené, dynamické odezvy, jako jeho oceňovaní předchůdci řady V-Accordion, je nový diatonický nástroj FR-18 snem těch, co hledají prvotřídní nástroj, který zvládá toto vše. FR-18 Diatonic je vybaven zcela novou zvukovou sadou, ve které si můžete okamžitě volit ze 12 virtuálních diatonických akordeonů, různých orchestrálních nástrojů, virtuálních Tone Wheel varhan, perkusí a mnoha dalších!

Světová premiéra digitálního, diatonického akordeonu
Ve výbavě 12 modelů akordeonu, včetně tří user sad
Virtuální Tone Wheel varhany se Slow a Fast Rotary
ČTYŘI REGISTRACE USER PROGRAMŮ
Programovatelná klaviatura a basová tlačítka Funkce Drum pro ruční perkuse přes basová a akordová tlačítka
Hráč se může volně procházet, pokud nástroj pracuje na baterie (AA) a vysílá bezdrátově*
* Bezdrátová vysílačka i baterie jsou volitelné, nutno je dokoupit

12 DIATONICKÝCH AKORDEONŮ V JEDNOM
Hrající akordeonista může pokrýt vše potřebné na pódiu s jediným nástrojem. Bez ohledu na aktuální song, můžete přepínat různé tonality a konfigurace klávesových/basových tlačítek. Diatonický muzikant s sebou nemusí na koncert vláčet několik akordeonů! Kromě rozsáhlé množiny virtuálních akordeonů, má FR-18 Diatonic ve výbavě i další skvělé nástroje, ze všech si můžete rovnou zvolit. Vyberte si z orchestrálních i žesťových nástrojů, exotických nástrojů celého světa, perkusí, varhan a mnoha dalších.
User sady umožňují kdykoliv načíst vlastní upravené zvuky nebo nastavení.

SADY TABLATUR
FR-18 Diatonic je vybaven spoustou ihned volitelných tablatur, které zjednodušují hraní v určitém žánru, aniž byste museli měnit akordeon! V PC/Mac SW aplikaci (kterou si můžete zdarma stáhnout) si vytvoříte i vlastní tablatury.
V tomto software, je FR-18 Diatonic skutečně otevřeným nástrojem, kde můžete upravovat šablony pro tlačítka klaviatury levé i pravé ruky. Díky USB kompatibilitě, je snadné vysílat a přijímat upravené sady tablatur mezi SW a akordeonem.

STYL A KOMFORT PŘI HRANÍ
Lehké tělo bez reproduktorů umožňuje si FR-18 Diatonic snadno a komfortně nasadit a rovnou hrát. Baterie s dlouhou životností nabízí volný pohyb po pódiu, bez obtěžování a nepořádku v kabelech. Klasické černé provedení dobře zapadne v každém prostředí, vypadá skvěle, má svůj styl a působí elegantně i mezi nóbl posluchači. Navíc, máte možnost vyměnit dekorativní inlay fólii, takže rázem pozměníte vzhled nástroje.
Tuto fólii si ostatně můžete vyrobit i vlastní a jednoduše ji nainstalovat.

V SOUKROMÍ NEBO VEŘEJNĚ
V balení FR-18 Diatonic najdete také kvalitní sluchátka Roland, takže můžete hrát hned po vybalení. Při cvičení tak nejste omezování denní či noční hodinou, jelikož nebudete rušit sousedy, ani své nejbližší okolí.
A jakmile je čas na koncertní představení, zapojte FR-18 Diatonic do některého ze skvělých komb Roland, např. SA-300 Stage Amplifier.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat zobcovou flétnu

Zobcová flétna je zcela ideální nástroj pro všechny děti. I proto je pro většinu malých hudebníků prvním nástrojem, se kterým se ve své hudební kariéře setkávají. S výběrem první flétny pro vaše dítě vám rádi poradíme. Pokud se chcete poradit s výběrem dětské flétničky přímo s našimi odborníky, zavolejte zdarma na naši bezplatnou linku 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo napište na e-mailovou adresu .

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Naprostý standard mezi zobcovými flétnami pro děti, který vyžadují i všichni učitelé, jsou sopránové zobcové flétny s anglickým (barokním) prstokladem. Všechny ostatní typy fléten jsou specifické a jsou určené pro zkušenější hráče nebo pro ty, kteří tento zvláštní typ vyžadují.

Pozitivní vliv hraní na zdraví dítěte

Všechny hudební nástroje a učení hry na ně má obrovsky pozitivní vliv na vývoj, inteligenci a mentální zdraví dětí. V případě zobcové flétny jim navíc posiluje bránicové svalstvo a zvyšuje kapacitu plic. Hra na zobcovou flétnu je navíc relativně snadná, dítě se první známé písničky naučí už za pár lekcí, takže bude i dobře motivované. Dalšími výhodami jsou i nízká pořizovací cena a skladnost nástroje. Zobcová flétna je zkrátka pro děti ideální nástroj.

Nebojte se plastu

Plastové flétny jsou již v dnešní době velmi kvalitní, rozhodně mají plnohodnotný zvuk a dětem se na ně bude dobře učit. Velká výhoda plastových flétniček také je, že jsou snadné na údržbu a dají se jednoduše vymýt vodou. Jak již bylo řečeno výše, pořiďte dětem sopránovou flétnu s anglickým prstokladem. Rozhodně neuděláte chybu s flétnami značek Smart nebo Aulos v cenovém rozmezí 300 – 600 Kč.

Počet dílů

Vybírejte flétny, které jsou složené ze tří dílů (tuto informaci zjistíte u každé flétny v popisku – dole v sekci „Parametry“). Trojdílné flétny jsou vhodné z toho důvodu, že spodní část je otočná a dá se dobře nastavit tak, aby dítě dosáhlo malíčkem na spodní dírku.

Příslušenství k zobcovým flétnám

K první zobcové flétně pro vaše dítě se bude hodit i příslušenství. Patří mezi něj vytěrák, obal (pokud není již součástí flétny – bude uvedeno v popisku) a taška na flétnu. Veškeré toto příslušenství najdete zde. Pakliže bude dítě cvičit domácí zadání ze školy, bude potřebovat notový stojan.

Literatura a noty

Tradiční noty na flétnu najdete zde. Mezi nejpopulárnější a všeobecně nejrozšířenější noty na sopránovou zobcovou flétnu patří publikace Flauto Dolce, kterou na tomto místě najdete také.
Čekejte prosím