• Před 18 hodinami koupil zákazník

 • Před 20 hodinami koupil zákazník

 • Před 21 hodinami koupil zákazník

 • Před 21 hodinami koupil zákazník

 • Před 22 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • YAMAHA NP-V80 Piaggero

  YAMAHA NP-V80 Piaggero

YAMAHA NP-V80 Piaggero

Přenosné digitální stage piano | HN109912

10 590 Kč

Našli jste lepší cenu?

Na prodejně

Sklad Modřany Není

Prodejna Modřany 1 ks

Prodejna Děkanka Není

Prodejna Brno 1 ks

Tenký, lehký a kompaktní keyboard

Spojení designu a hratelnosti - Piaggero Yamaha ztělesňuje téměř lyrická kombinace "piana" a "leggero" - italský výraz pro "lehký" - což dalo vzniknout jeho jménu. NP-V80 je vyšší model NP-V60.

Lehce vyvážená dynamická klaviatura jako na akustickém klavíru s jemnou odezvou digitálního keyboardu
Široká škála zvuků
Bohatý výběr doprovodných stylů
30 interních skladeb a písní pro použití s technologií Performance Assistant, pro výuku a mnoho dalšího
Funkce Arpeggio
Piaggero nabízí snadnou přenosnost a styl a zároveň přináší autentický pocit z akustického klavíru a legendární zvukovou kvalitu Yamaha. Ať už jde o seriózní hru nebo vyplnění kratochvíle - Piaggero nabízí jednoduše radost z klavíru.


Lehce vyvážená dynamická klaviatura jako na akustickém klavíru s jemnou odezvou digitálního keyboardu
Stejně jako u skutečného klavíru jsou nožší klávesy těžší na dotyk než vyšší klávesy, s jemnou odezvou klaviatury digitálního keyboardu pro začátečníky.

Široká škála zvuků
Zvuk, který bude znít, když budete hrát na klaviaturu lze změnit na housle, flétnu, harfu nebo některý další ze široké škály zvuků. Můžete zcela změnit atmosféru písně napsané pro klavír, pokud místo zvuku klavíru použijete například housle. Objevte zcela nový svět hudební rozmanitosti.

Bohatý výběr doprovodných stylů
Vyzkoušejte také automatické doprovodné styly. Doprovodné styly nabízejí plnohodnotnou doprovodnou kapelu a pokrývají širokou škálu hudebních stylů od valčíků, přes pop a rock až po euro-trance... a ještě mnohem více. Vyberte styl, který odpovídá žánru hudby, který chcete hrát. Nebo experimentujte s novými styly a rozšiřte své hudební obzory.

30 interních skladeb a písní pro použití s technologií Performance Assistant, pro výuku a mnoho dalšího
Můžete si jednoduše vychutnat poslech 30 interních skladeb a písní, nebo je můžete použít s jednou z mnoha nabízených funkcí - s technologií Performance Assistant, s výukovými funkcemi atd.

Funkce Arpeggio
Tato funkce automaticky produkuje arpeggia, pokud jednoduše hrajete příslušné tóny na klaviatuře.


SPECIFIKACE

- 76 kláves s dynamikou úhozu (klávesy E0 - G6)
- typ klaviatury: Graded Soft Touch
- zvukový generátor: AWM Stereo Sampling Tone Generating Technology
- polyfonie: max. 32 hlasů
- kolečko na ohýbání tónu
- LCD display s modrým podsvícením (92 x 42 mm)
- 500 zvukových rejstříků
- Efekty: Reverb (9 typů), Chorus (4 typy), Master EQ (5 typů)
- funkce: Dual / Layer / Split
- funkce Panel Sustain (nastavení sustain efektu v menu)
- Doprovodné styly: 165
- ovládání doprovodů: ACMP ON/OFF, SYNC STOP, SYNC START, START/STOP, INTRO/ ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL
- 30 demo skladeb
- nahrávání: 5 skladeb (každá skladba až 6 stop)
- formát SMF 0/1
- metronom
- ukládání do paměti: 4 Pady x 8 Bank
- výukový režim: Performance Assistant Technology (PAT)
- interní paměť: 1.8 MB
- rozsah tempa: 11 - 280 BPM
- transpozice: -12 až +12
- ladění
- vstupy/výstupy: DC IN 12V, sluchátkový výstup, sustain pedál (podporuje funkci half pedal), USB to host (pro připojení k PC), USB to device (pro připojení flash disku)
- výkon: 6W x 2
- reproduktory: (12cm x 6cm) x 2 a 2.5cm x 2
- napájení: adaptér PA-150 (součástí balení) nebo 6x tužková baterie
- spotřeba: 20W
- výdrž baterií: cca 6 hodin
- plastový notový stojánek součástí příslušenství

Parametry

 • Šířka: 1264 mm
 • Hloubka: 312 mm
 • Výška: 111 mm
 • Hmotnost: 7,1 kg
 • Obsah balení: Notový stojan, adaptér (Yamaha PA-150), manuál
 • Vstupy: Vstup pro sustain pedál
 • Výstupy: 1x sluchátkový (stereo jack 6.3 mm), USB to host, USB to device
 • Počet kláves: 76
 • Barva: Černá
 • Polyfonie: 32
 • Ozvučení: Ano
 • Typ klaviatury: Dynamická
 • Povrch klaviatury: Hladký
 • Počet zvuků: 500
 • Automatické doprovody: Ano
 • Výkon reproduktorů: 12 W

Uživatelské hodnocení

12. 12. 2015 00

Doporučuji!

Reálný zvuk,super možnosti hraní,perfektní citlivost úhozu kláves. Za ty peníze doporučuji.

Žádná

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat digitální stage piano

Digitální stage piano je hudební nástroj, který v sobě kombinuje lehkost a univerzalitu kláves s maximální výbavou a kvalitním zvukem digitálních pian. Cenové rozmezí sahá u digitálních stage pian od 5000 Kč za základní modely až po stovky tisíc Kč za profesionální nástroje určené pro velké koncerty. Z toho také vyplývá, že stage piana nemají mnoho společných prvků, ale velmi se naopak liší výbavou a možnostmi, díky čemuž si budete moci vybrat nástroj podle vašich představ a přesně pro vaše účely.

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

V případě potřeby vám s výběrem digitálního piana pomohou naši odborníci na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

Základem je kvalitní klaviatura

Stage piana jsou určená hlavně pro živé hraní, ale velmi dobře poslouží i ve studiu či na domácí cvičení. Základem je vždy plná dynamická klaviatura (88 kláves) reagující na intenzitu hry. Podle provedení nástroje se liší další funkce dynamické hry na jednotlivé klávesy a u některých modelů se setkáte i s tzv. aftertouchem, tedy možností ovlivňovat modulaci hraných tonů povolením a opětovným přítlakem kláves, tak jako u varhan.

Šikovné klávesy, varhany, syntetizátor nebo vše v jednom

Kategorie stage pian je velmi široká a najdete v ní jak velmi univerzální digitální piana Yamaha, které krom bohaté palety zvuků a doprovodů, disponují i rychlými funkcemi přepínání rejstříků pro ještě lepší živé hraní, až po elitní koncertní piano Nord Stage či nekompromisní Roland Piano V, které vám umožní postavit si prakticky vlastní unikátní nástroj.

V jádru každého stage piana se nachází zvukový procesor obsahující kvalitní simulace klavírních a varhanních nástrojů, ke kterým se často přidávají i zvuky smyčců, hlasů, kytar, bicích, či nejrůznějších exotické ruchy a efekty. Stage piana jsou zcela podřízena účelu živého hraní, proto na nich najdete přehledné obrazovky a spousty tlačítek mající za úkol rychle provést potřebnou volbu jako je změna podkresu na refrén či sloku, přepnutí zvuku rozdělené klaviatury nebo velmi praktické zrychlené načtení klasického klavíru. Záleží pak čistě na vaší preferenci a potřebách, jestli se spokojíte s nahranými zvuky, využijete dva módy (klavír/varhany) s možností editace nebo potřebujte krom základních presetů i možnost kompletní hudební syntézy na pódiu. Na všechny tyto požadavky existuje v kategorii stage pian jasná odpověď.

Doprovody, podkresy a rozdělené rejstříky

Pokud je jedním z vašich kritérií při výběru nástroje univerzálnost, pak jste u stage pian na správné adrese. I levné modely stage pian často obsahují paměť na nové skladby, podkresy a doprovody a zároveň sami nabízejí už hotové skladby, ať už konkrétní známé písně či obecné styly. Počet nabízených podkresů, rytmů a doprovodů se liší podle typu kláves, ale obecně je možné konstatovat, že se pohybuje od desítek až po několik stovek. Některé nástroje obsahují i kontrolní prvky pro hlasitost jednotlivých stop, a tak nebývá problém si např. při hře s podkresem přidat hlasitost bicích a ubrat např. žestě.

Na každém stage pianu také naleznete možnost přiřazovat různé rejstříky např. do rozdělené klaviatury (funkce split) nebo do jednoho tónu (funkce dual či layer). Mnoho nástrojů vám také nabídne možnost automatického doprovodu k vámi hraným melodiím, pokročilé aranžovací rozhraní pro jednodušší proces skládání, množství uživatelských tlačítek či možnost programovat klávesy jako spouštěče např. podkresů nebo efektů. S dobrým digitálním pianem je zkrátka žádoucí, abyste si mohli připravit celý set a odehrát jej bez zbytečného listování rejstříky nebo presety.

Efekty, simulace a pokročilá práce se zvukem

Není výjimkou, že se na stage pianech nacházejí nejrůznější efekty, a to od základních voleb jako delay, reverb, pitch shift až po sofistikované simulace rotujících reproduktorů Leslie či vintage zesilovačů, jako je tomu u modelů Nord Stage. U efektů bývá možnost měnit jejich parametry, ale pouze vyšší řady modelů digitálních pian vám umožní jejich nastavení editovat přímo při hře např. pomocí ovládacích knobů nebo makro tlačítek. U méně nákladných modelů počítejte spíše s tím, že si efekt nastavíte před hrou a pak se spokojíte max. s přepínáním volby vypnout/zapnout. Některá stage piana v sobě krom přednastavených zvuků, které je možno efektovat či omezeně upravovat, obsahují i jednotku pro syntézu nových zvuků a stávají se tak plnohodnotnými syntetizéry, jako u některých stage pian Nord, které patří mezi nejoblíbenější nástroje koncertujících klávesistů. Taková piana mají na svém povrchu extra ovládací prvky pro jednotlivé filtry a oscilátory.

Propojení a periferie

Opět podle šíře výbavy jednotlivých modelů můžeme rozdělit konektivitu stage pian na ta s digitálním a analogově/digitálním rozhraním, která jsou schopna poslat např. signál triggeru do analogových syntetizérů. Digitální rozhraní bývá řešeno přes USB koncovku a slouží jak pro přenos dat z nástroje (náčrty písní, uživatelská nastavení nebo celé skladby), tak i do nástroje (nové zvuky či skladby od výrobce, vaše vlastní písně). Většina digitálních pian bez problému funguje též jako midi kontroler pro váš hudební software a některé modely obsahují i editační programy, pomocí kterých můžete např. upravovat jednotlivé zvuky nástroje přehledně v počítači.

Pokud jde o výstupy, pak bývá pravidlem, že na stage pianech naleznete jak výstup na sluchátka tak minimálně 6,3mm TRS (jack) výstupy pro připojení do ozvučovací aparatury či komba. Většinou bývá přítomen i AUX vstup pro připojení externího hudebního zdroje s podkresy či jinými zvuky a nezřídka najdete na stage pianu i vstup na mikrofon, který vám některé modely umožní i „efektovat“ pomocí vokodéru. Existují i modely kláves, které spolupracují s iPady a podobnými zařízeními např. při čtení not nebo úpravě nastavení piana, kdy vám iPad poslouží jako ovladač i jako obrazovka a dokonce u nových modelů značky Roland fungují celé klávesy bez problémů i s aplikací Garage Band.

Příslušenství ke stage pianům

Stage piana už nejsou tolik o tom, co všechno umí, ale spíše o tom, co přesně vy potřebujete, a tím se řídí i výběr dodávaného příslušenství. Vhod vám určitě přijdou nejrůznější efekty a stompboxy. Pro práci ve studiu i doma se vám budou hodit kvalitní sluchátka či studiové monitory a pro živé hraní je dobré nezapomenout na stojany a přepravní obaly či kufry. Dražší modely stage pian s pokročilými simulacemi vyzní taktéž výborně s dobrým kombem na klávesy, obzvlášť pokud jde o simulaci starších syntetizérů či jiných elektrofonů. Pro jistotu není nikdy na škodu ani nákup dobrých nástrojových kabelů, nožních pedálů (single i trojpedálů) nebo náhradních adaptérů.

Je vám vše jasné?

Výběr stage pian je předně o tom ujasnit si, co přesně od hraní na ně očekáváte a co budete při hraní potřebovat vy i vaši spoluhráči. Velmi dobrou službu vám udělají jak klávesy Yamaha, Kurzweill až po špičkové modely Nord Stage či Roland Piano V. Ve všech případech se jedná o skvělé a univerzální nástroje do zkušebny, na cvičení, do studia i na pódium, se kterými nemůžete prohloupit. Pokud si pořád nejste jisti, zavolejte nám na telefon 800 100 029 nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese a naši kolegové, kteří se sami hře na klávesy věnují, vám jistě pomohou vybrat tu optimální variantu přesně pro vás.

Když tento produkt objednáte v sestavě, můžete dodatečně ušetřit.

HN109912 HN109997 HN103405 HN103397 HN161137 HN133280 sleva až 16 %
Objednat v sestavě

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • BESPECO SP2

  Sustain pedál s přepínačem polarity

  790 Kč

 • YAMAHA L-2C

  Stojan pro Yamaha série NP, PSR, YPT

  1 690 Kč

 • BESPECO CROCODILE I

  Klávesový stojan

  790 Kč

 • ROCKBAG TT 122

  Klávesový obal

  1 190 Kč

 • RAZZOR BN-1

  Klavírní stolička

  990 Kč

 • 519 Kč

 • YAMAHA DC-210

  Protiprachový obal

  690 Kč

Čekejte prosím