O nás

Kytary.cz

Stránka Kytary.cz poprvé naběhla v roce 2000 a historicky první zákazník tehdy provedl svůj nákup. Dnes mají Kytary.cz tři kamenné prodejny, rozsáhlé logistické centrum, odbavují objednávky od stovek zákazníků denně a jsou jednička na českém trhu.

Nic z toho by nebylo možné nebýt vás. Děkujeme, že milujete hudbu stejně jako my.

Historie firmy

A Kytary.cz cég története

2000

Baskytarista Jan Pils registruje doménu Kytary.cz a pokládá základní kámen společnosti. Zatím posílá nástroje ze svého bytu. Později ale vybuduje firmu, která bude udávat směr na celém trhu s hudebními nástroji.

2002

Dva roky na to otevíráme první prodejnu v ulici Dačického v Praze. Vešli jsme se do rozlohy pouhých 16 m2. Tentýž rok do projektu vstupuje Vladimír Myslík a obohacuje ho o moderní technologické postupy. Krom spolupráce vzniká i přátelství, které předurčí vybudování velmi silného týmu.

2004

Kytary.cz potvrzují vedoucí pozici na trhu. Tým pak rozšiřuje Tomáš Novák, který se dodnes z velké části podílí na bezproblémovém chodu celé firmy.

2006

V roce 2006 se otvírá Děkanka – kamenná prodejna v ulici Děkanská vinice, která si mezi českými hudebníky vybuduje nezastupitelné místo.

2008

Přichází zlomový okamžik. Firma neustále roste a touto dobou už potřebuje vybudovat velké logistické centrum. Takové centrum vzniká v pražských Modřanech.

2009

Z původního logistického centra vzniká rozsáhlý komplex, kam se krom nástrojů stěhují i veškeré administrativní provozy firmy. Stovky metrů kancelářských prostor a tisíce metrů skladových prostor nasvědčují tomu, že v Modřanech vzniká něco jedinečného.

2011

Otevírá se pobočka v Brně! I moravská metropole potřebuje rozsáhlou a moderní prodejnu hudebních nástrojů. Kytary.cz tuto poptávku rádi naplňují.

2012

Předchozí rok překročil obrat firmy 200 milionů Korun. Kytary.cz už zastupují desítky známých značek a udržují si pozici lídra na trhu s hudebními nástroji.

2013

Kytary.cz se stávají respektovanou firmou, což potvrzuje i ocenění Shop Roku 2013.

2014

A tuto cenu získají i za rok 2014 :) V tomto roce také dojde k zásadní modernizaci prodejny v Modřanech a vzniká nový koncept prodeje hudebních nástrojů. Zákazníci mohou vybírat a zkoušet nástroje přímo z centrálního skladu, čímž se možnosti výběru ještě rozšíří.

2015

Kytary.cz slaví patnáct let a při té příležitosti chystají koncert českých i zahraničních kytarových velikánů, kde své narozeniny hodlají řádně oslavit. A jedou dál. Po kladných referencích od slovenských zákazníků se Kytary.cz rozhodnou vytvořit speciální e-shop pro slovenské hudebníky a spouští Kytary.sk.

2016

V roce 2016 vzniká další jazyková mutace e-shopu a "Kytary" nově fungují i na polském trhu s e-shopem Kytary.pl.

2017

Rok 2017 přináší další dva nové zahraniční projekty. Spouští se e-shop Kytary.hu pro Maďarsko a Kytary.ro pro Rumunsko.

A Kytary.cz cég története

Česká společnost

Kytary.cz provozuje ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o., která využívá 100% domácího kapitálu na území ČR, kde také řádně daní své příjmy přísně kontrolované oficiálním účetním auditem. Využíváme převážně služby domácích dopravců, veškeré skladové prostory jsou na našem území a podporujeme řadu českých výrobců a dodavatelů zboží a služeb.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím