Kytary.cz kolaz

Náš příběh, mise a hudební vášeň

Kytary.cz jsou tradiční český prodejce hudebních nástrojů a zvukové techniky.

Milujeme hudbu a vše okolo ní. Tuto vášeň sdílíme s našimi zákazníky z 10 zemí Evropy. Jsme na trhu už od roku 2000 a za tu dobu jsme stihli získat několik prestižních cen. V Kytary.cz získáte nadstandardní služby, které posunou vaši hudbu dopředu, ať už patříte mezi začátečníky, nebo profesionální hudebníky. Specializujeme se na kytary, baskytary, bicí, klávesy, DJ techniku a další hudební nástroje včetně veškerého příslušenství. V nabídce máme i dechové a smyčcové nástroje, vybavení nahrávacích studií a zařízení pro ozvučení koncertů či vybavení zkušeben.

Česká společnost

Kytary.cz provozuje ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o., která využívá 100 % domácího kapitálu na území ČR, kde také řádně daní své příjmy přísně kontrolované oficiálním účetním auditem. Využíváme převážně služby domácích dopravců, veškeré skladové prostory jsou na našem území a podporujeme řadu českých výrobců a dodavatelů zboží a služeb.

Od skromného krámku po jedničku na trhu

Náš vůbec první obchod se nacházel v Praze 4. Ačkoliv šlo o skromný krámek o rozloze 16 metrů čtverečných, spousta českých hudebníků na něj dodnes s nostalgií vzpomíná. Další důležitou kapitolovou firmy byla prodejna na Děkance, která již měla parametry obchodu s hudebními nástroji evropské úrovně. Podobný věhlas nakonec získala i brněnská prodejna, kterou můžete navštívit v Lidické ulici. Růst návštěvnosti našeho e-shopu šel ruku v ruce s růstem síly značky Kytary.cz. V roce 2018 jsme se odhodlali k zásadnímu rozhodnutí, a to vybudovat nejluxusnější a největší prodejnu hudebních nástrojů v České republice. Tu dnes najdete v ulici Mezi vodami 23 v pražských Modřanech. Zde se na jednom místě nachází obrovské logistické centrum odbavující objednávky do celé Evropy a krásná, dvoupatrová a velkoryse prostorná prodejna, v níž si vyberete z tisíců hudebních nástrojů renomovaných světových a českých výrobců.

Zde zažijete novou éru zkoušení a nákupu hudebních nástrojů :-)
Načítání...

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím