Nakup a vyhraj kytaru Fender a další ceny

Benefity pro zákazníky Kytary.cz

Obrovské skladové zásoby

Co hudebník, to jiný vkus a styl. Abychom mohli dlouhodobě vycházet vstříc i těm nejnáročnějším hráčům, disponujeme obrovskými skladovými zásobami. Jen díky tomu můžeme garantovat maximální výběr hudebních nástrojů všem muzikantům napříč různými hudebními styly a žánry. V centrálním skladu a showroomu v pražských Modřanech i na našich prodejnách v Praze a v Brně jsme pro vás připravili tisíce hudebních nástrojů, aparatur, příslušenství a veškeré ozvučovací a osvětlovací techniky v hodnotě desítek milionů korun. U nás si vybere úplně každý.

Tým odborníků na zelené lince

Až budete potřebovat poradit s výběrem hudebního nástroje, aparatury nebo se pobavit o možnostech kytarových efektů, kláves nebo čehokoliv jiného, neváhejte zavolat na naši zelenou linku s číslem 800 100 029. Zde je pro vás připraven tým dvanácti odborníků, kteří našemu kompletnímu sortimentu skutečně rozumí.

Určitě vás také potěší, že většina našich kolegů patří mezi aktivní muzikanty. Proto nikde nenajdete odhodlanější tým, který opravdu chápe potřeby svých zákazníků.

Jsme tu pro vás každý všední den od 9-19h. A pokud byste chtěli mít na nákup hudebního nástroje klid a rozhodli se výběr provést o víkendu, nevadí. V sobotu se k nám dovoláte od 10-19h.

Kamenné prodejny a centrální odběrné místo

Dáváte raději přednost osobnímu přístupu před nákupem na internetu? Pak se s vámi rádi uvidíme osobně. Navštívit nás můžete ve dvou pražských prodejnách a jedné brněnské. Zde se o vás na ploše téměř 1000 m2 postará ochotný a odborně vyškolený personál. I zde platí, že většina prodejců patři mezi aktivní muzikanty, takže konzultace výběru hudebního nástroje pro vás bude skutečně přínosná.

Obrovský výběr nástrojů na všech prodejnách vám zaručí, že vždy najdete to, co hledáte. Navíc si jsme vědomi, že se opravdové vlastnosti většiny hudebních nástrojů projeví až při vyšších „koncertních“ hlasitostech. Proto jsme prodejny v Praze i v Brně vybavili odhlučněnými místnostmi, kde si budete moci v klidu vyzkoušet jakýkoliv nástroj s jakýmkoliv aparátem, aniž byste měli mít pocit, že někoho rušíte.

Zákaznický bonus

Našim zákazníkům připisujeme za každou objednávku bonus. Bonus funguje jako virtuální peníze, které zákazník získá za každou objednávku vedenou na jeho jméno a spárovanou s jeho zákaznickým účtem. Každé zboží disponuje různým počtem bonusů, které při koupi zákazník získá a je jedno, zda nakupuje on-line na e-shopu nebo fyzicky na prodejně. Takto nasbíraný bonus může zákazník využít na jeho budoucích objednávky a zaplatit pomocí tohoto bonusu až do výše 50 % hodnoty objednávky. Více informací o zákaznickém bonusu najdete zde.

Rychlé platby, expedice týž den a doprava zdarma

Pro vaše maximální pohodlí u nás můžete bezpečně platit on-line platební kartou. Stejně tak můžete využít platební bránu PayU a zaplatit tak přímo z Vašeho internetového bankovnictví.  Více o všech způsobech platby.

Díky propracovaným logistickým procesům zajišťujeme rychlou a přesnou expedici v rámci Evropské unie. Všechny objednávky přijaté v pracovní den do 16:30 na zboží, které máme skladem na centrále, expedujeme ještě tentýž den. Vaší zásilku navíc můžete sledovat online.

Už při nákupu nad 3000 Kč je doprava po České republice zcela zdarma.

Moc dobře víme, jaké je to těšit se na nový nástroj, proto chápeme, že se nemůžete dočkat. Svou objednávku proto obdržíte následující pracovní den. Pokud jste z Prahy a večer už nutně potřebujete jít do zkušebny s novým nástrojem, můžete využít i expresní dopravu po Praze s dodáním do 3 hodin od objednání. Více o způsobech dodání..

3 letá záruka a 30 dní na vrácení peněz

Jde nám o vaši maximální spokojenost a také o to, abychom vám mohli nabídnout něco extra. Proto jsme se rozhodli část vlastních nákladů vložit do prodloužení záruky. U nás se tak můžete spolehnout na záruční lhůtu prodlouženou na 3 roky.

Může se stát, že navzdory velmi pečlivému výběru nesplní nástroj vaše očekávání a tužby. Hudba rozhodně vyžaduje perfektní sepjetí muzikanta a jeho nástroje. Vzhledem k tomu, že chceme, abyste s nástroji od nás byli naprosto spokojeni, prodloužili jsme lhůtu na vrácení peněz na 30 dní (u objednávek vytvořených přes náš e-shop).

Specializovaný servis a pojištění nástrojů

Nejlépe rozumí svému sortimentu ti, kdo ho umí i kvalifikovaně opravit. Proto v našem centrálním skladu v pražských Modřanech provozujeme ojedinělé servisní středisko, kde se o vaše hudební nástroje, aparatury i zvukovou techniku postará tým špičkových odborníků. Obrovskou výhodou servisního centra je, že jeho služeb mohou využít i muzikanti, kteří nezakoupili svou výbavu v našem obchodu. Více o našem servisu.

Víme, že vašeho nástroje si nanejvýš ceníte. Proto vám společně s pojišťovnou ERV nabízíme možnost pojistit si hudební nástroj, aparát i hudební či světelnou techniku. Pokud se vám přihodí nečekané neštěstí jako například krádež nebo jakékoliv poškození, dostanete poukaz na nové zboží. Tento proces vyřídíme bez zbytečného papírování, abyste mohli co nejdříve zase hrát. Více o pojištění hudebních nástrojů.

100% česká společnost na trhu již od roku 2000

Provozovatelem obchodu Kytary.cz je ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o. s českou vlastnickou strukturou. Využíváme pouze domácí kapitál a zaměstnáváme více než 100 lidí na území České republiky. Krom našich interních zaměstnanců zajišťujeme vedlejší příjem stovkám dalších osob z České i Slovenské republiky. Spolupracujeme výhradně s domácími dopravci, veškeré skladové prostory se nacházejí na území České republiky a také podporujeme řadu českých výrobců.

Za dobu naší několikaleté existence jsme již stihli obsloužit desetitisíce muzikantů. Velice si ceníme toho, že 98% zákazníků bylo s našimi službami spokojeno a bez váhání by nás doporučilo svým známým. Právě díky našim zákazníkům – spokojeným muzikantům – jsme na trhu již od roku 2000 a rosteme co do objemu kvality i nabízených služeb.

Podporujeme hudbu v ČR i SR

Hudba je jednou z nejlepších cest, jak kultivovat kulturu, vkus a prostředí kolem nás. Hudba je zároveň vyjádřením tvůrčí svobody a talentu. Není to pro nás jen „obchod“. Snažíme se aktivně podporovat domácí kulturu a to na několika polích.

Kytary.cz jsou partnerem řady tuzemských hudebních portálů, dlouhodobě podporují hudební časopisy, česká rádia a známé hudební festivaly. Také jsme jediným dlouhodobým sponzorem kapely The Tap Tap (Studeo o.s). Snažíme se vycházet vstříc všem možným potřebám muzikantů a hudebních nadšenců, proto zdarma provozujeme největší specializovaný on-line hudební bazar a hudební fórum.

Jsme tu pro vás a vaši hudbu.

Čekejte prosím