Dechové nástroje Edwards

Prvotřídní žesťové nástroje vyrobené na míru profesionálním hudebníkům

Pokud hledáte profesionální nástroj té nejvyšší kvality, tak jste tady správně. Mistrovské nástroje Edwads patří mezi absolutní špičku svým zvukem, použitými materiály i zpracováním. Dechy Edwards spadají do impéria americké firmy Getzen. V továrně Getzen, založené již roku 1939 nedaleko Chicaga, pracují ti nejtalentovanější řemeslníci. Mnoho z nich má léta zkušeností s vlastní výrobou dechových nástrojů, což je kvalifikuje k tomu vyrábět prvotřídní žestě Edwards.

Historie

Společnost Edwards Instrument Company byla založena v roce 1989. Dva roky na to firmu odkupují pravnuci zakladatelů Getzen Company a společnost pod svým novým majitelem Alllied Music corporation získává po tři generace předávané zkušenosti a prvotřídní materiály. Po letech expanze získávají Edwards v roce 2000 vlastní budovu pro testování a prodej svých nástrojů. Výroba stále přetrvává v továrně Getzen. To platí i v současnosti, kdy jsou trumpety a pozouny od firmy Edwards vyhledávanými nástroji těch nenáročnějších hráčů z celého světa.

Pro koho jsou žestě Edwards určené?

Nejvíce trubky, trombony Edwards ocení profesionální hudebníci, sólisté, hráči symfonických, jazzových, či vojenských orchestrů, nadšení amatéři, kteří chtějí luxusní nástroj či učitelé uměleckých škol a konzervatoří.

Kdo hraje na Edwards?

Celá řada světových hudebníku jako třeba Toby Oft z Boston Symphony Orchestra či první trombonista české filharmonie Lukáš Moťka. Dlouholetým hráčem byl také hlavní trombonista New York Philharmonic Orchestra Joseph Alessi.

V naší nabídce najdete od značky Edward trombóny, korpusy, snižce a další dechové příslušenství.

Kompletní nabídka špičkových dechových nástrojů ZDE

Čekejte prosím