Dechové nástroje Edwards

Prvotřídní žesťové nástroje vyráběné na míru profesionálním hudebníkům

Pokud hledáte profesionální nástroj té nejvyšší kvality, tak jste tady správně. Mistrovské nástroje Edwards patří mezi absolutní špičku svým zvukem, použitými materiály i zpracováním. Dechy Edwards spadají do impéria americké firmy Getzen. V továrně Getzen, založené již roku 1939 nedaleko Chicaga, pracují ti nejtalentovanější řemeslníci. Mnoho z nich má léta zkušeností s vlastní výrobou dechových nástrojů, což je kvalifikuje k tomu vyrábět prvotřídní žestě Edwards.

Historie

Společnost Edwards Instrument Company byla založena v roce 1989. Dva roky na to firmu odkupují pravnuci zakladatelů Getzen Company a společnost pod svým novým majitelem Alllied Music corporation tak získává po tři generace předávané zkušenosti. Po letech expanze otevírá Edwards v roce 2000 vlastní budovu pro testování a prodej svých nástrojů. Výroba stále zůstává v továrně Getzen. To platí i v současnosti, kdy jsou trumpety a pozouny označené logem Edwards vyhledávanými nástroji těch nenáročnějších hráčů z celého světa.

Pro koho jsou žestě Edwards určené?

Trubky a trombony Edwards ocení nejvíce profesionální hudebníci, sólisté, hráči symfonických, jazzových, či vojenských orchestrů, nadšení amatéři, kteří chtějí luxusní nástroj či učitelé uměleckých škol a konzervatoří.

Kdo hraje na Edwards?

Celá řada světových hudebníku jako třeba Toby Oft z Boston Symphony Orchestra či první trombonista české filharmonie Lukáš Moťka. Mnoho let byl se značkou Edwards spojený také první trombonista New York Philharmonic Orchestra Joseph Alessi.

V naší nabídce najdete od značky Edwards trombóny, korpusy, snižce a další příslušenství pro dechové nástroje.

Kompletní nabídka špičkových dechových nástrojů ZDE

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím