Dechové nástroje Van Laar

Ekluzivní na zakázku vyráběné dechové nástroje

Trubky a křídlovky nizozemské značky Van Laar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené instrumenty, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi.

Historie

Hub van Laar založil společnost Van Laar v roce 1990 v městečku Margraten na hranicích Nizozemí, Německa a Belgie. Z počátku se ve firmě pořádaly workshopy pro hráče na žesťové nástroje. Více dechařů nicméně oslovily až vyráběné trubky a to tak, že v roce 2010 musela firma otevřít další pobočku v německém Markneukirchenu a odtud se v roce 2016 přestěhovala do ještě větších prostor v Klingenthalu. V roce 2019 došlo k rozhodnutí koncentrovat veškerou výrobu zpět do Margratenu, takže od té doby sídlí firma na původní adrese. Na proces výroby dohlíží tým zkušených odborníků a každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality.

Pro koho jsou žestě Van Laar určené?

Nejvíce trubky a křídlovky Van Laar ocení profesionální hudebníci, sólisté, hráči symfonických, jazzových, či vojenských orchestrů, nadšení amatéři, kteří chtějí luxusní nástroj či učitelé uměleckých škol a konzervatoří.

Kdo hraje na Van Laar

Na dechové nástroje značky Van Laar hrají světoznámí sólisté jako třeba Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava nebo hráči předních orchestrů včetně prvního trumpetisty České Filharmonie Ladislava Kozderky.

V naší nabídce najdete od značky Van Laar trubky a křídlovky

.

Kompletní nabídka špičkových dechových nástrojů ZDE

V tomto videu uvidíte, jak se dechové nástroje Van Laar vyrábí

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím