Sbíráme foukací harmoniky pro instalaci na místě Berlínské zdi. Přineste nám na prodejnu v Praze nebo v Brně jakoukoliv foukací harmoniku a dostanete slevu 20 % na novou harmoniku značky Hohner. Tato nabídka platí pouze do 30. 6. 2021.


O co jde?


Andy Wazul je umělec, který hraje na foukací harmoniku v ulicích Berlína. Za léta aktivního vystupování prošlo jeho rukama spousta harmonik, které dlouhou dobu ležely ladem, ale Andy vymyslel způsob, jak je ještě využít. Vznikl nápad postavit zeď se jménem Windwall, která bude stát na místě Berlínské zdi, ale narozdíl od ní bude lidi propojovat a šířit poselství míru. Na tyto staré a použité harmoniky, nebo jak Andy příznačně říká disharmoniky, bude hrát už jen vítr a připomínat tak neslavnou historii rozdělení světa na západ a východ.


Jak se můžu zúčastnit?


Je to jednoduché. Přineste nám starou foukací harmoniku a my se postaráme, aby byla dopravena na místo instalace. Není důležité, jestli na harmoniku hrajete, nebo nikoli. Také není důležité jaký typ foukací harmoniky to bude (přestože preferujeme diatonické). Naoplátku máte možnost nakoupit u nás novou harmoniku od značky Hohner s 20% slevou, nechat vyrýt své jméno v místě instalace, ale hlavně být součástí tohoto jedinečného mezinárodního projektu.


Originální pozvánka

Aktuality k této akci můžete sledovat na facebookové stránce zde.Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím