Pomozte včelám spíchnout track lepší než Beatles


S přírodou se obvykle nevyplácí zahrávat si, většina takových pokusů má totiž parametry hrátek s čertem. S námi ale všichni čerti šijí a rozhodli jsme se vstoupit na tenký led. Potrápili jsme kreativního ducha a vymysleli způsob, jak zahrát na včely!

S přispěním včelaře Michala Hladíka jsme za modřanskou prodejnu Kytary.cz nainstalovali čtyři úly. Pojmenovali jsme je po členech skupiny Beatles a každý z nich jsme ozdobili podobiznou konkrétního hudebníka liverpoolské čtyřky. Včelstva našich úlů spolu tvoří tisícihlavý orchestr, který využil jako hudební doprovod pro svůj track Petr Wajsar, hudební skladatel a držitel sošky Českého lva za hudbu k filmu Hastrman z roku 2018. Výsledek této nevšední spolupráce nám údivem otevřel ústa dokořán a vy ho můžete posoudit po zhlédnutí videa. Naše muzikální včelstva mají vedle hudebního nadání také tradiční dovednosti včel medonosných a produkují prvotřídní med, kterým odměňujeme naše nejpilnější zákazníky.


Vyhrajte mikrofon Lewitt nebo kontrolery Novation


Zaujal vás náš včelí projekt? Chcete si hudební spolupráci s naším včelstvem také vyzkoušet? Přihlaste se do soutěže, kterou pro vás pořádáme ve spolupráci se značkami Lewitt a Novation. Stáhněte si zvukové samply pořízené u modřanských úlů nebo si nasamplujte vlastní včelstvo a spíchněte track podle vašich nejlepších producentských představ. Výsledek své práce nám zašlete na e-mailovou adresu včelíkapela@kytary.cz. Tříčlenná porota pak vybere tři nejlepší díla, která odmění hodnotnými cenami z produktové nabídky značek Lewitt a Novation. Uzávěrka soutěže je 30. září 2021.


Ceny
1. cena – Novation Launchpad Pro MK3


2. cena – Novation Launchkey 25 MK3


3. cena – mikrofon Lewitt dle vlastního výběru v ceně max. 4000 Kč

Porota


Aid Kid - hudební producent, multimediální umělec, DJ
Zdeněk Neusar - šéfredaktor online hudebního magazínu Frontman.cz, moderátor Radia 1
Michal Hladík - včelař


Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím