Zažijte explozi hudebního živlu s Kytary.cz

Hudební živel má obrovskou sílu. Umí navždy změnit život samotného hudebníka a dokáže mít vliv na celé generace jeho posluchačů. Probuďte váš originální a osobitý hudební živel. Pomůžeme vám vybrat hudební nástroj, jehož prostřednictvím vyjádříte vše, co ve vás dřímá. Rozpoutejte s námi bouři kreativity, která bude mít sílu nespoutaného živlu.Kytarový živel

Kytara patří posledních 100 let mezi světově nejpopulárnější hudební nástroj. Kytary v minulém století pomáhaly bourat bariéry mezi jednotlivými lidmi, státy i celými režimy, proto lze kytarový živel považovat za jeden z nejsilnějších. Důležité také je, že začít hrát na kytaru může opravdu každý. Láká vás vzít trsátko, naučit se akordy a začít hrát cokoliv z popu, rocku, folku nebo country? Pořiďte si akustickou kytaru. Chcete okouřit zesilovač a říznout do strun? Ovládněte elektrickou kytaru!
Návod na téma Jak vybrat kytaru najdete zde.
Rozpoutejte kytarový živel!


Baskytarový živel

Baskytara je základ vesmíru. Standardně propojuje rytmickou a melodickou sekci kapely, takže je absolutně nenahraditelná. Hudbě obecně dodává groove, drive, šťávu a hutnost. Společně s bicími (nebo rytmem obecně) je groove to, co vás donutí se do hudby pohupovat nebo skákat. Oddejte se baskytarovému živlu a získáte vášeň na celý život.
Návod na téma Jak vybrat baskytaru najdete zde.
Baskytaru snů můžete rovnou vybírat zde.


Rytmický živel

Rytmus – nejstarší hudební projev, který je lidstvu znám a zároveň první hudební projev, který člověk ve svém životě začne projevovat mlácením a boucháním už jako malé dítě. Rytmický živel máme zakořeněný ve svém DNA a stačí málo, aby byl probuzen. K tomu budete potřebovat buď soupravu bicích, nebo jakýkoliv perkusní nástroj.
S výběrem bicích a perkusí vám poradíme zde.
Bicí a perkuse můžete nakupovat zde.


Klávesový živel

Piano je nástroj všech nástrojů a kdo se na něj naučí, ten pochopí princip hudby ve své nejčistší podstatě. Krom digitálních pian, které jsou levnější, lehčí, praktičtější a pohodlnější alternativou akustických pian, lze probouzet klávesový živel i na elektronické keyboardy nebo syntezátory. Ti, kdo chtějí produkovat elektronickou hudbu v PC, pak využijí MIDI klávesy.
Návod na téma Jak vybrat digitální piano najdete zde. Průvodce pro výběr keyboardů můžete číst zde a MIDI klávesy dobře koupíte po přečtení tohoto návodu.
Nástroje z klávesové sekce vybírejte zde.


DJ živel

Toto je jeden z těch nejdivočejších živlů. Pokud sníte o tom stát se DJs a proměnit jakýkoliv večírek v nezapomenutelnou párty jízdu, není nic snazšího než vybrat DJ kontroler a jít do toho. S výběrem vám samozřejmě rádi poradíme.
Jak vybrat DJ výbavu čtěte zde.
Kompletní DJ sortiment najdete tady.


Zvukový živel

Hudební tvorba není jen o hře na hudební nástroj, protože nebýt těch, kdo tu hudbu nahrají, ozvučí a zprostředkují posluchačům, byli bychom nadosmrti odkázaní jen ke hraní u táboráku (nic proti tomu). Všem zvukovým nadšencům a těm, kdo chtějí svou tvorbu nahrávat, pomůžeme vybavit domácí studio od A do Z. Hudebnímu živlu můžete dát volný průchod i pořádnou zvukovou aparaturou.
Jak vybavit domácí studio vám poradíme zde.
Jak vybrat zvukovou aparaturu zjistíte zde.
Pokud chcete vidět, co všechno zvuková kategorie zahrnuje, zjistíte to tady.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím