Zažijte explozi hudebního živlu s Kytary.cz

Hudební živel má obrovskou sílu. Umí navždy změnit život samotného hudebníka a dokáže mít vliv na celé generace jeho posluchačů. Probuďte váš originální a osobitý hudební živel. Pomůžeme vám vybrat hudební nástroj, jehož prostřednictvím vyjádříte vše, co ve vás dřímá. Rozpoutejte s námi bouři kreativity, která bude mít sílu nespoutaného živlu.Kytarový živel

Kytara patří posledních 100 let mezi světově nejpopulárnější hudební nástroj. Kytary v minulém století pomáhaly bourat bariéry mezi jednotlivými lidmi, státy i celými režimy, proto lze kytarový živel považovat za jeden z nejsilnějších. Důležité také je, že začít hrát na kytaru může opravdu každý. Láká vás vzít trsátko, naučit se akordy a začít hrát cokoliv z popu, rocku, folku nebo country? Pořiďte si akustickou kytaru. Chcete okouřit zesilovač a říznout do strun? Ovládněte elektrickou kytaru!
Návod na téma Jak vybrat kytaru najdete zde.
Rozpoutejte kytarový živel!


Baskytarový živel

Baskytara je základ vesmíru. Standardně propojuje rytmickou a melodickou sekci kapely, takže je absolutně nenahraditelná. Hudbě obecně dodává groove, drive, šťávu a hutnost. Společně s bicími (nebo rytmem obecně) je groove to, co vás donutí se do hudby pohupovat nebo skákat. Oddejte se baskytarovému živlu a získáte vášeň na celý život.
Návod na téma Jak vybrat baskytaru najdete zde.
Baskytaru snů můžete rovnou vybírat zde.


Rytmický živel

Rytmus – nejstarší hudební projev, který je lidstvu znám a zároveň první hudební projev, který člověk ve svém životě začne projevovat mlácením a boucháním už jako malé dítě. Rytmický živel máme zakořeněný ve svém DNA a stačí málo, aby byl probuzen. K tomu budete potřebovat buď soupravu bicích, nebo jakýkoliv perkusní nástroj.
S výběrem bicích a perkusí vám poradíme zde.
Bicí a perkuse můžete nakupovat zde.


Klávesový živel

Piano je nástroj všech nástrojů a kdo se na něj naučí, ten pochopí princip hudby ve své nejčistší podstatě. Krom digitálních pian, které jsou levnější, lehčí, praktičtější a pohodlnější alternativou akustických pian, lze probouzet klávesový živel i na elektronické keyboardy nebo syntezátory. Ti, kdo chtějí produkovat elektronickou hudbu v PC, pak využijí MIDI klávesy.
Návod na téma Jak vybrat digitální piano najdete zde. Průvodce pro výběr keyboardů můžete číst zde a MIDI klávesy dobře koupíte po přečtení tohoto návodu.
Nástroje z klávesové sekce vybírejte zde.


DJ živel

Toto je jeden z těch nejdivočejších živlů. Pokud sníte o tom stát se DJs a proměnit jakýkoliv večírek v nezapomenutelnou párty jízdu, není nic snazšího než vybrat DJ kontroler a jít do toho. S výběrem vám samozřejmě rádi poradíme.
Jak vybrat DJ výbavu čtěte zde.
Kompletní DJ sortiment najdete tady.


Zvukový živel

Hudební tvorba není jen o hře na hudební nástroj, protože nebýt těch, kdo tu hudbu nahrají, ozvučí a zprostředkují posluchačům, byli bychom nadosmrti odkázaní jen ke hraní u táboráku (nic proti tomu). Všem zvukovým nadšencům a těm, kdo chtějí svou tvorbu nahrávat, pomůžeme vybavit domácí studio od A do Z. Hudebnímu živlu můžete dát volný průchod i pořádnou zvukovou aparaturou.
Jak vybavit domácí studio vám poradíme zde.
Jak vybrat zvukovou aparaturu zjistíte zde.
Pokud chcete vidět, co všechno zvuková kategorie zahrnuje, zjistíte to tady.

Čekejte prosím