MONO: Nejbezpečnější kytarové obaly na trhu

Kytarové a baskytarové obaly MONO jsou to nejbezpečnější, co vašim nástrojům můžete dopřát. Pokud sháníte gigbag se všemi výhodami a komfortem měkkého obalu, ale zároveň toužíte po bezpečí pevného kufru, pak je pro vás MONO jasnou volbou.

Veškeré obaly MONO, tedy série Vertigo, kterou jste mohli vidět v našich videích, i odlehčená série Sleeve, jsou vybavené základním bezpečnostním prvkem Headlock. Ten při zavření obalu „uzamkne“ krk nástroje ve stabilní pozici, aby při případném pádu nedošlo k jeho poškození nebo dokonce zlomení.

MONO pro akustické a elektrické kytary
MONO pro baskytary
Série Vertigo i Sleeve jsou také opatřené silnou spodní výplní pro ochranu těla včetně náchylného úchytu pro popruh (zámku). Vkládání kytary oproti jiným obalům na trhu je zde řešené shora. Kytaru tak pohodlně uložíte/vytáhnete ve vteřině.
Obaly Vertigo mají na spodní straně masivní gumovou „podrážku“, které se ne náhodou říká „The Boot“. Z téhož materiálu se totiž vyrábějí opravdové podrážky pracovních a vojenských bot. Tato robustní vrstva při pádu ve vertikální poloze absorbuje nárazovou energii a ochrání spodní část těla nástroje. Vnitřek obalu je pak vyztužen materiálem ABS, který absorbuje náraz po celé přední i zadní straně obalu.
Povrch obalů MONO je vyrobený z materiálu Sharkskin (žraločí kůže). Ten je dobře odolný proti odření (můžete vidět v našich crashtestech, že ani jízda po betonu za autem ho neprodře) a zároveň ochrání váš nástroj i v silném dešti.

MONO pro akustické a elektrické kytary

Pokud sháníte extrémně odolný obal pro vaši akustickou nebo elektrickou kytaru, vyberte si ze série Vertigo. Pokud si myslíte, že oželíte některé bezpečnostní prvky, ale i tak hodláte mít spolehlivý a obal, který je zároveň designovou bombou, mrkněte po obalech Sleeve.


MONO pro baskytary

I baskytarové obaly MONO se dělí na dvě hlavní skupiny: extrémně bezpečné Vertigo, bezpečné a designově vychytané Sleeve. Vyberte si váš gigbag a svěřte důvěru o váš nástroj vývojářům MONO.


MONO & ukradenÝovoce - 1. část


MONO & ukradenÝovoce - 2. část


MONO & ukradenÝovoce - 3. část

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím