Ukažte nám vaše baskytarové skills a vyhrajte basový zesilovač Mesa Boogie v hodnotě 26990 Kč.

Soutěž probíhá od 10. 5. do 31. 5 2017


Pravidla soutěže

Principem soutěže je natočit atraktivní baskytarové video. Je jedno, jestli vaše ukázka bude nějaké boogie-boogie, nebo pořádné maso. Hodnotit se bude originalita, herní technika, přístup k baskytaře jako takové, ale i technická kvalita videa a zvuku. Prostě porotu svým výkonem&výtvorem přesvědčte, že zesilovač Mesa Boogie Subway D-800 má být součástí zrovna vašeho basového rigu.

Maximální délka videa je 90 vteřin

Chceme slyšet vaši tvorbu, případně originálně pojatý cover. Zvuková stopa může obsahovat rytmický doprovod, protože víme, že bez něj není groovu. Není to ale podmínka.

Soutěž probíhá do 31. 5. 2017. Vyhodnocení proběhne v prvním květnovém týdnu a výhru předáme vítězi 6. 6. ve 20:00 na basovém večírku v Kytary.cz-Modřany.


Jak soutěžit

1) Natočte soutěžní video

2) Video nahrajte na váš facebook profil

3) Pomocí „@“ v popisu videa označte facebookovou stránku Kytary.cz a zároveň uveďte hashtag #MesaBass2017. Odkaz na video nám také pošlete do facebookových zpráv profilu Kytary.cz.

4) V 1. kole, vybereme 10 soutěžících, jejichž videa nás nejvíce zaujmou. Těchto 10 videí postoupí do 2. kola, ve kterém je bude hodnotit odborná basová porota. Ta je oboduje na škále 0-10, přičemž video s celkově největším počtem bodů zvítězí hlavu Mesa.

TIP: Pozor na nastavení soukromí vašich facebookových příspěvků. Při striktním nastavení je možné, že váš sdílený obsah neuvidíme (za to nemůžeme ručit).


Porota

10 nejlepších videí budou hodnotit basáci:

Marek Bero

Richard Scheufler

Robert Balzar

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím