Nakup a vyhraj MARSHALL

Slavíme 55 let legendární značky Marshall

První zesilovač Marshall sestrojil Jim Marshall v roce 1962. Od té doby se značka nesoucí jméno svého otce stala naprosto legendární a je zcela zásadní pro vývoj nejen rockové hudby. Pětapadesát let signifikantního „marshállovského“ zvuku musíme náležitě oslavit.


Máme pro vás soutěž

Běháte každý den v hudebním poli a bojujete v něm za použití vašich originálních hudebních taktik? Máme pro vás 3 výhry, které obohatí váš bojový arzenál. V soutěži se značkou MARSHALL můžete vyhrát:


Jak soutěžit

V termínu od 18. 9. do 3. 10. nakupte v jakékoli hodnotě na Kytary.cz.

Vyfoťte produkt(y), který jste si v termínu koupili a s hashtagem #MARSHALL55 a #Kytarycz sdílejte fotku na vašem facebooku. Buďte originální, že by z vás i František Drtikol měl radost. Originalita fotky totiž bude hrát hlavní roli při výběru vítězů.

4. 10. vybereme tři nejlepší příspěvky a oceníme je třemi cenami od značky Marshall. Výherce oznámíme na facebooku Kytary.cz.

Dvě zásadní podmínky: dejte pozor na soukromí vašich příspěvků. Pokud příspěvek s fotkou nebude nastavený jako „Veřejný“, tak ho neuvidíme. Zároveň si někde uchovejte číslo objednávky pro kontrolu, že objednávka vznikla v daném časovém rozmezí 18. 9. – 3. 10.

Držíme palce a MARSHALLu i kreativitě vašich fotek ZDAR! :-)

Kompletní pravidla soutěží na Kytary.cz najdete zde.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím