Navrhněte a vyhrajte kytaru snů

Největší soutěž pro kytaristy a designéry je tu. Společně s českým výrobcem elektrických kytar Honzou Vlasákem (Vivian Guitars) máme výzvu pro všechny kreativní nadšence. Navrhněte si vlastní kytaru. Vítěz nejlepšího designu nezíská pouze skvělý pocit, ale hlavně mu kytaráři ve Vivian zdarma vyrobí kytaru, kterou si sám navrhl! Věcnou cenu získá také 2. a 3. místo a bude udělena i cena veřejnosti. Soutěž probíhá od 10. 5. 2016 do 20. 6. Vítězný návrh bude po konzultaci s výhercem vyroben a předán v září.


Kytaru značky Vivian má například Bono Vox z U2, Robert Kodym a P.B.CH. z Lucie, Tomáš Krulich a Milan Špalek z Kabátů nebo František Černý, Tomáš Vartecký a řada dalších.

Jak má kytara vypadat?

Že jde o elektrickou kytaru snů, neznamená, abyste vymýšleli bláznivé surrealistické návrhy :-). Hodnotit se bude originalita, ale také elegance. Kytara musí mít 6 strun a standardní parametry. Musí být hratelná, nositelná a použitelná. Ve svých návrzích používejte běžné materiály pro výrobu hudebních nástrojů (dřevěné tělo a krk) a dostupný hardware. Žádné desetikrké bizáry, psí boudy ve tvaru kytary a podobně určitě nevyrobíme :-).

Jaké parametry má mít můj návrh a kam návrh poslat?

Je jedno, jestli kytaru namalujete rukou nebo vytvoříte v nějakém grafickém programu. Záleží na vaší šikovnosti. Výsledný návrh posílejte ve formátu JPG na e-mailovou adresu . Každý soutěžící může předložit pouze jeden návrh kytary vyhotovený na maximálně 10 obrázcích (1 kytara z různých stran, detaily a podobně). Přijaté a publikovatelné návrhy budeme zveřejňovat na našem facebooku ve fotogalerii Kytara snů. K vašemu e-mailu napište i pár vět o použitých materiálech, doplňcích, můžete popsat i technologii a vaši představu o výsledných zvukových vlastnostech. Nezapomeňte přidat i vaše telefonní číslo.

Kdo bude návrhy hodnotit?

Jednotlivé návrhy bude hodnotit odborná porota, kterou budeme postupně odtajňovat. Jejími členy jsou výtvarníci, výrobci a prodejci hudebních nástrojů, ale samozřejmě také profesionální hudebníci. Jak již bylo řečeno, bude udělená i cena veřejnosti.

Výhra bude výherci předána nejpozději do 120 dnů od ukončení soutěže.

Vyhrazujeme si právo návrh nepřijmout, zejména pokud bude propagovat násilí, extremismus nebo jakoukoli formu nenávisti a neetičnosti. Díky za pochopení :-). Zasláním soutěžního návrhu souhlasíte s jeho uveřejněním na facebookových stránkách Kytary.cz.


Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Odtajňujeme porotu

Vaše návrhy budou posuzovat například Honza Homola z Wohnout a vývojář/sound designer Antonin Salva ze Salvation Mods.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím