Vánoce stíháte :). Info o dodání zde

Prodejna Kytary.cz Brno

Pobočku Kytary.cz v brněnské Lidické ulici jsme otevřeli v roce 2011. Od té doby zde mohou brněnští hudebníci zkoušet a nakupovat stovky hudebních nástrojů ze všech kategorií: kytary, baskytary, klávesy, piana, bicí, zvuková technika i DJ včetně veškerého příslušenství.

Otevírací dobu a kontakty najdete zde / Adresa: Lidická 28, 602 00, Brno / Mapa
Součástí prodejny je také odhlučněná zkušebna, kde můžete vámi zkoušené nástroje řádně „vokouřit“. Máme zde i velké pódium pro zkoušení zvukových aparatur, světel a na kterém probíhá spousta workshopů a zajímavých setkání s hudebníky.

S výběrem a zkoušením hudebních nástrojů vám pomohou naši kolegové, kteří jsou zároveň všichni aktivní hudebníci.


Honza – klávesy a multimédia

Honza je náš specialista přes klávesové nástroje, ale rád vám poradí i s dalším sortimentem. Jenda je multiinstrumentalista. Prošel si vším od hraní na klavír, kytaru, flétnu až po sborový zpěv, takže ho nic nepřekvapí. Neváhejte se jej na cokoli zeptat a nechte si od něj zahrát na klávesy. Tenhle brněnský virtuóz vás svou hrou dostane!


Dominik – kytarový servis

Dominik si ve svých 18 letech vyrobil svou vlastní elektrickou kytaru a od té doby se věnuje servisování a seřizování kytar, baskytar a v podstatě všeho, co má struny. Někdy dokonce i tomu, co struny nemá! Rád vám poskytne dobrou radu i kvalitní servis vašich nástrojů. A co by byla elektrická kytara bez aparatury, že. Takže i na tu se našeho Dominika můžete zeptat a ochotně vám s ní poradí.


Pepík – bicí, perkuse a DJ technika

Pepa se vyzná ve všem, co diktuje rytmus, takže jeho doménou jsou bicí nástroje a perkuse. Aby toho ale nebylo málo, ulítává si i na moderních elektronických nástrojích, takže se na něj mohou obrátit i začínající DJs a všichni, kdo chtějí koketovat s elektronickou hudbou.


Verča – pokladní

Verča je dívčí posila našeho týmu. Absolvovala hru na harfu a ve volném čase se věnuje hře na zobcové flétny. Na pokladně vás přivítá milým úsměvem a poradí vám s výběrem strun, popruhů, kytarové kosmetiky a dalšího příslušenství.


Kuba – elektrické kytary

Kuba hraje na elektrickou kytaru asi 6 let. Momentálně si dává tvůrčí pauzu a věnuje se nejvíc nahrávání coverů i vlastních věcí na svůj youtube kanál. Na kytaru hraje i s kapelou, kde zároveň zpívá. Rád vám poradí s výběrem elektrické kytary, ale i aparátů a kytarových efektů.


Honza – baskytary, basové aparáty a kytarové a basové efekty

Honza je náš specialista a nadšenec přes baskytary a kytarové i basové efekty. Působí jako baskytarista v kapele Metronome Blues a je kdykoliv připraven vám doporučit baskytary, basové aparáty a struny. Jeho silnou stránkou jsou i sekce kytarových a baskytarových efektů.

Hlavní výhody nakupování v brněnské prodejně jsou:


• Vaše objednávky si vyzvednete pohodlně a bez dlouhého čekání
• Zkoušet můžete stovky hudebních nástrojů ze všech kategorií
• Pro vaše pohodlné zkoušení máme odhlučněnou zkušebnu, kde můžete aparaturu náležitě „vokouřit“ :-)
• Postará se o vás skvělá parta specialistů a nadšených hudebníků
Zaparkujete pohodlně za prodejnou na našem parkovišti pro zákazníky
• Několikrát do roka zde organizujeme workshopy a setkání s úspěšnými hudebníky
• Přímo na prodejně provozujeme kytarový servis
• Platit můžete hotově, kartou a sjednat si lze i splátky

Nezapomeňte, že tady se skvěle naladíte :-)

Naše brněnská prodejna se těší na vaši návštěvu.


Podívejte se na video z naší brněnské prodejny

Čekejte prosím