Prodejna Kytary.cz Praha - Děkanka

Děkanka je legenda. Tečka. Tahle pražská prodejna funguje už od roku 2006 a od té doby si mezi českými (nejen pražskými) hudebníky vybudovala nezastupitelné místo. Na dvou patrech zde najdete tisíce hudebních nástrojů, aparatur a příslušenství. Obrovský výběr se týká nejen akustických a elektrických kytar, ale také klávesových nástrojů a zvukové techniky.

Otevírací dobu a kontakty najdete zde / Adresa: Děkanská vinice I. 1644, 140 00 Praha 4 / Mapa
Součástí prodejny Děkanka je i speciální butiková místnost, kde najdete luxusní nástroje. Zde si přijdou na své ti největší kytaroví fajnšmekři a nároční hudebníci. Luxusních amerických kytar Taylor je tu na jednom místě nejvíce v celé střední a východní Evropě. Tím to ale zdaleka nekončí. Stejně tak tu totiž visí hodnotné Custom Shop kytary a další klenoty.

Na Děkance je také odhlučněná zkušebna, kde můžete vámi zkoušené nástroje řádně „vokouřit“ :-).

S výběrem ideálního hudebního nástroje vám pomůžou naši specialisté, kteří jsou zároveň aktivními hudebníky.


Radek – kytary a kytarové aparatury

Radek hraje v punkrockové kapele Burning Steps. Na Děkance vám odborně a ochotně poradí s výběrem akustické i elektrické kytary, baskytary, s aparaturou nebo s kytarovými efekty. Ví, jak to s elektrickými kytarami chodí, takže vás nechá cokoliv vyzkoušet pořádně nahlas.


Lev – klávesové nástroje

Klaviatury a zase klaviatury. Lev je neuvěřitelně zkušený hráč na klávesové nástroje, což je segment, kterému vládne i na Děkance. Černé a bílé, dřevěné a plastové, vyvážené a polovyvážené. Na Děkance má svůj klávesový ráj, o který se rád podělí.


Petr – zvuková technika, aparatury

Péťa je specialista na vše, co hraje, takže zvuková technika, kytarové aparatury, basové aparatury… Zvuku se věnuje přes deset let. Má vlastní nahrávací studio Arterim, takže zkušenosti z praxe mu rozhodně nechybí. Jako kytarista dokáže dobře poradit i s výběrem kytarových a basových aparátů a efektů.


Blanka – pokladní, příslušenství

Děkanka bez Blanky by byla jako Praha bez Blanky – prostě si to už nikdo nedokáže představit. Naše Blanka je už 10 let zpěvačkou v různých punkových formacích a momentálně zpívá v kapele Krüger. Na Děkance vás potěší úsměvem hned u vchodu a její specializací jsou především struny, kabely, odborná literatura a další příslušenství.


Jarda – kytary, kytarové a basové aparáty, efekty

Jarda hraje na baskytaru v pražské post-hardcorové kapele Saved by the Fortune (to si pusťte). Krom toho umí zkrotit i kytaru. Na Děkance vám tak logicky pomůže s výběrem kytar, baskytar i aparatur a efektů.


Táňa – pokladní, příslušenství

Táňa je zpěvačka a kytaristka v začínající kapele Programy a experimentuje i s elektronickou hudbou pod názvem Tajasification. Na prodejně vám poradí s příslušenstvím, jako jsou ladičky, kytarová kosmetika nebo s výběrem perkusních nástrojů a fléten.


Jonáš Hájek – kytarový servis

Jonáš má na starosti záruční i pozáruční seřizování a opravy přímo na prodejně. Chystáte se do studia, na koncert nebo na zkoušku s kapelou? Stavte se za Jonášem, který vám perfektně seřídí kytaru. Své zkušenosti sbíral například na Houslařské škole v Lubech u Chebu a na Hudební vědě Masarykovy univerzity. Kromě elektrických a akustických kytar a baskytar vám v rámci možností pomůže i se smyčcovými a jinými strunnými nástroji.

Hlavní výhody nakupování na Děkance:

• Vaše objednávky si zde pohodlně vyzvednete
• Vyzkoušet můžete exkluzivní a luxusní nástroje v naší butikové místnosti
• Na dvou patrech najdete stovky kytar, baskytar, kytarových/basových aparatur a klávesových nástrojů
• Pro vaše plnohodnotné zkoušení máme odhlučněnou zkušebnu, kde můžete aparaturu náležitě „vokouřit“ :-)
• Postará se o vás skvělá parta specialistů a nadšených hudebníků
• Přímo na prodejně provozujeme kytarový servis
• Platit můžete hotově, kartou a sjednat si lze i splátky

Nezapomeňte, že na Děkance se skvěle naladíte :-)

Naše prodejna Děkanka se těší na vaši návštěvu.Mrkněte na video z naší prodejny

Čekejte prosím