Prodejna Kytary.cz Praha-Modřany

V pražských Modřanech máme naši centrálu. Je to místo s asi největší koncentrací hudebních nástrojů na metr čtverečný, protože se zde nachází náš hlavní sklad i prodejna. Odsud také putují veškeré vaše objednávky z e-shopu.

Hlavní výhodou modřanské prodejny je, že zde můžete zkoušet cokoliv přímo ze skladu. Takže i když svůj nástroj na prodejně nevidíte, stačí požádat naše prodavače a oni vám připraví cokoliv z tísíců nástrojů. Na své si v Modřanech přijdou i bubeníci. Přímo na prodejně si totiž mohou vyzkoušet desítky legendárních činelů Zildjian. Dále zde najdou i bicí soupravy, snare bubínky, elektronické bicí a spoustu perkusí.

Otevírací dobu a kontakty najdete zde / Adresa: Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4 / Mapa

S výběrem a zkoušením hudebních nástrojů vám pomohou naši kolegové, kteří jsou zároveň aktivní hudebníci.


Mirri – Bicí a perkuse

Mirri je naše specialistka na bicí nástroje. Bicí studovala na Pražské konzervatoři a za sebou má třeba hraní v kapelách Johnny Survived nebo v projektu Vivaldianno s Michalem Dvořákem. Poradí vám úplně se vším, co se týká bicích, snarů, činelů, paliček, elektronických bicích, perkusí. Ani to nebudeme všechno vypisovat, přijďte se přesvědčit.


Olda – Kytary, zvuková a studiová technika

Olda je opravdový specialista na vše, co se týká zvukové techniky. Vlastní nahrávací studio Smaragd Records a na naší modřanské prodejně vám pomůže vybrat vše od zvukových karet přes mikrofony až po ozvučovací aparatury a světla. Kdykoliv budete chtít, aby to pořádně hrálo, Olda vám poradí. S velkou pravděpodobností to bude nahlas!


Láďa – Kytarové příslušenství

Láďa je kytarista kapely The Oysters a při vašem příchodu do prodejny se na vás bude usmívat u kasy, které v naší prodejně vládne. Krom toho vám poradí s výběrem strun, popruhů, obalů a dalšího příslušenství, bez kterého se neobejde ani ten největší virtuóz.


Chris – Výdej objednávek

Chris má bohaté zkušenosti se zpěvem a působí v několika hudebních projektech včetně populárního uskupení ATMO music. V Kytary.cz se stará o zákazníky, kteří si do modřanské prodejny přicházejí vyzvednout své objednávky. Vše pečlivě připraví a předá zákazníkovi.


Tomáš – Bicí a perkuse

Tom je náš další specialista na bicí nástroje a perkuse. Krom toho aktivně hraje v bluesrockové kapele, takže zkušenosti sbírá, kde se dá. Obraťte se na něj kdykoliv, kdy budete potřebovat poradit s vaší rytmickou výbavou.

Hlavní výhody nakupování v modřanské prodejně:

• Vaše objednávky si vyzvednete pohodlně a bez dlouhého čekání
• Zkoušet můžete tisíce nástrojů ze skladu jak dlouho chcete (pozor, na noc prodejnu zavíráme) :-)
• Nejoblíbenější zboží si můžete prohlížet a vyzkoušet okamžitě na prodejně
• Máme tu skvělou partu specialistů
Zaparkujete kdykoliv a bez problému
• Platit můžete hotově, kartou a sjednat si lze i splátky

Nezapomeňte, že tady se skvěle naladíte :-)

Naše modřanská centrála se těší na vaši návštěvu.Mrkněte na video z naší prodejny :-)

Čekejte prosím