RAZZOR Custom CasesProč pevný kufr - flight case?

Aktivní život hudebníka představuje pro hudební nástroje a zvukovou techniku doslova bitevní pole. I přesto, že má nástrojová výbava pro muzikanty ohromnou hodnotu, dostává prostě zabrat. Na pódiu, ale hlavně během transportu. Naštěstí existuje způsob, jak se dá větším i menším škrábancům na hudebním gearu předcházet. Jako dokonalá neprůstřelná vesta funguje pevný přepravní kufr neboli flight case.


Poctivé kufry vyrobené na míru v České republice

Razzor Cases jsou pevné přepravní kufry pro široké množství hudebních nástrojů, ale i zesilovačů, reproboxů nebo pro zvukovou či osvětlovací techniku. Vyrábí se přímo u nás v modřanské centrále Kytary.cz. Každý flight case, který dílnu Razzor Cases opustí, má ty nejpřísnější parametry na to, aby ochránil svůj obsah za každou cenu. Stěny těchto ručně vyráběných boxů jsou zhotovené z březové překližky o síle 7 mm, jejich hrany tvoří odolné hliníkové profily spojené bytelnými zaoblenými rohy a motýlkové zámky fungují jako spolehlivá ochrana proti nežádoucímu otevření. Uložená technika bude uvnitř kufru v dokonalém pohodlí díky 10 mm silnému polstrování. Razzor Cases vyrábí přepravní boxy na míru podle přání zákazníků, kteří mohou své dotazy či požadavky na výrobu posílat do e-mailové schránky .Mrkněte, co máme skladem.


Jaké typy kufrů RAZZOR vám vyrobíme na míru?Zvuková technika

Casy pro mixážní pulty, bezdrátové systémy, zesilovače a příslušenství

Kytarové a basové aparatury

Casy pro kytarové zesilovače, reproboxy a pedal boardy

Klávesové nástroje

Kufry pro všechny typy kláves a stage pian

Výroba custom kufrů na míru

Všechny kufry vyrábíme na míru vašim potřebám, proto není problém vyrobit case pro jakýkoliv další nástroj a v barvě, kterou si vyberete.
Proč si nechat vyrobit case v Kytary.cz?


  • Bezkonkurenční doba dodání (běžně okolo 5 prac. dní).
  • Používáme osvědčené materiály a moderní, přesné technologie (CNC frézy).
  • Naše značka Razzor je na českém trhu roky – chrání už tisíce kytar a dalších nástrojů našich zákazníků.
  • Rozumíme zvukové technice a její hodnotě. Proto jsou naše casy vyrobené tak, aby přežily tvrdé podmínky panující při hudební tour.
  • Máme obrovské skladové zásoby zvukové techniky, takže si dokážeme zjistit detailní rozměry vaší techniky, aniž byste ji k nám museli vozit.
  • Všechny custom casy RAZZOR vyrábíme v ČR.  • Poptávky a konzultace posílejte na

    Čekejte prosím