RAZZOR Custom CasesProč pevný kufr - flight case?

Aktivní život hudebníka představuje pro hudební nástroje a zvukovou techniku doslova bitevní pole. I přesto, že má nástrojová výbava pro muzikanty ohromnou hodnotu, dostává prostě zabrat. Na pódiu, ale hlavně během transportu. Naštěstí existuje způsob, jak se dá větším i menším škrábancům na hudebním gearu předcházet. Jako dokonalá neprůstřelná vesta funguje pevný přepravní kufr neboli flight case.


Poctivé kufry vyrobené na míru v České republice

Razzor Cases jsou pevné přepravní kufry pro široké množství hudebních nástrojů, ale i zesilovačů, reproboxů nebo pro zvukovou či osvětlovací techniku. Vyrábí se přímo u nás v modřanské centrále Kytary.cz. Každý flight case, který dílnu Razzor Cases opustí, má všechny předpoklady na to, aby ochránil svůj obsah za každou cenu. Stěny těchto ručně vyráběných boxů jsou zhotovené z březové překližky o síle 7 mm, jejich hrany tvoří odolné hliníkové profily spojené bytelnými zaoblenými rohy a motýlkové zámky fungují jako spolehlivá ochrana proti nežádoucímu otevření. Uložená technika bude uvnitř kufru v dokonalém pohodlí díky 10 mm silnému polstrování. Razzor Cases vyrábí přepravní boxy na míru podle přání zákazníků, kteří mohou své dotazy či požadavky na výrobu posílat do e-mailové schránky .Mrkněte, co máme skladem.


Jaké typy kufrů RAZZOR vám vyrobíme na míru?Zvuková technika

Casy pro mixážní pulty, bezdrátové systémy, zesilovače a příslušenství

Kytarové a basové aparatury

Casy pro kytarové zesilovače, reproboxy a pedal boardy

Klávesové nástroje

Kufry pro všechny typy kláves a stage pian

Výroba custom kufrů na míru

Všechny kufry vyrábíme na míru vašim potřebám, proto není problém vyrobit case pro jakýkoliv další nástroj a v barvě, kterou si vyberete.
Proč si nechat vyrobit case v Kytary.cz?


 • Bezkonkurenční doba dodání (běžně okolo 5 prac. dní).
 • Používáme osvědčené materiály a moderní, přesné technologie (CNC frézy).
 • Naše značka Razzor je na českém trhu roky – chrání už tisíce kytar a dalších nástrojů našich zákazníků.
 • Rozumíme zvukové technice a její hodnotě. Proto jsou naše casy vyrobené tak, aby přežily tvrdé podmínky panující při hudební tour.
 • Máme obrovské skladové zásoby zvukové techniky, takže si dokážeme zjistit detailní rozměry vaší techniky, aniž byste ji k nám museli vozit.
 • Všechny custom casy RAZZOR vyrábíme v ČR. • Poptávky a konzultace posílejte na

  Hledané fráze

  Kategorie

  Značky

  Čekejte prosím