Roland FANTOM a JUPITER jsou klávesové workstationy pro profesionální hudební produkci, které není třeba dlouze představovat. Díky svým zvukovým možnostem se řadí k nejvyhledávanějším syntezátorům pro studiovou tvorbu i živé hraní. Nyní se jejich zvukové pokrytí rozšiřuje o klasické vintage zvuky ikonických modelů známých z 80. a 90. let - JUPITER-8, JX-8P, JUNO-106 A SH-101 pro sérii FANTOM a JD-800 pro sérii JUPITER-X/XM.

Představujeme vám upgrady FANTOM a JUPITER-X/XM , díky kterým získáte přesně ten vintage syntezátorový zvuk, který milujete.
JUPITER-X/M - návrat klasické digitální ikony

S příchodem devadesátých let vládly trhu digitální syntezátory plné presetů, které nenabízely mnoho intuitivní interakce. To v roce 1991 změnil až Roland JD-800, který svým obsáhlým ovládacím panelem a agresivní zvukovou paletou odkazoval zpět ke kořenům světa syntezátorů. Nové rozšíření JD-800 Model Expansion pro JUPITER-X/M kombinuje původní waveformy se současným pokročilým modelingem, díky čemuž můžete přenést všechen potenciál a monstrózní zvuk téhle legendy do vašeho DAW a kompatibilního hardwaru značky Roland.


  Co všechno s tímto upgradem dostanete?


  • Model Expansions pro hardwarové nástroje (včetně JUPITER-X a JUPITER-Xm) kompatibilní se systémem Roland ZEN-Core. (nutný update min. verze 1.4)
  • Autentický zvuk a herní možnosti pokročilého modelingu a původních waveforem JD-800
  • Zahrnuje 64 presetů JD-800 plus 64 nových presetů vyvinutých špičkovými zvukovými inženýry
  • Precizně remodelovaná JD-800 doplněná unikátní dvoustupňovou multiefektovou sekcí
  • Více než 90 efektů včetně chorusů JUNO a CE-1, SDD-320 Dimension D, SBF-325 flanger a další
  • Rozhraní s přehledným a intuitivním ovládáním pro nekomplikovanou hudební produkci
  • Rozšířená polyfonie ve srovnání s originální verzí hardwaru
  • Možnost okamžitého výběru zvukových patternů
  • Kompatibilitu
  • Model Expansion pro Roland ZENOLOGY (ZEN-Core Synthesis System plug-in pro vaše DAW)
FANTOM 2.1 - Model Expansions

FANTOM se i nadále rozrůstá a rozvíjí díky pravidelně přibývajícím zvukům a funkcím. Verze 2.1 přináší čtyři nová rozšíření (Model Bank Expansions) pro FANTOM: JUPITER-8, JUNO-106, SH-101 a JX[1]8P. Jsou to plnohodnotné remodely klasických analogových syntezátorů Roland, které majitelům FANTOMŮ nabízejí možnost ohromného navýšení hodnoty využití jejich nástrojů. Model Expansions můžete rozdělit či vrstvit nebo je mísit se zvuky V-Piano, vlastními multisamply, případně s jinými tóny ZEN-Core a vytvářet tak jedinečné zvuky a textury.

Klasické syntezátory Roland byly vždy volbou číslo 1 pro množství slavných hudebníků a svůj zvukový odkaz zanechaly v řadě hudebních hitů. Hrdými uživateli těchto nástrojů jsou například Duran Duran, Depeche Mode, Jean Michel Jarre, Michael Jackson, Madonna, ABBA, Queen a The Prodigy.


  Co všechno s tímto upgradem dostanete?


  • Model banks nabízejí možnost využití precizně zpracovaných charakterů vybraných vintage syntezátorů včetně ovládání jejich parametrů jako filter curve, range a response time
  • LED podsvícení ovládacích prvků mění barvu podle toho, jaké ze zvukových rozšíření Model Banks je právě aktivní. Barva podsvícení je vždy příznačná barevnému provedení původní verze syntezátoru. Oranžová pro JUPITER-8, červená for JUNO-106, šedá pro SH-101 a zelená pro JX-8P.
  • Editační menu ukazuje grafické vyobrazení původního loga daného syntezátoru
  • S  Model Banks můžete využívat všechny parametry původních syntezátorů doplněné o nové typy filtrů nebo nové módy polyfonií pro SH-101. Větší množství polyfonií je dalším plusem tohoto rozšíření oproti původním nástrojovým verzím. Polyfonie v rozšíření Model Banks mohou být složené až z 32 hlasů.
  • Na vašem FANTOMU můžete použít až 16 zvuků Model Banks najednou v jedné scéně. Spolu s dalšími zvuky FANTOMU je lze je kombinovat prostřednictvím funkcí Split a Layers nebo lze jejich zapojením vytvářet sekvence a využít tak naplno ohromný potenciál Model Banks pro sound design.
Podívejte se na prezentaci těchto nástrojů
Upgrady získáte zde:


Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím