Přinášíme vám základní informace k aktuální situaci v Kytary.cz. Informace budeme průběžně aktualizovat.


E-shop funguje beze změn
Zboží expedujeme a doručujeme v běžných termínech.

Prodejny jako bezkontaktní výdejny
Prodejny fungují dočasně ve speciálním režimu - můžete je využít jako výdejní místa. Zboží si zde můžete vyzvednout díky speciálnímu bezkontaktnímu přístupu. Využíváme platební automaty, dodržujeme přísná pravidla a jsme maximálně zodpovědní. Na platebním automatu máte možnost zaplatit kartou nebo v hotovosti. V Praze Modřanech připravíme zboží do výdejního boxu, v Brně vám zboží vydají přes přepážku. Garantujeme, že zboží stihneme připravit k osobnímu odběru do 120 minut od objednání, pokud bylo skladem v místě odběru. Jakmile dostanete SMS, můžete vyrazit! Nástroje na prodejnách nelze v současné době zkoušet.

Servis a reklamace
Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo do servisu pouze bezkontaktně (poštou, kurýrem atd.). Jinak vše běží na plné obrátky. Spojte se s námi na tel. 277 007 253, vymyslíme řešení, jak váš nástroj co nejdříve opravit.

YouTube, podcasty a magazín
Máme pro vás tuny inspirace zdarma. Mrkněte na YT kanál Kytary.cz a nenechte si ujít legendární Kumšt, On-Air, Basárny, Garrráž nebo se inspirujte v hudebních školách pro kytaristy, bubeníky, zdokonalte se ve hře na ukulele a makejte na sobě. Pro vás, co rádi posloucháte, tu máme podcasty magazínu Frontman nebo pořadu On-Air. Kdo během karantény přečte všechny články magazínu Frontman, bude pak neskutečně nabušený a získá uznání šéfredaktora Zdeňka.

Ať vám to hraje! Vaše Kytary.cz.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím