E-shop funguje
beze změn
Prodejny jako
výdejny

Přinášíme vám základní informace k aktuální situaci v Kytary.cz. Informace budeme průběžně aktualizovat.


E-shop funguje beze změn
Zboží expedujeme a doručujeme v běžných termínech.

Prodejny jako bezkontaktní výdejny
Prodejny fungují dočasně ve speciálním režimu - můžete je využít jako výdejní místa. Zboží si zde můžete vyzvednout díky speciálnímu bezkontaktnímu přístupu. Využíváme platební automaty, dodržujeme přísná pravidla a jsme maximálně zodpovědní. Na platebním automatu máte možnost zaplatit kartou nebo v hotovosti. V Praze Modřanech připravíme zboží do výdejního boxu. V Brně Vám zboží vydají přes přepážku. Jakmile dostanete SMS, můžete vyrazit! Nástroje na prodejnách nelze v současné době zkoušet.

Prodavači na on-line chatu
Lépe vám teď poradíme na dálku. Posílili jsme on-line chat a zákaznickou linku. V případě vašich dotazů neváhejte volat 800 100 029.

Dopravci doručují bezkontaktně
Při doručení zásilek na adresu postupují kurýři distančním způsobem. Všichni mají roušky a rukavice a omezují fyzický kontakt na minimum. Doručení na dobírku je stále možné, ale prosíme vás o maximální využívání bezhotovostní platby již při objednávce přímo v e-shopu. V případě platby dobírky v hotovosti si připravte přesnou částku předem.

Servis a reklamace
Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo do servisu pouze bezkontaktně (poštou, kurýrem atd.). Jinak vše běží na plné obrátky. Spojte se s námi na tel. 277 007 253, vymyslíme řešení, jak váš nástroj co nejdříve opravit.

YouTube, podcasty a magazín
Máme pro vás tuny inspirace zdarma. Mrkněte na YT kanál Kytary.cz a nenechte si ujít legendární Kumšt, On-Air, Basárny, Garrráž nebo se inspirujte v hudebních školách pro kytaristy, bubeníky, zdokonalte se ve hře na ukulele a makejte na sobě. Pro vás, co rádi posloucháte, tu máme podcasty magazínu Frontman nebo pořadu On-Air. Kdo během karantény přečte všechny články magazínu Frontman, bude pak neskutečně nabušený a získá uznání šéfredaktora Zdeňka.

Hudební homeoffice
Teď bude mít řada z nás trochu času navíc, tak ho pojďme věnovat cvičení, vzdělávání, skládání hudby, psaní textů, domácímu nahrávání atd. Hudba je lék a pomáhá udržovat naši mysl klidnou a dobře naladěnou. Tak ať vás ani nenapadne hrát jen samé mollové akordy! 😉 Připravili jsme pro vás speciální sekci zaměřenou na domácí aktivity, více v kategorii Hrajte doma.

Ať vám to hraje! Vaše Kytary.cz.

Čekejte prosím