Vyhraj si kytaru Fender Paramount

Soutěž pro všechny písničkáře o akustickou kytaru Fender Paramount. Bude to celkem Klus, tak si vyhrň Nohavicy a ne, aby ses Kryl při zdi.

Soutěžíme u tuto krásnou kytaru Fender Paramount PM-1 v hodnotě 23 830 Kč

Jak soutěžit?

• Natočte soutěžní video. Soutěžní video musí ukazovat vlastní tvorbu, která zahrnuje hru na kytaru a zpěv. Žádné smyčky a žádný jiný doprovod. Jen kytara a zpěv :-).

• Video nahrajte na svůj Facebook profil do 25. 8. 2017

• Pomocí „@“ v popisu videa označte facebookovou stránku Kytary.cz a zároveň uveďte hashtag #FenderParamount2017. Odkaz na video nám také pošlete do facebookových zpráv profilu Kytary.cz.

TIP: Pozor na nastavení soukromí vašich facebookových příspěvků. Při striktním nastavení je možné, že váš sdílený obsah neuvidíme (za to nemůžeme ručit). Video sdílejte jako „Veřejné“.

• Ve dnech 25. – 31. 8. 2017 vybere naše odborná porota pět finalistů. O tom, kdo se do finále dostal, vás budeme informovat na Facebooku. Pokud budete mezi pěti šťastnými, pošleme vám zprávu s dalšími instrukcemi.

Maximální délka videa je 90 vteřin

Opravdový bard si své publikum získá hned prvním akordem. My vám na to dáme minutu a půl.

Soutěžní video musí ukazovat vlastní tvorbu, která zahrnuje hru na kytaru a zpěv. Žádné smyčky a žádný jiný doprovod. Jen kytara a zpěv :-)

Finále soutěže proběhne v sobotu 9. 9. 2017 na našem Music Festiwallu v Praze. Na Fender stage tam každý finalista zahraje jednu svou píseň na akustickou kytaru Fender Paramount. O vítězi celé soutěže pak rozhodne hlasitost aplausu, která se bude měřit po každém vystoupení pomocí decibelmetru.

Co se bude hodnotit

Postupně budeme odtajňovat jednotlivé členy poroty. Těch bude celkem 5, přičemž z každý z porotců vybere jednoho finalistu, jehož projev ho nejvíce zaujme.

Pravidla soutěže

Soutěž Vyhraj si Fender Paramount má dvě kola.

V prvním kole nahrají soutěžící o kytaru Fender Paramount svá soutěžní videa na Facebook. Poslední týden v srpnu z nich naše odborná porota vybere pět nejzajímavějších, jejichž autoři postoupí do finále.

Kompletní pravidla soutěží na Kytary.cz najdete zde.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím