Zildjian bubenická výzva

Vyhrajte luxusní činel Zildjian 20" K Ride a další ceny

Startujeme výzvu pro všechny bubeníky. Vítěz si odnese luxusní činel Zildjian 20“ K Ride v hodnotě 11.000 Kč. Druhá cena je činel Zildjian 16" S Thin Crash a pro vítěze třetího místa máme sadu 4 párů paliček Zildjian.

Soutěž probíhá od 11. 5. do 11. 6. 2016

Mrkněte na video a čtěte níže, v čem výzva spočívá :-)Možná jste ve videu poznali firemního hráče Zildjian Dalibora Mráze. Chcete se s dalšími bubeníky utkat o zmíněné ceny? Stáhněte si Daliborovu skladbu How To Say pouze s klikem zde. Vymyslete vaši vlastní rytmiku, natrénujte ji, natočte se, jak skladbu hrajete a nahrajte video na youtube. Nezapomeňte do názvu a popisku videa napsat vaše jméno a název skladby "How To Say - Dalibor Mráz". Čistou skladbu bez kliku najdete zde. Tu pak můžete smíchat s vaším videem. Odkaz na vaše youtube video pošlete na a do předmětu napište Zildjian bubenická výzva.

Vítěze 1., 2., a 3. místa vybere odborná porota ve složení Dalibor Mráz a bubeník Vašek Zima (Blue Effect). Dále se na hodnocení bude podílet i produktový manažer přes bubenickou sekci v Kytary.cz a manažer distribuce Zildjian pro Evropu. Nejde o to zahrát skladbu stejně jako Dalibor. Naopak se bude hodnotit vaše originální interpretace, technika a osobitost.


Tak co, přijímáte Daliborovu výzvu? Pojďte do toho! Ceny za to rozhodně stojí! Těšíme se na vaše videa :-).


Zasláním videa souhlasíte s podmínkami soutěže a s uveřejněním vašeho videa na soutěžní stránku a na facebook kytary.cz.


Všechna soutěžní videa najdete zde

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím