Letos je to čtyřicet let, co František Furch dokončil výrobu své první kytary. Přestože se jednalo o jeho prvotní počin, nástroj vzbudil mezi muzikanty vlnu zájmu a stal se tak základním stavebním kamenem Furch Guitars.

V rámci oslav této již světoznámé značky je tu speciální limitovaná edice čtyřiceti prémiových akustických kytar nabízejících souhrn toho nejlepšího ze světa Furchu. V této jubilejní edici je také kytara s magickým výrobním číslem 100.000, která se stane součástí showroomu ve Velkých Němčicích. Zbývajících 39 kusů se dává do prodeje, ale pouze pro již stávající majitele kytary Furch. Je to poděkování za důvěru všem, kteří jsou s těmito kytarami spokojeni.


Pokud splňujete výše uvedené podmínky, můžete podat žádost o tuto kytaru, kterou s vámi projdeme a následně zašleme do Furchu. Spojte se s námi buď telefonicky na čísle 800 100 029, nebo emailem: komunikace@kytary.cz, nebo na naší prodejně v Praze či v Brně.


FURCH Edition Forty Gc-LX
Jedná se o exkluzivní celomasivní akustickou kytaru vytvořenou ke 40. výročí Furch Guitars. Tělo kytary je tvořené z alpského smrku a jasanu z vlastní těžby. Unikátní výrobní a konstrukční technologie zahrnuje speciální proces ladění přední i zadní desky. Ergonomický prvek Bevel Duo zajišťující maximální pohodlí během hry. Na kytaře najdete dvoudílnou kobylku a třídílný hmatník a plátek na hlavě z ebenu a cocoboly. Samozřejmostí je luxusní vzhled podtržený řadou dekorativních detailů z indického palisandru a abalone. K nástroji automaticky dostáváte prémiový kufr Hiscox.Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím