20 let Kytary.cz v roce 20XX

Letos je to dvacet let, kdy baskytarista Jan Pils zaregistroval doménu Kytary.cz, čímž položil základní kámen firmy, která se později stane jedničkou na českém trhu s hudebními nástroji. 20 let firmy Kytary.cz a navíc v roce 2020. Rok nabitý dvacítkami jsme se rozhodli zastřešit znakem XX.

Symbol XX vás bude provázet našimi aktivitami po celý rok. Těšte se na výjimečný Festiwall XX, speciální XX limitované nástroje, XX soutěže a spoustu dalšího.

Pojďte s námi naplnit XX různými významy a nezapomenutelnými hudebními zážitky.


Jak to začalo

To se tak sešli dva dobří kamarádi, které bavilo hrát na kytaru. Honza Pils měl hlavně obchodního a marketingového ducha, Vláďa Myslík zase rozuměl a věřil technologiím. První e-shopové objednávky vyřizovali z obýváku, ale jak postupně zvyšovali obrat, mohli si dovolit první prodejnu a sklad. Tím se stala bývalá kočárkárna o ploše 16 m2 v ulici Dačického v Praze. Takový byl začátek budoucího českého lídra v prodeji hudebních nástrojů.


Kam až to došlo?

Dnes mají Kytary.cz okolo 150 zaměstnanců, velké logistické centrum pro více než 10 evropských zemí, moderní prodejny v Praze a v Brně a zastoupení stovek světových značek. To vše díky odhodlání a lásce k hudbě dvou kamarádů, a hlavně pak díky hudební vášni, kterou sdílejí čeští hudebníci napříč generacemi.

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím