Naposledy navštívené

 • .

  ACOUSTIC 1980 Model 320

Boutique

ACOUSTIC 1980 Model 320

Baskytarový tranzistorový zesilovač | HN189156

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • AMPEG Heritage SVT-CL

  AMPEG Heritage SVT-CL

 • AGUILAR DB 751

  AGUILAR DB 751

 • FENDER Bassman 100T

  FENDER Bassman 100T

Americká společnost Acoustic Control Corporation zažila období největší slávy v 60. a 70. letech minulého století. Svými tranzistorovými baskytarovými aparáty a kytarovými lampovými komby uhranula nejednoho hudebníka. Mezi přední prominenty patřili Jaco Pastorius nebo John Paul Jones (Led Zeppelin). V 80. letech firma zanikla a někteří konstruktéři následně pracovali u výrobce basových aparátů SWR. Zvuk aparátů Acoustic, ale rezonuje až do současnosti.

Zesilovač model 320 patří k nejmladším modelům od ACC, datujeme ho do první poloviny 80. let. Nabízí 300W do 2 Ohmů, dva kanály a grafický ekvalizér s možností ovládání footswitchem, který se originální dodává k zesilovači.

Velmi zachovalý exemplář prošel testem tranzistorů i elektrolytických kondenzátorů. Potenciometry jdou hladce. Aparát má vyměněné trafo za evropské, lze ho tedy použít přímo do zásuvky s 220V. Doporučujeme připojovat reprobox až po zapnutí aparátu, abyste eliminovali lupnutí do reproduktorů, které je typickou vlastností všech starších zesilovačů, kde není použito zpožďovací relé.

Zachovalé aparáty Acoustic patří mezi čím dál tím větší rarity. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Země výroby: USA
 • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím