XXXL výprodej jen tento víkend. Všechny slevy ZDE. Slevy vyprší za:
 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  ACOUSTIC 371 Bass Amp

Boutique

ACOUSTIC 371 Bass Amp

Baskytarový tranzistorový zesilovač | HN187202

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • EPIFANI Piccolo 600

  EPIFANI Piccolo 600

 • AER amp two

  AER amp two

 • FENDER 1968 Bassman 50W Drip Edge

  FENDER 1968 Bassman 50W Drip Edge

Tento aparát byl vyroben v 70. letech ve Spojených státech a je zkonstruován tak, aby přenesl zvuk baskytary. Zvuk baskytary? Zvuk baskytary. Čtete dobře. A s tímto aparátem ho i uslyšíte. Dobře!

Ohromná reprobedna skrývá jediný reverzně uložený 18" repoduktor a zvuk i při vysoké hlasitosti neztrácí na kvalitě, čistotě a dynamice. Aparát navazuje na úspěch legendárního Acousticu 360/361, po kterém zdědil shodně dimenzovaný box. Zesilovač je tentokrát už ale uložen tak, jak bývá dnes běžné, nikoliv v reproboxu jako u 361, ale uložený v samostatně stojící hlavě aparátu.

Tento konkrétní aparát je složen ze zesilovače Acoustic 370 a reproboxu Acoustic 301 a prodává se jako jedna položka. Bedna nese známky používání, na spodní straně je ze přední straně opravovaný tolex. Zesilovač je v excelentním stavu a je profesionálně předělán na 220V, ale původní trafo máme, takže ortodoxní sběratel může aparát uvést do naprosto originálního stavu. Tento aparát dlouho patřil do sbírky baskytaristy skupiny Fool´s Garden (určitě znáte hit Lemon Tree). Tento pán byl mimo jiné také delarem a obchodním zástupcem značky Acoustic v Německu v 70. a 80. letech.

Americká společnost Acoustic Control Corporation zažila v 60. a 70. letech období největší slávy. Svými tranzistorovými baskytarovými aparáty a kytarovými lampovými komby uhranula nejednoho hudebníka. Mezi přední prominenty patřili Jaco Pastorius nebo John Paul Jones (Led Zeppelin). V 80. letech firma zanikla a někteří konstruktéři následně pracovali u výrobce basových aparátů SWR. Zvuk aparátů Acoustic, ale rezonuje až do současnosti.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Země výroby: USA
 • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím