• Před 8 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 4 dny koupil zákazník

 • Před 5 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • AKAI Rhythm Wolf

  AKAI Rhythm Wolf

Doprodej-26%

AKAI Rhythm Wolf

Bicí syntezátor, sekvencer | HN148711

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • ARTURIA Spark LE

  ARTURIA Spark LE

 • KORG Volca Beats

  KORG Volca Beats

 • KORG Volca Bass

  KORG Volca Bass

Zpět ke kořenům - pravý analog od AKAI PRO!

Silné bicí a basy - to je Rhythm Wolf!

Specifikace:

5-ti hlasý analogový bicí sekvencer a syntezátor
Reálný analogový zvuk bicích - kick, snare, hi-hat a perkuse
32-stopý sekvencer s klasickým workflow
Gate trigger in/out pro spouštění sekvencí pomocí syntezátorů nebo externího zdroje zvuku
"Howl" ovladač pro zkreslení a volnou modulaci zvuku
6x originální MPC pady pro sekvencing
Vyhrazené audio výstupy pro bicí a syntezátor


Rhythm wolf je skutečný analogový přistroj, kombinujícíc v sobě zvuky rané elektronické hudby, hip-hopu a profi workflow prostředí AKAI. Inspirován klasickými analogovými nástroje, Rhythm Wolf umožňuje dnešním hudebníkům a producentům používat kultovní analogové zvuky bicích. Integrovaný automatický bubeník se skládá z pět základních zvuků bicích, jako kick, snare, closed a opened hi-hat a perkusí, které spolu výborně ladí. Ovládací prvky horního panelu to vše dokáží naladit na tu správnou vlnu, podle vaší představy, v reálném čase. Basový syntezátor je vybaven volitelným oscilátorem, filtry a nastaveními průběhu.

Vybaven 6-ti originálními Akai MPC pady a vestavěným 32-stopým sekvencerem, Rhythm Wolf nabízí klasické rozložení ovládacích prvků, které je už notoricky známé. Samply bicích můžte doladit známými funkcemi jako Swing, pattern select nebo Tempo. Rhytm Wolf obsahuje MIDI USB vstup/výstup a hladce tak kombinuje nové se starým. Dva oddělené audio výstupy umožnují výstupní separaci bicích a sytezátoru.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat DJ výbavu

Chcete se stát DJkou nebo DJem? Pojďte do toho. Pomůžeme vám vybrat správnou DJ techniku.

Doby kdy DJingu dominovaly pouze gramofony a pozdější CD playery, jsou již dávno minulostí. Dnešní možnosti DJů a jejich kreativita již přerostla možnosti klasického srovnávání dvou beatů. Vývoj DJ softwaru urazil velkou cestu a magická funkce „sync“ (synchronizovat) umožňuje vstup do DJ světa bez nutnosti drilu a velkých investic. Takzvané „all-in-one“ (kompletní) DJ systémy a DJ kontrolery, existují v provedeních pro hobby DJs, kteří chtějí míchat hudbu doma nebo na party pro kamarády, ale jsou i sofistikovanější systémy pro profesionální hráče, kteří zaplňují haly.


TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pokud se ptáte, jak co nejsnadněji vstoupit do světa DJingu, tak ideální způsob, který se dobře vyplatí v poměru ceny a kvality i možností, je rozhodně DJ kontroler se zabudovanou zvukovou kartou. Toto zařízení vám umožní pochopit principy DJingu, jako je srovnávání a synchronizace beatů, míchání dvou stop, nastavování Cue pointů a podobně. Součástí těchto nástrojů je i nezbytný software, který nainstalujete do vašeho PC. Kontroler připojíte k vašemu počítači (v některých případech tabletu) a DJská mánie může začít.

Naši odborníci jsou připravení odpovědět na veškeré vaše otázky a v případě zájmu vám doporučí ideální řešení. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

DJ kontroler se zabudovanou zvukovou kartou vypadá například takto:


Klasický DJing a gramofony

Ke klasickému DJingu neodmyslitelně patří gramofony. Tento fenomén vznikl v 70. letech v USA a díky němu vznikly moderní žánry jako hip-hop. Gramofonový DJing nastavil základní pravidla této hudební disciplíny. Mezi základní techniky gramofonového DJingu je srovnávání beatů a skladeb pomocí dvou gramců a mixážního pultu. Gramofon lze také použít jako hudební nástroj použitím techniky scratchování. Rytmizovaným pohybem deskou tak vzniká charakteristický zvuk, který se uplatní v řadě hudebních stylů.

Gramofony lze rozdělit na ty s přímým a řemínkovým náhonem. Pokročilí hráči preferují přímý náhon, protože tyto gramofony jsou přesnější a mají lepší odezvu.

Gramofony lze také dělit na čistě analogové nebo s integrovaným USB rozhraním, které slouží jako zvuková karta a umožní přímý záznam analogového signálu z vinylu do počítače. Gramofony lze také zkombinovat s tzv. DVS (Digital Vinyl System), který obsahuje speciální vinyly s časovým kódem (time code vinyl), který přes zvukovou kartu umožní synchronizovat pozici v audio souboru s time code vinylem. DVS umožnuje kombinovat klasické DJ techniky (Vinyl/CD) a výhody digitálních formátů audia. DVS obsahuje zvukovou kartu, vinyly/CD s časovým kódem a software. Mezi nejznámější patří Serato DJ či Native Instruments Traktor Scratch.

DJ Kontrolery

Digitální DJ kontrolery se již staly absolutním standardem na DJ scéně. Jednoduše je můžeme rozdělit na tři typy, které vidíte na obrázku níže:

All-in-one DJ systém

Pohodlným řešením pro každého začínajícího, ale i pokročilého DJe, je All-in-one řešení, které také nazýváme jako kompletní DJ systém. Ten je rozdělen na dvě boční části, kterými lze ovládat jednotlivé hudební/zvukové stopy v PC a prostřední část, která funguje jako mixážní pult. Tyto systémy se dělí dle počtu kanálů (2/4). Čím více kanálů má, tím více stop můžete najednou ovládat, spouštět a míchat. Tyto kontrolery se zapojují přímo do PC prostřednictvím USB rozhraní a mají v sobě zabudovanou zvukovou kartu.

Jednoduchý DJ kontroler

Tyto dvoustopé kontrolery vám umožní ovládat hudební stopy, nastavovat takzvané Cue pointy, vytvářet smyčky, upravovat ekvalizaci a efekty jednotlivých skladeb a podobně. Obrovskou výhodou těchto „malých“ kontrolerů je, že jsou velmi skladné, spousta z nich dokáže pracovat jen s tabletem nebo telefonem, takže můžete rozjet svou DJ party kdykoliv a kdekoliv.

DJ mixážní pulty

Žádný DJ se neobejde bez DJ mixážního pultu. Pokud zvolí cestu kompletních systémů a „all in one“ kontrolerů, bude mít mixážní pult jako integrovanou součást nástroje. Pokud hodláte používat například gramofony nebo samostatný DJ kontroler (případně kombinaci obou), budete potřebovat mixážní pult, jehož pomocí budete signály těchto nástrojů míchat.

DJ mixážní pult může být plně analogový, což znamená, že pracuje pouze s analogovým signálem. V případě, že chcete používat DVS, je nutné mix propojit se zvukovou kartou nebo pořídit mixpult s již integrovanou zvukovou kartou.

USB/MIDI kontrolery a Launchpady

Tato skupina kontrolerů má mezi našimi DJ nástroji trochu specifické postavení. Nejde totiž o zařízení, které by standardně míchalo několik kanálů s hudebními tracky, jako tomu je ve všech předchozích případech. Tyto kontrolery nejčastěji používané s hudebním/studiovým programem Ableton Live umí dvě základní věci. Můžete je používat jako MIDI nástroj, což znamená, že jim v programu přiřadíte nějaký zvuk a ten na ně hrajete, jako by to byly klávesy. Launchpad je tak praktický při skládání hudby. Druhý základní režim spočívá ve spouštění předem připravených smyček (tzv. loopů). V takovém případě každému políčku na launchpadu odpovídá jedna smyčka, kterou stisknutím spustíte. Můžete tak naživo tvořit hudbu velmi atraktivním a uživatelsky přístupným způsobem.

Slovník základních DJ pojmů

DVS
Digital vinyl system jako například Serato DJ, Native Instruments Traktor Scratch. Kombinuje vinyl s časovým kódem (Time Code Vinyl/CD) a software, ke kterému se synchronizuje digitalní audio v počítači. DVS umožnuje kombinovat klasické DJ techniky a výhody digitálních formátů audia.

Loop
Smyčka je zvuková stopa, která „zaloopovaná“ hraje stále dokola počet taktů, který si sami zvolíte.

JOG
Otočný talíř sloužící k ovládání DJ kontrolerů, scratchovaní CD/Digitálních formátů audia.

CUE/Hot CUE
Označené místo v audio souboru, které slouží k rychlému přístupu na konkrétní místo ve skladbě.

Sync
Základní funkce pro DJs, která slouží k automatické synchronizaci rychlostí přehrávaných audio souborů.

Pitch fader
Tahový/softwareový potenciometr, který slouží k úpravě rychlosti přehrávané audiostopy/CD/Vinylu.

In key/Key Lock
Funkce, která při změně rychlosti přehrávání zachová původní výšku tónu skladby.

FLUX/Slicer
Funkce, která rozdělí audio soubor většinou do 8-mi segmentů a přiřadí je dotykovým padům. Díky tomu je možné živé remixování perkusivních smyček a podobně.

Remix deck/Sampler
Umožní živé samplování, přidávání smyček a zvuků k hlavní skladbě či vytvoření nové struktury skladby, která je rozdělená na jednotlivé stopy.

STEMS
Nový formát .mp4 od Native Instruments, který v jednom souboru obsahuje 4 stopy, které lze libovolně míchat/efektovat apod.

Ducking
Efekt, který automaticky ztlumí zvolený audio výstup na základě přítomnosti zvuku například z mikrofonu.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím