Naposledy navštívené

  • .

    AMPEG 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

Boutique

AMPEG 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

Baskytarový hybridní zesilovač | HN211785

26 990 Kč

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany Skladem 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

Jedním ze snů každého basisity je bezpochyby zapojit svůj nástroj do velkého hřmotného aparátu, který bude mít dostatek síly, a který pro něj nebude představovat žádný limit. Na pódiích velkých světových festivalů i na koncertě vaší oblíbené kapely uvidíte velice často černou "lednici" 8x10" od Ampegu a na ní některý ze zesilovačů řady SVT.

Model SVT 4 PRO je navržený pro toho, kdo požaduje klasický SVT zvuk, využije rozšířené možnosti nastavení (a několik moderních vychytávek) a ocení, že jde zasunout do racku. A právě v racku se nabízí i tento exemplář z roku 1997 (vyrobený ještě v původní produkci v USA) doplněný rackovou ladičkou Korg. Je to ódiové řešení se vším všudy a ladička s obrovsky širokým displejem navíc celé aparatuře přidá na atraktivnosti.

Zesilovač nabídne až 1600 Wattů do 4 ohmů v módu Bridge. Uvnitř aparátu jsou tedy 2 Power sekce, ty jsou samostatně schopné pracovat i v zatížení 2 Ohmy. V preampu jsou 3 elektronky 12AX7, oba koncové stupně jsou mosfetové.

K dispozici je mnoho možností zapojení, použít můžete třeba Bi-Amp mód, kdy pošlete jednou cestou nižší a druhou vyšší frekvence do příslušných reproduktorů. Rozšířené je i zapojení efektové smyčky s možností posílat linkou čistý nebo efektovaný signál, případně použít smyčku ve stereu. Netřeba popisovat široké možnosti ekvalizérů (grafický 9-pásmový lze deaktivovat), tradičně nechybí Mute nebo -15dB pad pro altivní baskytary.

Tento americký Ampeg SVT4 PRO je společně s ladičkou Korg Pitchblack PRO zabudován ve 4U racku. Vše je plně funkční, zesilovač byl zkontrolován v naší servisní dílně. Kosmetický stav odpovídá stáří, celkový stav je vzhledem ke dvoum dekádám, které má aparát za sebou, perfektní.

Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím