Navštivte zdarma náš FESTIWALL 8. a 9. září a vyhrajte kytaru Taylor, lístky na The Rolling Stones a další ceny. Více info zde.
  • .

    Před 4 dny koupil zákazník

  • .

    Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

  • .

    BASTL INSTRUMENTS KASTLE SYNTH

BASTL INSTRUMENTS KASTLE SYNTH

Syntezátor | HN169815

2 150 Kč

Nejlepší cena pro vás

Dodání na dotaz

Bastl Kastle je mini syntezátor, který vám otevře bránu do světa modulární syntézy. Je napájen třemi AA bateriemi, disponuje sluchátkovým/linkovým výstupem a dvěma I/O porty pro synchronizaci s dalšími periferiemi. Dostanete z něj celou řadu zvuků – jemné, ostré, melodické, perkusivní, drony i noise.

Sekce oscilátoru nabízí napětím kontrolované parametry Pitch, Timbre, Waveshape a dva výstupy – hlavní a Square, které lze kombinovat nebo použít nezávisle na sobě. K dispozici jsou tři typy syntézy – Phase Distortion, Phase Modulation (známá jako FM syntéza) a Track & Hold modulace. Každý typ syntézy využívá dva oscilátory.

Parametr Pitch kontroluje hlavní oscilátor, Timbre nastavuje výšku tónu modulačního oscilátoru, vlnová délka (Waveshape) závisí na typu syntézy. Ovladač Waveshape také kontroluje pulsní šířku Square výstupu hlavního oscilátoru.

Napětím kontrolovatelné LFO má dvojici výstupů (Triangle, Square) a Reset vstup pro připojení externích hodin. Generátor Stepped Waveform produkuje 8 různých napětí a to nahodile nebo v sekvencích po osmi a šestnácti krocích v závislosti na vstupu Bit In.

Kastle je open source projekt s dvěma Attiny 85 chipy, které lze přeprogramovat Arduinem.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Čekejte prosím