• .

  Před 47 minutami koupil zákazník

 • .

  Před 6 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 6 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 7 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 8 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 8 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  BOSS BOX-40

Limitovaná edice

BOSS BOX-40

Kytarový efekt | HN179094

23 490 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Dodání na dotaz

Firma Boss si ke čtyřicátému výročí od uvedení první řady pedálových efektů na trh nadělila dárek v podobě limitované reedice právě této původní řady efektů. Tato série známá pro barvu jednotlivých krabiček jako „traffic light“, tj. semafor, nabízí pedály OD-1 Over Drive, PH-1 Phaser a SP-1 Spectrum. Celkové množství je limitováno na počet 1500 setů.

Všechny krabičky z této sady byly vyrobeny v Japonsku s použitím stejných technologických postupů jako jejich originály. Jedná se o ručně pájené kytarové efekty s jednoduchým ovládáním v podobě dvou ovladačů. Jedinou změnu nabízí kompatibilita krabiček s PSA adaptéry a LED indikátor režimu On/Off. Tyto změny samozřejmě nemají žádný vliv na zvuk.

Žlutá krabička OD-1 Over drive před čtyřiceti lety představila široké muzikantské obci, dnes zcela běžný, koncept overdrive pedálu. Vývojáři firmy se snažili dosáhnout přirozenějšího zvuku, než poskytovaly v té době vyráběné fuzz efekty. Výsledkem byl OD-1 pedál s vřelým tónem podobným „vytaveným“ lampovým aparátům, ale s vlastní odezvou a charakterem. Pro svou univerzálnost je krabička dodnes používána jako samostatný pedál, nebo jako booster pro aparáty a distortion pedály.

Zelená krabička PH-1 Phaser je modulační efekt, který poskytoval ve srovnání s již tehdy existujícími phaser pedály jemnější, přirozenější, zvuk s plnější odezvou v basových frekvencích. Rozdíl v hlasitosti při sešlápnutí/vypnutí pedálu je díky vestavěnému output boost obvodu zcela minimální.

Červená krabička SP-1 Spectrum je jedním z nejvíce unikátních pedálů z produkce firmy Boss vůbec. Jedná se v podstatě o parametrický ekvalizér s fixním boosterem. Pomocí jednoho ovladače Spectrum přecházíte na frekvenčním pásmu mezi 500 Hz – 5 kHz. Nastavení potenciometru Balance určuje poměr původního a efektovaného signálu.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím