• .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  BOSS GT-001

BOSS GT-001

Kytarový multiefekt | HN151647

5 990 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

Sklad Modřany Není

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka 1 ks

Prodejna Brno 1 ks

BOSS GT-001
Legendární multiefekt Boss GT-100 máte nyní k dispozici v kompaktní „desktop“ verzi. Tento efektový procesor s označením GT-001 v sobě ukrývá veškeré efekty a amp modelingy, které GT stovku proslavily mezi kytaristy napříč různými žánry. Tento procesor je díky své velikosti a upravenému ovládání vhodný zejména do domácích či profi studií i na živé vystupování.

Krom kytarového vstupu je GT-001 vybaven také XLR vstupem, což do něj umožňuje zapojit mikrofon a pracovat s vokály nebo akustickými nástroji. Díky rozhraní USB/MIDI lze procesor připojit k PC. Nepotřebujete žádný speciální snímač, kytara bude jednoduše komunikovat s vaším oblíbeným softwarem.

S GT-001 se vám otevírá spousta příležitostí jak pracovat se zvukem, a to zejména díky funkcím jako Dual Amp nebo možnosti řetězit jednotlivé efekty za sebou.

Navíc si můžete stáhnout program Boss Tone Studio nebo vstoupit do online galerie Boss Tone Central, kde se vám otevřou neuvěřitelné možnosti, které vás zabaví na stovky hodin.

Typy efektů:
COMP, PREAMP(*1), OD/DS(*2), EQ, FX1/FX2(*3), DELAY, CHORUS, REVERB, PEDAL FX, NS1/NS2, ACCEL FX

*1 PREAMP
NATURAL CLEAN, FULL RANGE, COMBO CRUNCH, STACK CRUNCH, HiGAIN STACK, POWER DRIVE, EXTREME LEAD, CORE METAL, JC-120, CLEAN TWIN, PRO CRUNCH, TWEED, DELUXE CRUNCH, VO DRIVE, VO LEAD, MATCH DRIVE, BG LEAD, BG DRIVE, MS1959 I, MS1959 I+II, R-FIER VINTAGE, R-FIER MODERN, T-AMP LEAD, SLDN, 5150 DRIVE, BGNR UB METAL, ORNG ROCK REVERB, CUSTOM

*2 OD/DS
MID BOOST, CLEAN BOOST, TREBLE BOOST, CRUNCH, NATURAL OD, WARM OD, FAT DS, LEAD DS, METAL DS, OCT FUZZ, A-DIST, BLUES OD, OD-1, T-SCREAM, TURBO OD, DIST, RAT, GUV DS, DST+, METAL ZONE, '60S FUZZ, MUFF FACE, CUSTOM

*3 FX1/FX2
T.WAH, AUTO WAH, SUB WAH, ADV. COMP, LIMITER, SUB OD/DS, GRAPHIC EQ, PARA EQ, TONE MODIFY, GUITAR SIM., AC.GUITAR SIM, SLOW GEAR, DEFRETTER, WAVE SYNTH, SITAR SIM., OCTAVE, PITCH SHIFTER, HARMONIST, OVERTONE, SOUND HOLD, AC. PROCESSOR, PHASER, FLANGER, TREMOLO, ROTARY1, ROTARY2, UNI-V, PAN, SLICER, VIBRATO, RING MOD., HUMANIZER, 2X2 CHORUS, SUB DELAY, TERA ECHO

Parametry

 • Typ: Multiefekt
 • Ovládání: 4x Footswitch, 5x Knob, Output Level, Effect, Tuner
 • Vstupy: 1x Mono, 1x FS/Expression, 1x XLR, Aux
 • Výstupy: 2x Mono (L/Mono, R), USB, 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS
 • Počet efektů: 93
 • Počet presetů: 200+200
 • MIDI: Ne
 • USB: Ano
 • Napájení: 9V Adaptér (PSA), USB
 • Adaptér součástí: Ano

Průměrné hodnocení

4,6

54 x

40 x

31 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

4. 10. 2015 00

je skladný, byl mi doporučen, bohužel se mi nelíbil zvuk

je skladný, slouží i jako zvukovka k počítači

zvukově mně zklamal

Tomáš

16. 10. 2015 00

Super skladný ! Velká spokojenost.

Výborné midi pro nahrávání s DAW,PŘI PŘIPOJENÍ NA TONECENTRAL OD BOSSE MNOHO ZÁBAVY A ZVUK MUSÍ SNAD NAKROUTIT KAŽDÝ.

Snad jen editor v PC mohl pro začátečníky být více graficky reálnější.

Petr

4. 1. 2018 00

Nejsem přímý zastánce digitalizace kytarového zvuku, sám zůstávám čistě na lampovém zvuku. Občas se ale nějaký multiefekt hodí na případné hraní na cesty, nebo na doma. Nedávno jsem si pořídil Bosse GT-10 (předchůdce GT-100/GT-001). Ničím mě zcela nenadchnul. Bral jsem ho jako plně vybavenou mašinu, ale zkreslení nebylo nic moc. Teď jsem si pořídil GT-001 a zcela mě to zaskočilo. O proti jiným konkurentům je to asi nejlepší produkt poměr cena/kvalita. Moc hezky a minimalisticky zpracované. Pokud člověk oželí, že není vybaven tlačítky na šlapání nohou a nemá expres. pedál, tak splňuje úplně vše, co si kytarista může přát. Ovládání velice dobře vymyšleno, intuitivní a přehledné. Všechny funkce a efekty jsou super. Zkreslení jak které zvuky, některé jsou katastrofální, některé mě zcela překvapili. Dá se z toho dostat hodně. Chce to jen chvíli času, dobré ucho a nebát se pořádně zvuk překopat pomocí několika EQ. Tohle hodnotím jako velké plus. Máte klasickou ekvalizaci preampu - gain, bass, midle, treble, potom si v řetězci múžete zařadit přídavný parametrický, nebo grafický EQ a na konci řetězce je sekce master, kde lze ještě upravit finální ekvalizaci. Používám doma přes aktivní PA bednu a spokojenost. GT-001 lez použít i na baskytaru. Stačí vyřadit (kytarový) preamp a požít čistě kompresor, nějaký EQ, po případě efekty a hraje to jak víno. Určitě by to hrálo lépe, přes nějaké kvalitnější studiové repro. Dávám 5 hvězdiček, protože za ty prachy je to excelentní produkt.

+ výbava, funkce, ovládání, zpracování, minimalistická konstrukce, možnost připojení mikrofonu a akustických nástrojů, spolehlivost... prostě BOSS!!!

- mohl být větší dysplej (ale stačí)

Richard

2. 4. 2018 00

Příjemná vecička na takové to domácí brnkání ... :)

Skladné, lehce nastavitelné a ovladatelné, propojitelnost s PC ...

Nevýhod pro mě nemaje ...

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím