• .

  Před 4 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 7 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 8 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  DIGITECH RP55

DIGITECH RP55

Kytarový multiefekt | HN104652

1 140 Kč

Nejlepší cena pro vás

Skladem

Sklad Modřany 5+ ks

Prodejna Modřany 1 ks

Prodejna Děkanka 2 ks

Prodejna Brno 1 ks

DIGITECH RP 55
Digitech RP je jedna z nejznámějších sérií multiefektů, které můžete najít na trhu. Naleznete zde několik modelů počínaje od těch nejjednodušších, které jsou ideální pro začátečníky, až po opravdu složité mašiny, jež naleznete ve výbavě mnoha profesionálních hudebníků.

RP 55 je modelem základním, obsahuje v sobě 20 vysoce kvalitních efektů, z nichž až 8 lze mít puštěno najednou, simulace 11 aparátů a akustické kytary a 5 reproboxů, k tomu navíc i 30 smyček s bicími patterny, 40 uživatelských a 40 továrních presetů a chromatickou kytarovou ladičku.

Jestliže se na efekt podíváme z hlediska konstrukce, na horní straně naleznete dva spínače, kterými se přepíná nahoru či dolů mezi presety, stisknutím obou najednou se efekt deaktivuje. Nad nimi se nachází tlačítka Store, Edit / Effect, Value / Master Volume a Drums. Výše je pak umístěno 13 LED diod, které slouží jako signalizační prvek všech funkcí, tedy aktivovaných efektů i ladičky. Nad nimi je umístěn už jen display zobrazující číslo aktuálního presetu, případně informuje o parametrech nastavovaného efektu nebo notu, kterou zrovna ladíte.

Na zadní straně naleznete pouze několik konektorů, a to klasický vstup a výstup, přičemž výstup lze použít i jako sluchátkový výstup a je možné na něm aktivovat simulaci reproboxu, díky čemuž lze RP bez problémů propojit s nahrávacími zařízeními či počítačem. Též je zde vstup pro expression pedál, kterým můžete ovládat efekty typu wah, volume nebo whammy, a vstup pro adaptér, který je nutno dokoupit. RP 55 může ale běžet i na 6 AA baterií.

Pokud jde o samotnou funkčnost RP 55, všechny prvky jsou signalizovány seshora již zmíněnými LED diodami. Pro hraní přepnete do Play módu, kde můžete volit mezi presety, podržením obou spínačů se dostanete do ladičky. Nastavování parametrů presetů je zde velmi přehledné. Signál postupně prochází těmito efektovými sekcemi: Preset Level, kde jednoduše určíte hlasitost, následuje Pickup Simulation / Wah, kde lze simulovat zvuk single-coilu či humbuckeru, případně si vybrat jeden ze 3 wahů, další je Compressor, pokračuje se simulacemi aparátů, poté je umístěn EQ, Noise-Gate a sekce Chorus / Modulation, kde naleznete chorus, flanger, phaser, tremolo, panner, rotary speaker, auto-ya, detune, pitch shifter, whammy a envelope filter. Poslední v signálové cestě jsou sekce Delaye a Reverbu. Poslední 3 diody už spolupracují s bicím automatem.

Digitech RP 55 je multiefekt, který ocení hlavně začátečníci, kteří se chtějí seznámit s různými efekty, případně nenároční zvukoví experimentátoři. Za investované peníze dostanete opravdu dobrý multiefekt.


Technické informace
• převod A/D D/A: 24 bit, 44,1 kHz
• efekty: 2x Pickup Simulation, 3x Wah, Compressor, EQ, Noise Gate, Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo, Panner, Vibrato, Rotary, Auto-Ya, Envelope Filter, Detune, Pitch Shifter, Whammy, Delay, 6x ReverbParametry

 • Typ: Multiefekt
 • Ovládání: 2x Footswitch, Store, Edit / Effect, Value / Master Volume, Drums
 • Vstupy: 1x Mono, 1x Expression
 • Výstupy: 1x Mono
 • Počet efektů: 20
 • Počet presetů: 40+40
 • MIDI: Ne
 • USB: Ne
 • Napájení: 9V Adaptér, 6x AA baterie
 • Adaptér součástí: Ne

Průměrné hodnocení

4,8

515 x

43 x

30 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

2. 12. 2014 00

Několik druhů v jednom.

4. 12. 2014 00

Potřeboval jsem něco levného, na domácí brnkání. Za pár korun solidní mašinka. Jednoduché ovládání, použitelné efekty.

cena
provedení
ovládání

8. 12. 2014 00

Kdyz nechces pedal-board a presto si chces rozsirit paletu zvuku, zjistit dalsi moznosti nebo si jen tak zaexperimentovat...

Intuitivni ovladani, zajimave zvukove banky.

20. 1. 2015 00

Na svoji cenu velmi slušná věcička, která má rozhodně co nabídnout. Zakládáme takový mini uskupení a bohatě to do toho stačí. Můžu jen doporučit. Jen bych snad vytknul že u každýho efektu je hodně rozdílná hlasitost a když ji budete chtít upravit, nohou to nepůjde. Musíte se ohnout a ručně ji nacvakat. Nožní přepínače fungují na přepínání presetů, volby pozice pro upravený preset a při ůpravě presetů pro přecházení mezi jednotlivými efekty. Nutno přidati k dobru, že je zde zabudovaná ladička, možnost vytvorit si až 40 uživatelských presetů, jsou tu bycí a taky metronom.

malý, lehký, bez zbytečných knoflíků.......

2. 4. 2015 00

Multiefekt přesně splňuje moje potřeby a požadavky.

13. 4. 2015 10

Optimální řešení pro začátečníky, kteří potřebují hromadu kytarových efektů za cenu jednoho klasického pedálového efektu

Za ty prachy, jsem v šoku jak to skvěle hraje. Nic moc jsem od toho nečekal, ale kvalita Digitech se nezapře. Opravdu dobrý produkt.

10. 11. 2015 10

Bezva kup

Na domácí pouziti perfektní

Mohlo by jse prodavat rovnou s adapterem

29. 12. 2015 00

Tento multiefekt lze doporučit každému, kdo si chce vyzkoušet různé kombinace efektů a nepotřebuje mít doma sklad krabiček. Je z plastu, takže je lehoučký, ale asi nebude určen k nějakému divočení. Přesto, že je suverénně nejlevnější, nezadá si s daleko dražšími. Rozhodně doporučuji přikoupit síťový adaptér.

malý kompaktní
snadné ovládání
poměr cena : výkon

prodává se bez adaptéru

5. 2. 2016 10

Za ty peníze, výborný produkt.

Výborný zvuk.

Zatím nic.

7. 2. 2016 10

Dobrá cena

Plno zvuků a efektů.

1. 4. 2016 00

jako začátečník s el. kytarou ani nevím co víc bych mohl chtít. Naprostá spokojenost. 9V adaptér sice není součastí, ale jede také na 6ks AA baterek.

super cena, bezva zvuk, asi 50 různých presetů

Tomáš

2. 4. 2016 00

Dostal jsem to od táty a su spokojený.

Hodně efektů.
Když nejde elektřina dá se to na baterie.

Nic

30. 7. 2017 00

Za super peníze, skvělá věc! Jen škoda absence adaptéru :-(

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress
Čekejte prosím