• .

  Před 40 minutami koupil zákazník

 • .

  Před 47 minutami koupil zákazník

 • .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 3 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 18 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 22 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  EDIROL PCR 500 - MIDI Kontroler

EDIROL PCR 500 - MIDI Kontroler

MIDI klaviatura, klávesnice, master keyboard | HN092242

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • NOVATION Impulse 49

  NOVATION Impulse 49

 • AKAI MPK 225

  AKAI MPK 225

 • NOVATION Launchkey 61 MK2

  NOVATION Launchkey 61 MK2

Technická data

Klaviatura: 49 kláves (s dynamikou a channel aftertouch)
Kontrolery: Pady: [A1]–[A9] a [B1]–[B9], Tlačítka : [L1]–[L4], [C1]–[C3], Knoby: [R1]–[R9], Slidery: [S1]–[S9], Crossfader: [H1]–[H2], Pedály: [P1], [P2], Bender Lever: [BEND], [MOD]
Displej: 7 segmentů, 4 znaky (LED)
Postranní panel: Napájení (USB Bus/OFF/DC IN), Přepínač MIDI Merge (ON/OFF)
Konektory: Jack HOLD pedálu: 1/4” typu phone, Jack Expression pedálu: 1/4" typu TRS phone, MIDI konektory (IN, OUT), USB konektor, DC In jack
Zdroj napájení: DC 9 V (AC Adaptér) nebo přes USB
Spotřeba: 300mA (bez AC adaptéru), 300mA (přes USB)
Rozměry: 838,9 (Š) x 250,8 (H) x 91,4 (V) mm
Hmotnost:3.8 kg
Příslušenství: PCR-300/500/800 CD-ROM, USB kabel, Setup Guide, Uživatelský manuál, Roland Software License Agreement
Volitelné: AC Adaptér: PSB-120/PSB-230EU/PSB-230UK/PSB-240A, Nožní spínač: DP-2/DP-6, Expression Pedál: EV-5/EV-7, * PSB-** je sada, obsahující PSB-1U AC adaptér a napěťovou šňůru.


Tři uznávané a oceňované aplikace hudebního software produkce Cakewalk najdete v tomto boxu. Tato speciální, limitovaná edice nejpo-pulárnějších titulů Cakewalk může vylepšit vaši hudební tvorbu novou zkušeností s jejich intuitivním ovládáním a vynikajícím provedením. Ihned si vytvoříte optimální počítačové prostředí, které maximalizuje aktuální výkon a hodnotu PCR keyboardů.

50 přiřaditelných kontrolerů

Nová řada PCR nabízí veškeré ovládání dřívějších modelů, ale přidává ještě více prvků, které umožňují hráči maximalizovat své možnosti a ovládání jejich MIDI hardware a software.

Přiřaditelné prvky & 18 dynamických padů

Nová řada PCR obsahuje veškeré ovládání z předchozích modelů, ale přidává skvělé nové vlastnosti, jako jsou dynamické pady — perfektní pro hraní bicích a spouštění frází sampleru. Tyto přesné pady lze využít i jako tlačítka nebo pady, užitečné LED indikátory identifikují, který ze dvou režimů je právě zvolen.


Jedinečný crossfader & slidery s dlouhou dráhou

Nový Cross-fader umožňuje ovládání dvou parametrů současně a lze jej využít k ovládání filtrů syntezátoru, DJ operací, atd. Tyto nové slidery s dlouhou dráhou mohou pracovat jako osm faderů stop a jeden master fader, nebo jako varhanní táhla.


Klávesy špičkové kvality s Aftertouch

Nové ultra-citlivé klávesy nabízí široký dynamický rozsah pro hráčovy prsty, zatímco nové aftertouch sensory umožňují hráči využít více výrazových prostředků.Skvělá reakce kláves, které mají okrouhlý okraj pro snadnou hru glissando, tichý chod a stabilní montáž, to vše přispívá k mimořádně dobré hratelnosti této klaviatury.


Inteligentní “Dynamické Mapování” a Software Editor

Dynamické Mapování umožňuje PCR automaticky přiřadit jeho fyzickým prvkům většinu důležitých parametrů (např. v aktuálním okně software). Patnáct uživatelských pamětí slouží k ukládání oblíbených nastavení. Použijete.li software, který není kompa-tibilní s dynamickým mapováním, můžete ručně konfigurovat nastavení Control Map u PCR sami nebo pomocí přiloženého PCR Editor Software (Mac nebo Windows).


Konektory po straně pro snadné přepojení

Zadní panel kláves nemá žádné konektory, takže sem můžete snadno přiložit monitor počítače (např. LCD monitor), ASCII klávesnici, myš s podložkou, nebo notebook za klávesy do co nejlepší polohy. To je zvláště vhodné, pokud pracujete v učebně, kde bývá mimořádně málo místa. Všechny konektory jsou umístěny na levé straně - USB, MIDI IN/OUT plus oddělené porty Hold a Expression pedálů. PCR nástroje jsou napájeny přes USB. AC adaptér proto není nutný. (Volitelný AC adaptér řady PSB lze dokoupit. Možnost propojení MIDI Merge na MIDI vstupu do jiného MIDI výstupu (nebo do počítače přes USB) máte rovněž k dispozici a je užitečnou u složitějších MIDI systémů.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím