Naposledy navštívené

 • .

  FENDER 1968 Bassman 50W Drip Edge

Boutique

FENDER 1968 Bassman 50W Drip Edge

Baskytarový lampový zesilovač | HN188347

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • AMPEG Heritage SVT-CL

  AMPEG Heritage SVT-CL

 • EPIFANI Piccolo 600

  EPIFANI Piccolo 600

 • GLOCKENKLANG Blue Sky Head

  GLOCKENKLANG Blue Sky Head

Aparáty Fender označované jako „Silverface“ se vyráběly v letech 1967 – 1981 a jsou rozeznatelné díky stříbrnému kontrolnímu panelu a modrému značení. První přechodné modely z let 1967 – 1969 mají okolo mřížky hliníkový rám označovaný jako „Drip Edge“ a černé tenké svislé linky kolem názvu modelu. Ty značí, že uvnitř je stejný obvod jako v aparátech „Blackface“. Tyto modely jsou velmi cenné, více viditelné na pódiu a zvukově naprosto srovnatelné s „Blackface“ obdobím.

Tento zesilovač disponuje 50W lampového výkonu a má 2 vstupy na baskytaru (menší pódia, nahrávání, zkušebna), a 2 na kytaru (čisté zvuky).

Apatát prošel naším servisem, kde dostal nové lampy 6L6 a třívodičovou uzemněnou šňůru. Pročistili jsme potenciometry a patice, také jsme nastavili pracovní bod a "hum balance".

Zesilovač je ve výborném téměř originálním stavu. Zespodu skříně je vyříznutý 10x10 cm otvor, kde byl dříve instalován větrák, zřejmě pro dobrý pocit majitele. Otvor ničemu nevadí a necháváme na příštím majiteli, jak s ním naloží. Větrák není pro chlazení lamp potřeba. Také jsme nechali profesionálně zhotovit nový zadní kryt, který chyběl.

Aparát funguje na 110V, je ted potřeba používat měnič napětí.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota.

Parametry

 • Země výroby: USA
 • Režim prodeje: Normální
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím