Naposledy navštívené

 • .

  FENDER 1974 Precision Bass

Boutique

FENDER 1974 Precision Bass

Elektrická baskytara | HN187438

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • SADOWSKY Metro Vintage MV5

  SADOWSKY Metro Vintage MV5

 • FENDER 1981 Jazz Bass - Collectors Item

  FENDER 1981 Jazz Bass - Collectors Item

 • FENDER 1978 Jazz Bass Mocha Brown

  FENDER 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Tahle basa je jako stvořená pro milovníky všeho, co je vintage. Na jejím těle a krku je znát notné stáří, několik zásahů, spoustu odehraných not a britský rytmus. Z Velké Británie jsme přivezli nástroj, který na vás udělá dojem, neboť z něj čiší rocková historie.

Precision patří k zásadním modelům elektrické baskytary. Jednoduchá konstrukce s jediným split-coil snímačem a šroubovaným krkem dodnes funguje v nesčetném množství žánrů.

Tento nástroj má upravovaný lak na těle, někdo se ho snažil zmatnit. Zkoumali jsme, zda se jedná o refinish, ale vypadá to nejspíše tak, že lak je původní a že nástroj je od počátku v přírodním provedení. Baskytara má nový pickguard se šroubky, nové vintage kameny na kobylkce a nové zapojení elektroniky. Snímače a potenciometry jsou ale původní a úpravy a náhradní díly jsou přidané na nástroj v duchu původního tvaru.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím