• Před 5 hodinami koupil zákazník

 • Před 8 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 3 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • FENDER Mustang I V2

  FENDER Mustang I V2

FENDER Mustang I V2

Kytarové modelingové kombo | HN135380

3 370 Kč

Našli jste lepší cenu?

Skladem

Sklad Modřany 5+ ks

Prodejna Modřany 1 ks

Prodejna Děkanka 2 ks

Prodejna Brno 3 ks

Nová verze rozšířená o 5 nových simulací aparátů a 5 nových efektů.

FENDER MUSTANG I
Aparáty Mustang představují řadu modelingových kytarových komb, které v sobě kloubí pověstnou kvalitu aparátů této značky, ohromnou všestrannost a vysoký výkon, díky čemuž jde o opravdu dobrou volbu pro velkou řadu kytaristů.

Srdcem Mustangů je digitální procesor, který nabízí 24 simulací aparátů, které nabídnou širokou paletu zvuků od tónů vintage Fenderů až po moderní agresivní zkreslení. Uspořádány jsou po 8 ve 3 bankách, přičemž se dají snadno přepínat pomocí jediného přepínače. Ve výbavě nechybí ani 24 efektů – 12 modulačních a 12 z kategorie delay / reverb. Najdete zde tedy všechny potřebné efekty od chorusu či tremola až po flanger s phaserem, nechybí ani octaver, vibratone a řada dalších efektů.

Výhodou těchto komb je i fakt, že je lze propojit s Vaším počítačem pomocí USB konektoru. Díky tomu a použití softwaru Fender FUSE je možné pracovat s přesným nastavením Vašeho zvuku, tvořit presety, editovat zvuky, získávat další efekty či stahovat již hotové presety. Samozřejmostí je, že lze tímto způsobem i nahrávat. Mustang je tak mimo jiné kompatibilní s Ableton® Live Lite 8 Fender Edition nebo AmpliTube® Fender LE.

Pokud jde o ovládací panel, tak ten je u Mustangů umístěn seshora. Vlevo naleznete vstup pro kabel z Vaší kytary a vstup pro footswitch – stačí dokoupit obyčejný jednotlačítkový přepínač, kterým lze přepínat mezi 2 presety. Následuje standardní pětice potenciometrů, tedy Gain, Treble, Middle, Bass a Master, kterými nastavíte úroveň zkreslení, ekvalizaci tónu a hlasitost.

Dále je rotační přepínač modulačních efektů, stejný typ přepínače slouží i pro nastavení reverbu a delaye. Mustang obsahuje i spínač Tap Tempo a chromatickou ladičku, díky které budete mít ladění stále pod kontrolou. Posledními prvky na ovládacím panelu jsou konektor USB, sluchátkový a Aux-In. Tedy vše, co jen kytarista může potřebovat – plus i něco navíc.

Na závěr ještě uveďme technické parametry Mustangu I – jeho výkon odpovídá 20 Wattům, přičemž je osazen 8 palcovým reproduktorem Fender Special Design. Rozměry aparátu činí 40 x 19,3 x 36,8 centimetru a váha je 7,7 kilogramu.

Fender Mustang je tedy velmi dobře vybavený a nadstandardně univerzální aparát, který je vhodný zejména pro ty, co si ještě nenašli ten „svůj“ tón, nebo naopak pro kytaristy, kteří potřebují mít u rukou co nejširší paletu zvuků. V obou případech Mustang poslouží dobře.


Technické údaje
• kytarové tranzistorové modelingové kombo
• 1 kanál s 24 simulacemi aparátů
• výkon: 20W
• reproduktor: 8“ Fender Special Design
• ovládání: Gain, Treble, Middle, Bass, Master
• efekty: 12x modulace, 12x reverb / delay
• chromatická ladička
• stereo Aux-In
• sluchátkový výstup se simulací reproduktoru
• USB konektor
• vstup pro footswitch (nutno dokoupit)
• software Fender FUSE
• rozměry: 40 x 19,3 x 36,8 cm
• váha: 7,7 kg

Parametry

 • Výkon: 20 W
 • Repro: 1x 8 "
 • Počet simulací: 24
 • Počet efektů: 24
 • Výstup pro externí reprobox: Ne
 • USB: Ano
 • Integrovaná ladička: Ano
 • Vstup pro mikrofon: Ne
 • Sluchátkový výstup: Ano
 • MP3/linkový vstup: Ano
 • Provoz na baterie: Ne
 • Vstup pro footswitch: Ano
 • Footswitch součástí: Ne

Průměrné hodnocení

4,8

512 x

44 x

30 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

24. 11. 2014 00

Super na cvičení a hraní si s různým nastavením zvuku Není potřeba kupovat efekty S SW Fender Fuse ještě víc možností

Instalace SW Fuse je dost "citlivá", občas se přestane spouštět a je potřeba reinstalovat, což kazí dojem z jinak dobrého SW

29. 1. 2015 10

super

29. 10. 2015 10

doporučuji

26. 12. 2015 10

doporučuji

dobrá cena

nevím

Bernat

28. 12. 2015 00

Doporučuji !!!!!!!!

hodí se na domácí hraní nebo v malých koncertních prostorech,nepřeberné množství efektů a nastavení ( footswitch není potřeba dokupovat )

Pozor!- pokud budete mít nějakou kytaru , která není moc vhodná na metal, tak to nedávejte nahlas, chytá to zpětnou vazbu .

Radek

13. 7. 2016 00

Pro toho kdo chce malé kombíčko na cvičení a dokáže překousnout že simulace věhlasných aparátů nehraje jako věhlasné aparáty. Já se bavím, i když sám také trpím "lampismem i tubekulózou" :.-) Co je ale opravdu SUPER je software FUSE. Ten velmi dobře dokáže nastavovat spoustu parametrů efektů a i přesto že stejně nakonec každý příjde na to že méně je více. Pozor. Fuse ale jen řídí to co je už v aparátu přítomno. Doporučuji.

Super "ložnicové" kombíčko.

Simulace compressorů jsou nepoužitelné.

Jarda

22. 7. 2016 00

Výborné kytarové kombo za velmi dobrou cenu.

Více možností nastavení. Komunikace s PC přes USB a software Fuse Fender (zdarma). Možnost nastavení zvuku a ukládání do presetů. Dobrý zvuk, praktický design. Pro domácí provoz i ozvučení menších prostor ideální.

Za cenu něco málo přes 3 tis. Kč nevidím zásadní slabiny.

12. 8. 2016 00

kombík je parádní

vyhovuje- za ty peníze paráda

-------------

Jan

6. 11. 2016 10

Za tu cenu myslím dobrá volba :)

Dobrý zvuk, velké množství efektů a simulací aparátů, pěkný design, všestrannost a univerzálnost.

Malá dynamika, dvoupásmový ekvalizér. Je třeba ale říct, že oproti výhodám jsou nevýhody vcelku zanedbatelné.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat kytarové kombo

Aby elektrická kytara hrála, je potřeba zapojit ji do kytarové aparatury. Za takovou kytarou aparaturu považujeme kytarová komba nebo kytarové zesilovače propojené s reproboxem. Vzhledem k tomu, že kytarových komb existuje několik druhů, usnadníme vám nákup díky tomuto rádci na téma „jak vybrat kytarové kombo“.

Kytarové kombo je zařízení, které v sobě kombinuje zesilovač a reproduktor. Kombo je tak jednoduchá cesta k vašemu budoucímu zvuku. Stačí ho zapojit do zásuvky, propojit pomocí nástrojového kabelu s kytarou a začít hrát.

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Pokud patříte mezi začátečníky a sháníte první kombo pro domácí cvičení, doporučujeme pořídit si tranzistorové kombo s výkonem do 30 - 50 Wattů. Takové kombo bude pro začátečníka naprosto dostačující. V případě potřeby vám s výběrem pomohou naši odborníci na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

Dělení kytarových komb


Tranzistorová komba

Výhodou tranzistorového komba je především stálý zvuk. Tón je ostřejší a příjemný je jejich čistý kanál. Pro domácí cvičení postačí komba menších rozměrů s výkonem 10 – 50 Wattů. Ideálně by mělo být dvoukanálové, tedy s čistým a zkresleným kanálem (Clean/Drive). Výhodou může být Aux vstup pro zapojení mp3 přehrávače nebo telefonu kvůli playbacku při cvičení. Spousta komb je také vybavená výstupem pro sluchátka (Phones Out). Tranzistorová komba jsou nenáročná na údržbu, relativně „milosrdná“ k počátečním nedokonalostem hry a především přijatelná cenou.

Hybridní komba

Hybridní komba kombinují tranzistorový a elektronkový obvod. V drtivé většině tzv. hybridních aparátů je předzesilovač (preamp) elektronkový neboli lampový a koncový zesilovač (poweramp) tranzistorový. Lampový preamp poskytuje větší dynamiku zvuku, podobně jako u čistě lampových aparátů a díky tranzistorovému powerampu zachovává přijatelnější cenu. Stejně jako tranzistorové aparáty může být vybaveno vstupem Aux In a výstupem pro sluchátka.

Modelingová komba

Tyto aparáty bývají zpravidla tranzistorové, ve výjimečných případech pak hybridní. Modelingová komba jsou charakteristická tím, že v jejich předzesilovači (preampu) je navíc obsažen digitální procesor. Ten dokáže simulovat různé druhy zvuků, zkreslení, typů aparátů a většinou se zde setkáme i s modulačními efekty (chorus, echo, tremolo a podobně). Krom vstupu Aux a sluchátkového výstupu tato komba také často obsahují USB výstup pro nahrávání kytary do PC.

Lampová komba

Lampová komba patří mezi ty nejdražší, což má své opodstatnění. Předzesilovač i koncový zesilovač je zde vybavený lampami (elektronkami), proto se tyto aparáty také nazývají jako celolampové. Jejich zvuk je velice dynamický a při živém hraní s kapelou se nejlépe zvukově prosazují vedle ostatních nástrojů (především bicích), protože lampy zesilují širší spektrum frekvencí. Rozdíl je i v potřebném výkonu; 15 – 30 wattové kombo nebo zesilovač bez problémů „nakrmí“ menší a střední pódia. Obecně vzato jsou tyto druhy aparátů dodnes nepřekonané.

Akustická komba

Ačkoliv může jít o logický protimluv, tak existují i akustická komba. Ta jsou samozřejmě plně elektronická, jejich pojmenování „akustická“ ale značí, že jde o aparáty určené pro elektroakustické kytary. Tato komba bývají standardně vybavená i tzv. XLR vstupem, který je určený po mikrofon. Každý písničkář, který hraje na elektroakustickou kytaru a zpívá, najde v akustickém kombu optimální volbu.

Výběr dle počtu a velikosti reproduktorů

Různě velké reproduktory produkují různý charakter zvuku. Zatímco menší repro bude konkrétnější ve vyšších frekvencích, větší reproduktory jsou pak vhodnější pro nízké, basové frekvence. Všeobecně lze říci, že kombo s větším reproduktorem nebo více reproduktory bude mít plnější zvuk.

Průměr reproduktorů v kytarových kombech a reproboxech se vždy udává v palcích. Naprostý standard jsou komba s jedním dvanáctipalcovým reproduktorem, což je tedy označeno jako 1x 12“. V menších kombech pak najdete 1x 10“ reproduktor, naopak výkonnější mohou mít třeba 2x 12“ repra.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím