Naposledy navštívené

  • .

    GIBSON 1980 SG (Standard) Firebrand Series

Boutique

GIBSON 1980 SG (Standard) Firebrand Series

Elektrická kytara | HN223847

41 990 Kč

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany Skladem 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

PHE: 0,00 Kč
Na přelomu 70. a 80. let 20. století experimentoval Gibson se svou modelovou řadou elektrických kytar. Po krátkou dobu vznikaly nástroje s označením "Firebrand Series", mezi které patří i toto SG. Hlavním poznávacím znamením je provedení loga, které bylo vyraženo do hlavice rozžhavenou formou jako cejch.

Ořechové tělo je slepeno s ořechovým krkem (3 vrstvy, potažmo 5 vrstev na hlavici), hmatník je z ebenu.

Kytara nemá původní snímače, ale namísto nich jsou už dlouhou dobu nainstalované vintage Seymour Duncany 59N a 59B, které jsou pravděpodobně také z 80. let; kytara má také upgrade v podobě vintage zámků na popruh. Úplně nový je nultý pražec z kosti, plastová krytka šroubu výztuhy a čepička přepínače snímačů. Potenciometry jsou původní (datace 1979), kobylka, ladicí mechaniky a pražce taktéž.

Na těle jsou drobné oděrky odpovídající stáří, levý horní roh hlavice je odštípnutý. Na hardwaru je mírná koroze a patina. Nástroj je v perfektním, 100 % funčním stavu, seřízený a připravený ke hraní.

Jde o znělou kytaru s pohodlným krkem a autenticky "starým zvukem". Navíc nabízí pohodlnou hru, protožeje vyvážená a nenapadá na hlavu. Prodává se jako použité zboží v bazarovém režimu DPH.

Parametry

  • Kufr: Ne
  • Země výroby: Spojené státy americké
  • Pouzdro: Ne
  • Režim prodeje: Bazarový
  • Rok výroby: 1980
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím