Naposledy navštívené

 • .

  GIBSON 2016 Les Paul Standard Sunken Treasure Limited Edition

Boutique

GIBSON 2016 Les Paul Standard Sunken Treasure Limited Edition

Elektrická kytara | HN207764

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • FENDER 1977 Telecaster

  FENDER 1977 Telecaster

 • FENDER 2002 Custom Shop ´56 Stratocaster Closet Classic

  FENDER 2002 Custom Shop ´56 Stratocaster Closet Classic

 • FENDER 1966 Mustang Daphne Blue

  FENDER 1966 Mustang Daphne Blue

PHE: 4,07 Kč
Téměř zánovní a mimořádně skvělý exemplář z limitované edice roku 2016, na jehož výrobu bylo použité dřevo vylovené z mořských vod v Karibiku.

Tělo tohoto"potopeného pokladu" v lakované v transparentní barvě River Green je vyrobené z prvotřídního mahagonu, který zrál několik desetiletí pod vodní hladinou jedné z lagun v Belize, kam se podle všeho převrhl náklad jedné z lodí převážejících mahagonový náklad. Krk je tu samozřejmě z stejného materiálu a dostal kulatý profil. Je na něm nalepený hmatník z dalšího potopeného dřeva - tentokrát jde o tvrdé dřevo stromu manilkara, kterému se také říká Bullet Wood. Pro podtržení klasických linií a kresby dřeva je kytara vybavená smetanovou lemovkou.

Takto mimořádná kytara si samozřejmě zaslouží i mimořádnou pozornost, co se snímačů týče. Proto zde byly osazeny špičkové humbuckery 57 Classic postavené na jádru AlNiCo II. Co se ovládání týče, nechybí tu samozřejmě dvě tónové clony, dva dedikované ovladače hlasitosti a klasický Les Paul switch. Sunken Treasure je osazená kobylkou Pinnacle TOM, která zaručuje naprostou stabilitu uložení struny, samozřejmě tu najdeme i pro Les Paul typický Stop Bar. Na hlavici kytary se o perfektní ladění postarají ladící mechaniky Vintage Style Keystone s poměrem převodu 14:1.Firmu Gibson a kytary Les Paul nebudeme dlouze představovat. Mluví za ně totiž dvě věci - úžasně všestranný zvuk a mimořádně dlouhý seznam slavných jmen kytaristů, kteří se rozhodli svoji kariéru spojit právě s těmito kytarami: Slash, Jimmy Page, Zakk Wylde, Eric Clapton, Bob Marley - to je jen několik z těch nejznámějších, ale našli bychom jich stovky. A věřte, že každý z nich by si rád jistě minimálně vyzkoušel jeden z pouhých 150 kusů Sunken Treasure. Jde totiž o kytaru se zcela mimořádnými vlastnostmi, protože dřevo pro její výrobu leželo několik desetiletí v laguně v Belize. A jak se zjistilo, mělo to na něj, a tím i na zvuk kytary, zcela neočekávané účinky. Kytara je zvučnější, muzikálnější a je zcela jedinečná.V nitrolaku tohoto Les Paulu z roku 2016 najdete několik málo stop po předchozím používání: lekhou odřeninu na vrchní straně v místě, kde se opírá zápěstí pravé kytaristovy ruky; spodní strana těla nese několik rýh od hráčova pásku. Nástroj je v původním stavu a nabízí se včetně původního příslušenství - certifikátu, fotografií z výroby a originálního hnědého kufru Gibson.Upozornění: jde o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU a nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Kufr: Ano
 • Pouzdro: Ne
 • Země výroby: Spojené státy americké
 • Režim prodeje: Bazarový
 • Rok výroby: 2016
 • Konfigurace snímačů: H-H
 • Tělo: Mahagon
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím