Naposledy navštívené

 • .

  GODIN 5th Avenue Kingpin II HB Cognac Burst

Boutique

GODIN 5th Avenue Kingpin II HB Cognac Burst

Semiakustická kytara | HN208329

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • TOKAI 1985 Silver Star

  TOKAI 1985 Silver Star

 • FERNANDES 1977 Stone logo Stratocaster Gold OHSC

  FERNANDES 1977 Stone logo Stratocaster Gold OHSC

 • ARIA PRO 2 1980 Les Paul Custom

  ARIA PRO 2 1980 Les Paul Custom

Zánovní lubovka od renomované kanadské značky!

Tento nástroj do Boutique sekce úplně nepatří, přesto ho tu vidíte. Stále se totiž vyrábí a jeho cenovka není nijak exklusivní. Nu, ale je to vynikající kytara se skvělým poměrem cena/kvalita. A protože patří jednomu našemu kolegovi z Kytary.cz, udělali jsme výjimku. Kolega totiž zjistil, že je pravověrný rocker - jazz se jeho prstům příčí. Pokud to chcete s tuto kanadskou jazzovkou zkusit a odpustíte jí několik mikroškrábanců, můžete ušetřit za nový nástroj s tímto zánovním. V elektronice vás potká drobné vylepšení v podobě účinější tónové clony, než která se montuje v továrně (jiný kondezátor).

Tento Kingpin je osazený hlazenými strunami a už na sucho vyniká razantní zvukovou projekcí a překvapivě vyváženým tónem ve všemožných polohách. Dodává se spolu s praktickým odlehčeným soft kufrem.

Celé tělo tohoto nástroje, tedy přední deska, luby i zadní deska, jsou z kanadské divoké třešně. Přilepený krk je pak vyroben ze stříbrolistého javoru. Hmatník s radiusem 16 palců je palisandrový a na menzuře 630 milimetrů naleznete 21 pražců. Kytara je osazena dvěma snímači, konkrétně jde o humbuckery Godin. Zvuk lze pak ovládat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony, snímače se přepínají standardním 3polohovým switchem. Použitý hardware je chromovaný. Na hlavici naleznete kvalitní ladící mechaniky, na druhé straně struny vedou přes výškově nastavitelnou kobylku do struníku. Nultý pražec o šířce 43,7 milimetru je z materiálu TusQ firmy Graphtech, který simuluje kost.

Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Kufr: Ano
 • Pouzdro: Ne
 • Země výroby: Kanada
 • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím