• .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  GRUVGEAR Club Bag Elite

GRUVGEAR Club Bag Elite

Batoh | HN178544

3 890 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Očekáváme 30.9.2020

Batoh od společnosti Gruv Gear vám během dlouhých cest nabídne nejvyšší komfort. Prodyšné ramenní popruhy a polstrování v zadní části oceníte při dlouhodobějším nošení. Rozměry batohu navíc splňují standardní požadavky pro cestování letadlem. Originální úložný systém tvoří prostorný „glove box“ pro menší zařízení jako jsou iPad nebo hard disk. V jeho vrchní části je navíc umístěný úchyt pro sluchátka nebo brýle. Kapsy po stranách slouží současně jako vstup do vnitřního úložného prostoru, kam lze uložit pedálové efekty, adaptéry a další příslušenství. Zadní kapsa poslouží k uložení zápisníků, not nebo laptopu.

Prostory batohu si skvěle rozumí s volitelným ochranným pouzdrem na MacBook a iPad (Sliiv Tech Sleeves) a menšími pouzdry řady Bento.

Parametry

 • Typ: Batoh
 • Barva: Hnědá
Mám připomínku k popisu

Uživatelské hodnocení

Jiří

30. 11. 2017 00

Batoh je unikátní tím, že není členěn svisle, jako ostatní batohy, ale má tři vodorovné přihrádky nad sebou. Do horní se člověk dostane vrchní kapsou a do spodních dvou bočními kapsami. Člověk tak nemá problém, když najednou potřebuje něco, co má úplně na dně batohu, nemusí kvůli tomu vyskládat celý jeho obsah ven, aby se dostal k tomu, co potřebuje. Pokud člověk nepotřebuje vozit velké věci, ale hromadu malých, je to podle mě nejlepší batoh, co existuje. Nedáte do něj knížky, boty, 1,5 l lahev atd., v pohodě se mi ale do spodní přihrádky vejde litrový shaker, to mi stačí. Patra batohu se sice dají vyndat a můžete tak vytvořit jeden veliký prostor, ale potom už trochu postrádá smysl.

Zadní kapsa na notebook není ve spodní části příliš polstrovaná, proto je lepší notebook vkládat notebook v nějakém obalu.

Vodorovné členění
Velmi kvalitní zpracování
Možnost přichycení na madlo kufru
Poutka v horní kapse na klíče, sluchátka, kabely atd.
Vždy stojí, jedno jak je naložený, nepřevrátí se
Tvrdé vyztužení, velmi odolné

Málo polstrovaná spodní část kapsy na notebook
Má pořád stejnou velikost i když je v něm jenom pár věcí, nedá se zmáčnout

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím