Naposledy navštívené

 • IK MULTIMEDIA AmpliTube 3

  IK MULTIMEDIA AmpliTube 3

IK MULTIMEDIA AmpliTube 3

Software | HN146362

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • IK MULTIMEDIA AmpliTube MAX

  IK MULTIMEDIA AmpliTube MAX

 • IK MULTIMEDIA Total Studio MAX

  IK MULTIMEDIA Total Studio MAX

 • IK MULTIMEDIA T-RackS MAX

  IK MULTIMEDIA T-RackS MAX

AmpliTube 3 je nová verze softwaru, který modeluje zvukové krabičky pro kytaristy a basáky. Nyní je v tomto jednom balení k dispozici 160 modelů vintage a moderních zařízení.

AmpliTube 3 obsahuje více než 160 zařízení, což je více než dvojnásobek ostatních balení. Dostanete 51 samostatných stompbox efektů, 31 zesilovačů, předzesilovačů a napájecích sekcí, 46 modelů kabinetů, 15 vysoce kvalitních pódiových i studiových mikrofonů a 17 rackových efektů používaných za zesilovačem. Navíc lze díky otevřené architektuře vybavení rozšiřovat pomocí dalších sad jako jsou AmpliTube Fender a Ampeg SVX.

Lepší pocit

Modely zařízení obsažených v AmpliTube 3 vám dávajírealistický pocit ze hry – nikoliv pouze zvuk – ale skutečný dynamický rozsah hardwarových předloh. Navíc díky technologii VRM (Volumetric Response Modeling), můžete přidat efekt otáčení reproduktoru se dvěma libovolně umístěnými mikrofony, plus dozvuk místnosti. To vše pro dokonalou volbu zvuku.

Více kreativity

AmpliTube 3 nabízí více kreativity, než kdykoliv předtím. Pomůže vám vytvořit úplně nový, jedinečný zvuk vaší kytary basy, klávesového nástroje, bicích a vokálů. Nové kreativní efekty vám umožní vytvářet dosud neslyšené zvuky a díky nové možnosti přesouvat mezi sebou efekty pomocí drag & drop, můžete rychle experimentovat se signálovou cestou.

Podrobnosti v bodech
Více než 160 zařízení (téměř 100 nových).
51 samostatných stompbox efektů, 31 zesilovačů, 46 kabinetů, 15 mikrofonů a 17 rackových efektů .
30 naprosto nových modelů.
70 přepracovaných a rozšířených modelů z balíků jako AmpliTube Metal a AmpliTube Jimi Hendrix.
Nová kolekce basových modelů.
Možnost rozšíření dalšími balíky jako AmpliTube Fender, Ampeg SVX a dalšími.
Nový správce presetů a klíčových slov umožňuje snadnou organizaci a rychlé vyhledávání v obrovské zvukové knihovně.

Lepší pocit
Nové modely kabinetů umožňují rozestavení dvou mikrofonů na libovolné místo.
Nově jsou použity dozvuky postavené na impulzních odezvách, které nabízejí mnohem větší realističnost.
Nový model otáčejícího se reproduktoru umožňuje vytvářet zvuky postavené na těchto kabinetech.
Všechny modely AmpliTube 3 byly precizně remasterovány.


Více kreativity
Nové kreativní efekty obsahují StepFilter, StepSLicer, TapDelay, Rezo a Swell stomp a rackové efekty, které umožňují vytvářet inspirující rytmické patterny nebo ohromující efekty ploch.
Díky plné podpoře stereo lze efekty používat třeba i na stopu vokálů, klávesových nástrojů a bicích.
Nová funkce drag & drop v krabičkách a rackových modulech, umožňuje experimentovat s různými kombinacemi efektů.
Vlastnost MIDI Learn umožňuje přiřadit kterémukoliv softwarovému ovladači fyzický ovladač externího MIDI kontroléru pomocí jednoduchého kliknutí na ovladač parametru.
Nový integrovaný 4stopý záznamník/přehrávačumožňuje snadno a rychle nahrávat a vrstvit hudební motivy přesně v okamžiku inspirace.


AmpliTube 3 je k dispozici jako VST, AU a RTAS plug-in i stand-alone aplikace pro Mac OS X a Windows.

Parametry

 • Typ licence: Plná verze
 • Typ software: Plug-in

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak postavit domácí studio

Studiové mikrofony, zvukové karty, studiové monitory – tři základní stavební kameny vašeho budoucího studia. Nahrávání v domácích studiích je jednoznačně trendem dnešní doby. Vybavení je dnes mnohem dostupnější a i levnější studiová technika vám dokáže poskytnout vysokou kvalitu minimálně na pořízení zdařilých demo nahrávek. Chcete si postavit vaše vlastní studio? Pojďte do toho, není to nic složitého a výsledky vás určitě překvapí. Připravili jsme pro vás tohoto rádce na téma jak vybudovat a vybavit domácí studio.

S výběrem vám rádi pomohou naši odborníci. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese


Nahrávka vzniká v následujícím pořadí: mikrofon -> zvuková karta -> studiové monitory. Pojďme tento postup dodržet i při vysvětlování budování domácího studia.


Studiový mikrofon

Ve studiích se standardně používají velkomembránové kondenzátorové mikrofony. Ty jsou konstruované tak, aby dokázaly zachytit detailně a věrně každý zdroj zvuku. Velkomembránové mikrofony se hodí na nahrávání zpěvů, akustických kytar, snímání reproboxů nebo kytarových komb, nahrávání perkusních nástrojů a podobně.

Více informací o výběru mikrofonů najdete v našem nákupním rádci na téma Jak vybrat mikrofon.

Zvuková karta

Hned po mikrofonu je základem nahrávání také zvuková karta. Do ní zapojíte mikrofon, kytaru, klávesy a jakýkoliv jiný nástroj nebo zdroj zvuku. Zvuková karta pak z vašeho analogového signálu, který do ní jde kabelem, vytvoří digitální stopu, kterou dál pošle do počítače a vašeho hudebního programu (DAW). Důležitým parametrem zvukové karty je také počet vstupů. Pokud víte, že vám bude stačit nahrávat například zpěv s kytarou, bohatě vám postačí karta se dvěma vstupy. Pro nahrávání více stop najednou (třeba bicí soupravy) budete potřebovat vstupů více.

Více informací o výběru zvukové karty najdete v našem nákupním rádci na téma Jak vybrat zvukovou kartu.

Studiové monitory

Ve studiu (ani v tom domácím) se pro poslech nepoužívají běžné „reproduktory“, ale takzvané studiové monitory. To je podstatný rozdíl a nejeden studiový zvukař je na tuto záměnu pojmů háklivý :-). Studiové monitory jsou standardně určené pro blízký a kritický poslech. Jejich zvuk je vyrovnaný, aby „nenadržoval“ žádnému frekvenčnímu pásmu, a vy jste tak měli autentický poslech nahrávky, kterou budete dál upravovat a míchat.

Více informací o výběru monitorů najdete v našem nákupním rádci na téma Jak vybrat studiové monitory.

Hudební a editační software

Jakmile pořídíte mikrofon, zvukovou kartu a studiové monitory, chybí vám ještě poslední podstatná věc k tomu, abyste mohli začít nahrávat vaši první skladbu. Jde o takzvané DAW neboli Digital Audio Workstation. Pod tímto sofistikovaným pojmem se ukrývají všechny počítačové programy, které se používají pro práci a editaci hudby v počítači. Studiovým standardem je program Cubase, producenti elektronické hudby zase ve velké míře upřednostňují software Ableton Live.

Studiové příslušenství

Vaše domácí studio se neobejde bez základního příslušenství, mezi které patří zejména kabely. Pro připojení mikrofonu do zvukové karty budete potřebovat mikrofonní XLR kabel. Zvukové karty se k počítači nejčastěji připojují pomocí USB kabelu, který standardně bývá součástí balení, takže tuto část nemusíte řešit :-). Další kabely, které budete potřebovat jsou pro připojení studiových monitorů do zvukové karty. K tomuto účelu nejlépe slouží symetrické 1/4 jack – XLR kabely.
Pokud hodláte ve vašem domácím studiu nahrávat zpěv, doporučujeme pořídit mikrofonní stojan, pop-filtr a akustický paravan. Ten kolem mikrofonu vytvoří půlkruh a zamezí tak nežádoucím odrazům zvuku při zpěvu.

Další témata „Jak vybrat“ v sekci zvukové techniky:

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • AKG K271 MKII

  Studiová sluchátka

  2 780 Kč

 • APEX 415 B

  Kondenzátorový mikrofon

  3 490 Kč

 • MACKIE CR3

  Aktivní studiové monitory

  3 190 Kč

 • RAZZOR MIC 5C

  Mikrofonní stojan

  690 Kč

 • K&M 23966

  Pop filter

  780 Kč

 • MONSTER SP2000-M-20

  Mikrofonní kabel

  3 490 Kč

 • STEINBERG UR12

  USB zvuková karta

  2 490 Kč

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím