Naposledy navštívené

  • .

    JECH GUITARS 2020 Fusion Satin Red

Boutique

JECH GUITARS 2020 Fusion Satin Red

Elektrická kytara | HN218591

39 990 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany Skladem 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

PHE: 4,07 Kč
Tomáš Jech patří mezi výrazná jména naší mladé kytarářské generace, která se na scéně kytarových tvůrců objevila v 10. letech 21. století. Dílnu v Dobrušce sdílí s dalším kytarářem Dominikem Poulem, což ze šestitisícového východočeského města činí celkem zajímavý bod pro všechny, koho baví moderní kytarový design nebo se zajímají o zakázkový nástroj na míru. Práci Tomáše Jecha reprezentují zejména luxusní akustické kytary z exotických i klasických dřev a také autorské tvary elektrických kytar, jedním z nich je i tento jedinečný exemplář.

Model Fusion je moderní tvar, který využívá posílenou šroubovanou konstrukci se šesti šrouby a třívrstvý krk pro zvýšení pevnosti a stability nástroje. Na tělo je použitý mahagon ze stromu pokáceného před 50 lety, krk i hmatník jsou z javoru. Nultý pražec o šířce 43 mm je z kosti. Na kytarře je 24 pražců o velikosti Jumbo, ladicí mechaniky i kobylka jsou značky Hipshot, hardware doplňují zámky Schaller. O zvuk se starají snímače z dílny českého výrobce Michala Tůmy, jde o modely SVC 1963 a H1. Tělo nástroje je lakováno v matném nitrolaku.

Díky humbuckeru u kobylky a singlu u krku jde o univerzální kytaru, kterou můžete využít na zkreslené i na čistší zvuky. Charakeristikou nástroje je velmi rychlá odezva na strunu a vysoká zvučnost, která jde ruku v ruce s poctivým zpracováním a výtečnou ergonomií.

Jde o nový nástroj, jeho součástí je pevný kufr.


Parametry

  • Kufr: Ano
  • Pouzdro: Ne
  • Země výroby: Česká republika
  • Režim prodeje: Normální
  • Rok výroby: 2020
  • Hmotnost: 3,1 kg
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím