• .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KORG D-888

KORG D-888

Digitální Audio Workstation | HN099173

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • M-AUDIO MIDISPORT 2x2

  M-AUDIO MIDISPORT 2x2

 • SONUUS G2M V3

  SONUUS G2M V3

 • MIDITECH MIDI face 4x4

  MIDITECH MIDI face 4x4

Digitální mixér s osmi kanály vstupu a výstupu
Mixér u D888 nabízí osm kanálů vstupu, jež jsou optimalizovány pro co nejlepší využití všech výhod digitálního nahrávání. K dispozici máte jak balancované TRS jacky, tak i XLR vstupy, umožňující připojit nejrůznější zařízení. Díky tomu, že u každého z XLR vstupů lze použít +48V phantom power, můžete napřímo připojovat i kondenzátorové mikrofony. Vedle obvyklých master a monitor výstupů nabízí D888 u kanálů 5--8 individuální výstupy, jež lze využít pro nejrůznější aplikace. Pokud přepnete výstupní nastavení na Individual, budete moci používat individuální výstupy u kanálů 1--8, což je výhodné při nahrávání kapel, při připojení na rozsáhlejší nahrávací systémy, či při výstupu určitého kanálu na cue box.
Osmistopý digitální rekordér
D888 nabízí nahrávání v kvalitě 16-bit 44.1 kHz, bez komprese. Současně lze přehrávat či nahrávat až osm stop. Protože každá z těchto stop dále nabízí osm stop virtuálních, máte vlastně k dispozici 64 stop. Vedle těchto stop pak lze využít ještě stereo master stopu. Pokaždé, když nahráváte na master stopu, tak se automaticky vytvoří stereo WAV soubor, takže můžete provést mixdown na master stopu kolikrát chcete, a pak si vybrat ten nejlepší výsledek. D888 dále poskytuje pokročilé editační funkce, typické pro digitální zařízení. Jmenujme například jen punch-in/out, kopírování či swap. U každé skladby lze uložit čtyři poziční body pro potřeby editací, a také až sto pozic pro rychlý pohyb na požadovaná místa ve skladbě. Protože D888 je digitálním rekordérem, editace je nedestruktivní, a vy se pomocí funkcí Undo a Redo můžete vrátit k předchozímu nebo následujícímu stavu editací. Při nahrávání také můžete využít nejrůznější efekty, včetně jedenácti master efektů jako reverb či delay v profesionální kvalitě. Nastavení efektů lze u každé ze skladeb ukládat. U každého z kanálů je k dispozici třípásmový EQ, umožňující jemné doladění a úpravy tónu.
Skoro jako analog
Jednou z mnoha silných stránek D888 je skutečně snadné používání. Vstupní jacky, spouštěcí tlačítka, EQ, pan a táhla jsou u každého z kanálů liniově seřazeny, takže ovládání se skoro stejně jednoduché jako u analogového mixéru.
Interní harddisk
D888 obsahuje vysokokapacitní harddisk, umožňující přibližně tři hodiny nahrávání (při použití jedné stopy) na jeden gigabyte paměti. U 40 GB harddisku to tedy znamená cca. 124 hodin nahrávání.
USB 2.0 kompatibilita
D888 nabízí USB konektor a podporu USB 2.0, díky čemuž lze rychle přenášet i větší soubory. Po připojení na počítač je D888 počítačem detekován jako externí harddisk, a vy si tak můžete snadnou prohlédnout, jaké soubory jsou nahrány na jednotlivé stopy, či které stereo soubory jsou u master stopy. USB propojení lze mimoto využít k přenosu nahraných souborů z D888 do vašeho DAW software, kde je můžete dále a ještě detailněji editovat. D888 také nabízí MIDI OUT konektor, umožňující přenos MIDI Time Code, dle kterého se budou ostatní zařízení synchronizovat.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím