Naposledy navštívené

 • .

  KORG KAOSS PAD QUAD

KORG KAOSS PAD QUAD

Dynamický efektový procesor | HN114994

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • KORG KAOSS PAD KP3+

  KORG KAOSS PAD KP3+

 • WALDORF 2-Pole

  WALDORF 2-Pole

 • BASTL INSTRUMENTS THYME

  BASTL INSTRUMENTS THYME

Vytvořte si vlastní kombinaci Kaoss efektů, až čtyři z nich můžete ovládat jedním prstem!
Oznamujeme příchod Kaoss Pad Quad, což je Kaoss kontroler na zcela nové úrovni.

Vlastnosti Kaoss Pad Quad:

* Přesný, barevný LED touchpad synchronně prosvěcuje pohyb prstu.
* Ovládáte několik efektů v reálném čase, díky intuitivnímu touchpadu Kaoss X-Y.
* Vytvořte si vlastní kombinace Kaoss a pracujte se čtyřmi efekty najednou.
* Vyberte si jeden z pěti efektů z každé ze čtyř skupin, což je celkem 1295 kombinací!
* Tlačítkem fixujete nastavení po uvolnění prstu, takže máte ruce volné.
* Univerzální a skvěle ovladatelné efekty působí nepředstavitelným dojmem.
* Nové efekty Looper – Forward, Reverse a Slice – přidají audio záznamu novou dimenzi.
* Přidejte k nim novou DJ emulaci Vinyl Break a efekty Ducking Compressor.
* Automatická detekce BPM a funkce Tap Tempo umí synchronizovat Kaoss k rytmu.

Před dvanácti lety znamenala první generace Kaoss Padu průlom na DJ/hudební scéně, díky touchpadem ovládaným efektům. Od té doby získal X-Y touchpad všeobecné přijetí a popularitu, což je evidentní u řady produktů Korg – Kaoss Pad efektů řady Kaossilator, kontrolerů padKONTROL a nanoPAD, dokonce i jedinečného displeje TouchView™ u M3 – který je nyní ve své třídě standardem. K tomu nyní přidáváme Kaoss Pad Quad, s novými efekty, funkcemi a vlastnostmi, které jej staví vysoko nad běžný průměr.

Jak již jméno "Quad" napovídá, tento nový Kaoss Pad umožňuje využívat až čtyři efekty současně. Tyto efekty lze synchronizovat k rytmu hudby a libovolně transformovat song v reálném čase. Zpracovat můžete jakýkoliv zdroj audio signálu, z MP3 přehrávače, konzoly mixu, nástroje, dokonce i vokály z mikrofonu! Potenciál možností práce s výrazem u Kaoss Pad Quad zanechává veškeré konkurenční procesory dalece za sebou a rychle dobývá hájemství "nástrojů". Prosvícení ostrého a barevného LED touchpadu dodává silný dojem a individualitu, a ještě více tak posiluje jedinečný charakter Kaoss Pad Quad.
Kaoss Pad Quad musí okouzlit každého. Každodenní uživatel ovládne i náročné techniky ovládání, příležitostný uživatel si užívá práci ve stylu DJ. Obecenstvo uchvátíte každopádně. Zaujetí pro věc a hloubka, vyzařující z tohoto nového nástroje, s jistotou zaujme každého posluchače.

Nevídané ovládání podsvíceného touchpadu.

Intuitivní rozhraní, které je pro řadu Korg Kaoss typické, je svou popularitou stále živé a proto je shodné také u Kaoss Pad Quad. Ať již X-Y touchpad ovládáte poklepem, slidery, nebo posunem prstu, měníte efektové parametry zvuku dramaticky, v reálném čase. Jednou z významných změn u touchpadu jsou ostré LEDky, které se vyznačují výraznými barevnými odstíny. Podsvícení se mění v závislosti na stavu efektů, nastavení BPM a pohybu během hry. DJ stanice je nyní jasně osvětlená, takže i vizuálně je nyní práce s ní mnohem zajímavější!

Můžete použít až čtyři efekty současně, což nabízí neuvěřitelně výrazný dojem.

Jak již jméno napovídá, Kaoss Pad Quad umožňuje současné ovládání čtyř efektů na touchpadu. Každý ze čtyř efektových modulů – Looper; Modulation; Filter a Delay/Reverb – obsahuje pět možností (plus polohu Off), což dává neuvěřitelných 1295 kombinací! A především, efekty můžete volit přímo z čelního panelu, takže zpracování signálu je mnohem více intuitivní než u předchozích modelů Kaoss Padu. Vyzkoušejte si Kaoss kombinace a objevte nové způsoby radikální proměny zvuku.

Můžete postupně přidávat efekty podle rytmu, nebo je za/vypínat podle průběhu songu, popř. díky Kaoss Pad Quad přidávat variace a rozvíjet tak strukturu songu. Jinými slovy, dokonce i jednoduchý rytmus můžete transformovat na vražedný nástroj, který dokáže vybičovat taneční parket k nepříčetnosti. Znamená tedy nejen mimořádný přínos pro profesionála, ale Kaoss Pad Quad je rovněž zábavným společníkem příležitostného uživatele. Je mimořádně přímočarý a snadno použitelný, efekty aplikujete pouhým dotykem padu. Zapojte přenosný přehrávač nebo jiný zdroj audio signálu a hodiny kreativní práce a manipulace se zvukem uběhnou jako voda. Jakmile začnete, ztratíte úplně pojem o čase!

Tlačítko Freeze zajistí zvuk efektu bez rukou!

Pro každý ze čtyř efektových modulů, je k dispozici tlačítko Freeze, které si zapamatuje polohu, ve které jste se dotkli touchpadu, takže efekt zůstává zachovaný i po uvolnění prstu. Jakmile se dotknete touchpadu znovu a Freeze je aktivní, budete ovládat jen ty efekty, které nejsou zahrnuty do množiny Freeze. Jestliže tak využijte všechny čtyři tlačítka Freeze, získáte neuvěřitelné zvukové možnosti, podle typu použitých efektů.

Obohaťte váš zvuk zcela nově vyvinutými efekty.
Kromě tradičních efektů, nabízí Kaoss Pad Quad také řadu nových:

Vícerežimový LooperTouchpad využijete také k zacyklení partů songu, podle polohy dotyku můžete ovládat i několik různých rytmů. Jsou zde tři typy smyček, standardní Looper, dále Rev Looper (Reverse Looper), který přehrává fráze ve smyčce zpětně a Loop Slicer, který rozdělí frázi a umožňuje přehrát ve smyčce jen konkrétní část. Můžete také přepínat různé typy smyček, posunem prstu nahoru a dolů na touchpadu, během přehrávání smyčky, takže uplatníte radikální zásah do rytmu, podle aktuální potřeby a nápadu. Díky této sofistikované práci se smyčkami je velmi snadné podnítit na tanečním parketu hotové šílenství.

Vinyl Break efekty gramofonu.
První z této sady efektů umožňuje pohybem prstu nahoru a dolů po touchpadu simulovat scratch, jak jej znáte jen z gramofonu. Dále, pokud ponecháte prst na touchpadu bez pohybu, můžete tvořit efekt postupně, zpomalením rychlosti přehrávání až do nuly, podobně, jako když vypnete rotaci talíře u gramofonu. Tento realistický zvuk je mimořádně vhodný jako součást DJ představení, takže i začátečník působí jako zkušený DJ.

Ducking Comp transformace přehrávaného signálu.
Vytváří speciální efekt “ducking kompresoru”, který se může stát jádrem vaší hudební produkce. Posílením zvuku lehkých dob kopáku, může tento efekt výrazně transformovat zvuk jakýmkoliv hudebním směrem.

Zůstaňte synchronní!

Speciální funkce Auto BPM automaticky detekuje tempo/BPM (Beats Per Minute) songu, který právě zní, nebo určeného zvukového zdroje. Tato funkce nabízí BPM efektům, jako Delay, běžet v synchronizaci se songem. Najdete zde také funkci Tap Tempo, takže když několikrát stisknete tlačítko TAP v požadovaném tempu, nastavíte hodnotu BPM správně, i když song nemá pevný rytmický feeling, nebo je detekovat BPM obtížná. Můžete také využít knobu BPM a hodnotu doladit.

Efektové moduly a typy:
Looper modul: Looper, Rev Looper, Loop Slicer, Grain Shifter, Vinyl Break
Mod modul: Dist, Decimator, Ducking Comp, Flanger, Phaser
Filter modul: LPF, HPF, BPF+, Jet, Pitch Shifter
Delay/Rev modul: 1Delay, Delay, Tape Echo, Reverb, Delay Reverb

Vstupy:
Linkové vstupy (RCA jacky), Mic (1/4” phone jack)

Výstupy:
Linkové výstupy (RCA jacky), sluchátka (1/4” stereo phone jack)

Vzorkovací frekvence:
48 kHz

AD/DA:
24-bit lineární

Zdroj napájení:
DC9V 1700mA

Balení obsahuje:
AC adaptér, ochranný kryt pro touchpad

Rozměry (Š x H x V):
185 x 213 x 44 mm

Hmotnost:
754 g
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Chytrá navigace

Čekejte prosím