• .

  Před 23 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

 • .

  Před 5 dny koupil zákazník

 • .

  Před 5 dny koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KORG Pitchblack Poly

KORG Pitchblack Poly

Pedálová ladička | HN133956

1 960 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

Sklad Modřany 3 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka 1 ks

Prodejna Brno Není

KORG Pitchblack Poly - polyfonní pedálová ladička

Uvádíme revoluční vylepšení mezi polyfonními ladičkami, které zkrátí čas nutný k naladění nástroje!
Korg Pitchblack Poly je novým standardem mezi kytarovými a baskytarovými ladičkami, vybaven exkluzivním „Hledačem strun“.

Série špičkových ladiček Pitchblack dává dohromady legenadární přesnost ladiček Korg, všestrannost a spolehlivost – zároveň i výbornou viditelnost displaye a stylové a odolné aluminiové uložení. Nový Korg Pitchblack Poly přináší pohodlnost polyfonního ladění do této pozoruhodné série ladiček.

Polyfonní ladění – kontrola ladění všech strun najednou!
Pitchblack Poly obsahuje revoluční polyfonní ladění Korg. Jednoduše zahrajte přes všechny struny své kytary a Pitchblack Poly vám ukáže, které struny ladí a které potřebují doladit, to vše najednou. Klasické ladění vyžaduje kontrolu každé struny zvlášť – i těch strun, které naladěné jsou. Díky Pitchblack Poly technologii lze okamžitě zjistit, která struna naladit potřebuje a nabízí vám k naladění pouze tyhle struny. Automatická je i detekce, zda se jedná o kytaru nebo baskytaru (ladění až 6 baskytarových strun), takže není třeba měnit nastavení.

Ideální pro nestabilní tremolo systémy
Kytaristé, kteří používají nestabilní tremolo systémy, určitě vědí, že jedna nenaladěná struna ovlivní ladění všech ostatních. Takže jedna podladěná struna dokáže, že všechny ostatní zní nad tónem. S klasickou ladičkou musíte ladit stále a znovu všechny struny. Pitchblack Poly tento proces výrazně usnadňuje.

Automatické hledání laděné struny pomocí „Hledače strun“
Když brnknete přes všechny struny, zobrazí se vám automaticky stav naladění všech strun. Pak stačí jednoduše otáčet ladicím kolíkem a „Hledač strun“ již automaticky pozná, kterou strunu se snažíte naladit, a okamžitě zobrazí stav naladění. Tenhle pohodlný styl umožňuje klidnou kontrolu ladění kytary i pro ty, kteří používají pitchblack Poly poprvé.

Vylepšená konstrukce dvojího měření
Display v horní části ladičky poskytuje vysoce viditelné měření s řadou bílých a modrých LED diod, které jasně indikují jakoukoliv odchylku ladění. Display v dolní části ladičky obsahuje měření jednotlivých strun. Tady se mění barva mezi jasně červenou a jasně zelenou podle nastaveného módu. V polyfonním módu ukazují stav všech strun. V mono ladění ukazují celé jméno noty. Tento velký, jasný a barevný LED display zajišťuje špičkovou viditelnost, i když je ladička na zemi na temném podiu nebo v normálních podmínkách ve dne.

Čtyři režimy ladění
Když individuálně ladíte struny na pitchblack Poly, můžete si vybrat ze čtyř módů zobrazení, které nejlépe reflektuje vaše potřeby: Regular Meter, Full Strobe, Half Strobe a Split.

Regular Meter mód
Funguje obdobně jako ladička s ručičkami – při ladění se pohybuje bílá LEDkapodle stavu. Pokud je struna naladěna nad tónem, LEDka je vpravo, pokud je pod tónem, LEDka je nalevo. Pokud je struna naladěna, LEDka svítí uprostřed stupnice.

Full Strobe mód
Nástroj je naladěný tehdy, když LEDky přestanou běhat. Pokud se pohybují zleva doprava je struna naladěna vysoko, pokud zprava doleva, je nízko.

Half Strobe mód
Nástroj je naladěn tehdy, pokud svítí pouze bílá LEDka uprostřed. Pokud se LEDky pohybují napravo, je nástroj naladěný vysoko, pokud se pohybují nalevo, je nástroj naladěn nízko.

Split mód
Tento módje unikátní pro sérii pitchblack. Je to hybrid mezi módy Regular Meter a Half Strobe. Struna je naladěna tehdy, když se krajní LEDky potkají uprostřed. Čím víc je nástroj rozladěný, tím více svítí LEDky do stran. Levé LEDky svítí, pokud je nástroj podladěný a pravé LEDky, pokud je nástroj přeladěný.

100% True Bypass výstup udržuje čistý zvuk
Pitchblack umlčí vstupní signál, pokud potřebujete ladit tiše a jestliže neladíte, pak vstupní signál prochází přímo do výstupního jacku, zcela bez průchodu obvody ladičky (True Bypass). Takže pokud zapojíte Pitchblack mezi své oblíbené pedály, signál prochází, aniž by musel do interního bufferu zesilovače, načež vytvořený zvuk pomocí efektů zde není nikterak zabarvený. Pitchblack je uzpůsoben k plné spolupráci s jinými efektovými pedály.

Vítaný doplněk vašeho pedalboardu
Pitchblack Poly je upraven tak, aby přesně zapadl do vašeho systému pedalboardu. Je vybaven DC OUT jackem, takže předává napájení do jiných efektových pedálů, pokud jej napájíte volitelným AC adaptérem. Zapojením na volitelný DC kabel můžete dodávat až 200 mA pro ostatní efektové pedály, což zjednodušuje napájení v pedálovém boardu.

Pitchblack Specifikace

Ladění: 12-tónové temperované

Rozsah: E0 (20.60 Hz) ~ C8 (4186 Hz)

Přesnost ladění: +/- 1 cent

Ladicí módy: Mono / Chromatické
Polyfonní / Kytara – Baskytara (Auto detekce)

Režimy ladění: Regular Meter / Full Strobe / Half Strobe / Split

Rozsah kalibrace: 436--445 Hz (1 Hz kroky)

Flat / Capo: Flat (b): lze podladit až o pět půltónů (Chromatic Scale)
Capo: lze naladit až o sedm půltónů nahoru (Chromatic Scale)

Vstupní impedance: 1 M Ohms (když je ladička zapnutá)

Odběr proudu: Maximum 45mA

Výstupní proud: Maximum 200mA

Konektory: Input (mono 1/4" jack) BYPASS (mono 1/4" jack) DC IN (9V) DC OUT (9V)

Napájení: S-006P / 6F22/ 6LR61 (9V baterie) nebo 9V AC adaptér (KORG KA-189)

Životnost baterie : (Ladička zapnuta, Polyphonic tuning mode):
Přibližně 7 hodin, při použití 9V alkalické baterie
Přibližně 5 hodin, při použití 9V manganové baterie

Rozměry: (Š x H x V): 68 × 120 × 47 mm (včetně nohou)

Hmotnost: 294 g (včetně baterie)

Dodávané položky: 6F22 - Mangánová baterie x 1 manganová baterie pro ověření funkce

Volitelné příslušenství: 9V AC adaptér (KORG KA-189)

Parametry

 • Typ: Pedálová
 • Rozsah: E0 - C8
 • Frekvence: 436 - 445 Hz
 • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
 • Vhodné pro: Univerzální
 • Obsah balení: Ladička, 9V baterie
 • Barva: Černá

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • 227 Kč

 • 490 Kč

 • BIG BENDS Gloss Sauce 2

  Kytarová kosmetika

  159 Kč

 • HERCULES GS414B

  Kytarový stojan

  875 Kč

 • 80 Kč

Čekejte prosím