• .

  Před 12 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 13 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KORG Pitchblack Portable

KORG Pitchblack Portable

Ladička | HN141007

1 540 Kč

Nejlepší cena pro vás

Očekáváme 26.9.2017

Pitchblack Portable

Tato polyfonická ladička umožňuje rychlé a velmi přesné naladění kytar a baskytar. Je vybavena LED displejem s vysokým jasem, který zaručuje skvělou viditelnost a poskytuje potřebný přehled pro práci s ladičkou. Zabudovaná speciální funkce kontroly Cable Checker vám kdykoliv zprostředkuje informace o stavu kabelů, zda nejsou poškozené nebo zlomené. I díky tomu tato ladička představuje ideální volbu jak do studia, tak i pro živá vystoupení. Přesnost ladění u Pitchblack Portable je +/-0,1 centu.

Hlavní vlastnosti
Široká LED škála zaručuje výbornou viditelnost.
Rychlé a precizní polyfonické ladění, během něhož vidíte naladění všech strun.
Funkce String Seeker.
Tři režimy zobrazování u měřící škály: regular, strobe, a half-strobe.
Maximálně přesné naladění s odchylkou +/-0.1 centu (v režimu strobe).
Unikátní funkce Korg – automatická detekce kytary/baskytary (4-6 strun).
Podpora specifických typů ladění - Flat (5 půltónů), Capo (7 půltónů), a Drop-D.
Funkce Cable Checker – kontrola připojeného kabelu.
Zesílený výstup minimalizuje ztrátu kvality výstupního audia .
Funkce Mute pro tiché naladění.
Kompaktní rozměry umožňující ladičku použít kdekoli.

Velká, přehledná LED měřící škála
150 mm široká měřící škály LED diod s vysokým jasem zaručuje perfektní přehlednost v každé situaci, a to ať už ladičku budete mít dole u nohy, položenou na zesilovači nebo ji použijete na tmavém pódiu.

Rychlé a precizní polyfonické ladění, během kterého vidíte naladění všech strun.
Pitchblack Portable nabízí nový systém polyfonického ladění, který byl původně vyvinut pro Pitchblack Poly. Zahrajte-li na všechny struny naráz*, měřící škála (zelená/červená) ve spodní části se rozsvítí a ukáže vám, která struna potřebuje doladit. Ladíte pak jenom tu strunu, která potřebuje naladit (pokud jsou bezvadně naladěné všechny struny, ukáže se vám horizontální linie zelených LED diod). Když při hraní na struny pootočíte ladícím kolíčkem některé z nich, tato bude automaticky detekována funkcí „String Seeker“. Stav jejího aktuálního naladění se pak přenese na hlavní měřící škálu (bílá/modrá) v horní části ladičky, takže ji pak můžete rychle doladit.

*pokud zahrajete na jedinou strunu, můžete ji na velké měřící škále ladit tradičním způsobem.

Tři režimy zobrazování u měřící škály
U měřící škály si můžete vybrat ze tří režimu zobrazení údajů.

Režim Regular Meter
Ladíte obdobně jako u ladičky s jehlovým ukazatelem – struna je naladěna v okamžiku, kdy se rozsvítí bílá LED dioda uprostřed měřící škály. Jinak svítí diody vpravo (pokud je ladění vysoko), nebo nalevo od ní (pokud je ladění nízko).

Režim Strobe Meter
Ladíte dokud nepřestane „pohyb“ měřících LED diod. Ty přitom blikají zleva doprava, pokud je struna naladěna vysoko, nebo naopak při podladění blikají zprava doleva..

Režim Half Strobe Meter
Ladíte dokud nepřestane „pohyb“meřících LED diod a nerozsvítí se prostřední bílá dioda. Dokud je ladění vysoké, svítí LED diody v pravé části škály, naopak při nízkém naladění struny svítí diody nalevo. Když naladíte přesně, zůstane svítit jenom dioda uprostřed.

Ideální pro „tremolo"
Kytaristé kteří používají „plovoucí tremolo” vědí, že když je u toho jedna ze stran nenaladěná, může to ovlivnit při poslechu ladění ostatních strun; když je třeba jedna ze strun podladěna, tak ostatní struny znějí jako by byly naladěny vysoko. S tradiční ladičkou oprava tohoto problému představuje zdlouhavý proces, kdy ladíte jednotlivé struny jednu po druhé, a to I opakovaně. U Pitchblack Portable je naopak okamžitě vidět, která ze strun je nenaladěná, takže doladíte jen tuto strunu a je hotovo.

Automatická detekce kytary/baskytary, a podpora specifických druhů ladění
Speciální funkce umožňuje ladičce automaticky detekovat, jestli je připojená kytara nebo baskytara (rozeznávány jsou baskytary se 4-6 strunami). Mimo standardního ladění lze používat i specifické druhy naladění, jako je snížené ladění, capo nebo drop-D.

Funkce Cable Checker varuje před zlomeným kabelem
Revoluční technologie firmy Korg, označená jako Cable Checker, je vestavěna rovněž i v ladičce pitchblack Portable; jednoduše připojíte jeden konec svého kabelu na vstup INPUT, druhý konec na zdířku CABLE CHECK, a displej vám ukáže jestli kabel je zlomený. Tímto způsobem se můžete vyhnout mnoha problémům ve studiu a na pódiích.

Zesílený výstup minimalizuje jakékoliv zhoršení audio kvality, s funkcí Mute lze naladit zcela potichu
Pitchblack Portable je vybaven zesíleným výstupem, takže je minimalizováno jakékoliv zhoršení audio kvality nebo případný dodatečný šum ve vstupním audio signálu. Nechybí také funkce Mute, umožňující ladit bez zvukového výstupu na zdířku OUTPUT, tedy naladit potichu, což se hodí obzvlášť při živých vystoupeních,

Užitečný doplněk vašeho pedálového setu
Ladička pitchblack Portable má rozměry tradičního pedálového efektu, a lze ji tak snadno umístit do většiny pedalboard systémů. Nabízí navíc zdířku DC OUT, přes kterou lze napájet další efektové pedály (výstup je stabilní 9V 200mA, podmínkou je že k ladičce je připojen síťový elektrický adaptér – dodáván zvlášť). Pokud tedy k ladičce připojíte napájecí kabel, můžete tak zjednodušit napájení dalších prvků ve svém pedálovém setu.

Malá výška umožňuje použít ladičku všude
Hliníkové šasi ladičky je velmi nízké, a umožňuje použít ji prakticky kdekoliv, ať už jako součást pedalboardu, nebo ji položit na váš zesilovač apod.

Parametry

 • Typ: Polyfonní
 • Rozsah: E0 - C8
 • Frekvence: 436 - 445 Hz
 • Napájení: 2x AA Alkalická Baterie, 9V Adaptér
 • Vhodné pro: Univerzální
 • Obsah balení: Ladička, baterie
 • Barva: Černá

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • 254 Kč

 • 340 Kč

 • BIG BENDS Groove-Luber 1.5cc

  Kytarová kosmetika

  590 Kč

 • HERCULES GS414B

  Kytarový stojan

  875 Kč

 • 80 Kč

Čekejte prosím